Arizona Dumálda

DeletedUser12261

Vendég
Sziasztok!

Ha városotoknak van kedve, akkor csatlakozhattok az általam üzemelt -U- közösségbe. Függetlenek maradtok csak egy fórummeghívót kell elfogadnotok és ott megbeszélhetjük a harcokat, egyebeket. :sombrero:
 

DeletedUser

Vendég
**Töröltem... Out of date.**
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hello!

Azt szeretném kérdezni magyar v10 mikor jön?

Lehet hogy nem ide tartozik de nem találtam jobb helyet ennek a hozzászólásnak. Várom válaszotokat.

omattte



:indian::észak::bandita::kalandor::sombrero:
 

DeletedUser

Vendég
V10? Minek az neked? A mostani 9 világban már van futó rakatered? Kétlem... na előbb azokban élj xD Ha van akkor durván skizofrén lehetsz xD
 

DeletedUser

Vendég
:P:P:P
Persze hogy van csak nem mind ezzel a névvel.
Egyébként azért kéne nekem v10 mert ha mondjuk v4-en kezdenék egy erődharcos karit(mert azt akarok) akkor semelyik erődharcba sem vannének fel azzal a mondattal, hogy túl kis szintű vagyok. Meg jó lenne egyenlő esélyekkel kezdeni. :P:P:P:P:P:P:P
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen mindegy, milyen szintű vagy, ugyis meg leszel ölve.

A mai napon Crystal Peak városa körül egy idegen alak ólálkodott, akit miután észrevettem, azonnal Tollas Nashornnak - Crystal Peak városának alapitójának, a nagy indiánfőnöknek - jelentettem.
Ezt követően Nashornnal az idegent bekeritettük, majd Nashorn - a nagy indiánfőnök - ártalmatlanná tette, mint ahogyan ez a mellékelt képen is látható...

tomahawk_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Felkérnénk mindenkit a kémkedés, vagy a hasonló ólálkodás mellőzésére...

üdvözlettel: Limonádé Jack, a bandita
 

DeletedUser

Vendég
Szeretettel meghívunk mindenkit egy igazi történelmi városba Dodge City-be!
Ez a város virtuális emléket állít az igazi vadnyugati hősöknek.
Gyere és lépj Wyatt Earp nyomdokába!

Meghívó igényléséhez keressd kevincrank-et!


:shootout::eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Nem rég kezdtem a játékot. Hogy lehet a plakátokat leszedni, amit a táncosnő kér?:eek:
 

DeletedUser

Vendég
plakátok felragasztásával, de ha kicsit körülnézel a fórumban, magtalálod:mariachi:
 

DeletedUser

Vendég
Kicsivel több kedvességet egymás irányába.Ha már nekem nem erősségem, próbáljatok meg kompenzálni.
 

DeletedUser

Vendég
ÉN 30-as vagyok Indián karakter és minden pontom kereskedésen van
 

DeletedUser9614

Vendég
Felhívás!

Kedves fórumozók, szeretném a segítségeteket kérni pár kalandosztó helyének megtalálásában.
Eddig ezek vannak meg.
Ezeken kívül amit tudtok (képpel is) mondani azt szívesen fogadom.

Pm-be kérném a képeket és előre is nagyon köszönöm.
 

DeletedUser12196

Vendég
sziasztok

70es szint alatt is meg lehet szerezni az arany coltot? én 67es vagyok,megvan mindenem már,6% a motivációm lőszeren,de nem adja be a fegyót.
 

DeletedUser12196

Vendég
Közbe megvan a válasz:) megszereztem a fegyvert 1%on, az lehet a megoldás minél alacsonyabb valakinek a szintje annál kisebb motiváción jöhet be a fegyver, gondolom egy 90feletti játékos 28ra megkapta:)
 

DeletedUser

Vendég
Tagokat Keresünk!!!

Tagokat keresünk a WL-Like nevü városkába jöhetnek kalandorok,épitészek, párbajosok és katonák 10es szint feleti embereket várunk városunkba.Levelet partyzoo-nak írjatok ha akartok jön.

Az egyik tag:
---Guhuku---
 

DeletedUser

Vendég
Heloween

Sziasztok! A helloween kalandnál,merre találom a fantomképet? Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.Most kezdtem a játékot nemrég.Segítség kéne abba, hogy hogyan tudok a városomba visszamenni?
 
Fent