Arizona Dumálda

DeletedUser11873

Vendég
Nem tudom de kérdezd meg Burn város alapitoját ô tuti ad neked választ s nem olyan"gyökér"
 

DeletedUser

Vendég
Nos nem talaltam burn varosat:(pontosabban az a problemam h amikor az arizona varosaiban uj temat akarok inditani(ertem ezalatt hogy Varosforum), azt irja hogy a tagsagom nem rendelkezik elegendo jogkorrel!!! tudna valaki segiteni a problemamon???koszonom!!
 

DeletedUser11873

Vendég
aszem csak a tanácsosok meg az alapitok tudnak témákat létrehozni s van egyes városban hogy az alapito megadja a jogot a polgároknak is
 

DeletedUser11440

Vendég
Én úgy tudom, hogy fórumot bárki indíthat, viszont a "Fórum rendezése" funkciót csak a kalaposok látják.

"az alapito megadja a jogot a polgároknak is" - Ezt hogy érted??? Kalaposi rangot adnak a polgároknak? Én amúgy v8-on és Arizonán is városalapító vagyok.
 

DeletedUser11440

Vendég
Amúgy "Burn" városát én megtaláltam. Az alapítók: xkalmi és robi05. WindowsLory, gondolom xkalmi-ra gondoltál. A térképen a város teljesen alul a jobb sarokban van.

Amúgy az "Új téma" megnyomásával tudsz új fórumot létrehozni. Ezen belül található a: cím, szöveg, opciók(fontos/szavazás), majd ha kész, küldés.

Remélem így már nem vagyok akkora "gyökér".
 

DeletedUser

Vendég
Arizonába mindenki csatlakozhat a városomba.Szia szeretnél csatlakozni West Stats városhoz? Ha szeretnél akkor mondom a szabályt:
Napi adók 2$ ha szeretnéd hogy erős szuper legyen a város akkor többet is be athatsz a BANK-ba.Ja és legyél aktív hetente kb 4 szer
Ha vakáción vagy akkor szolj nekem.

Csatlakozz!.Építsünk mindig hogy erős legyen a város,ám persze nemcsak eről szól hanem szavazások,beszélgetés stb.

Üdvözlettel :atomvad
Várlak e városba!
Arizóna 1.
 

DeletedUser

Vendég
Hello!
Építészt várunk "A halál fővárosa" nevű városkába! (városkasszából építeni)
Természetesen nem csak építészt keresünk, polgár is lehetsz! :)
Nincs adó, de ha szeretnéd, hogy fejlődjön a város, lehet a városkasszába adakozni.

Várunk titeket A halál fővárosába! (Arizóna)
 

DeletedUser

Vendég
DSA capital

Sziasztok!XXPT vagyok a DSA Capital vezetője!Azért szólok mert a DSA capital város építészeket keres akik aktívan segítenek építeni a várost!Arizonán írjatok jelentkezést ha szeretnétek jönni!
 

DeletedUser

Vendég
Egy kis segítség kellene!!!

Most kezdtem el A játékot, s dolgoztam is egy kicsit, hogy legyen egy kis kezdő tőkém....
Háromszor ragasztottam plakátot (1 meló 15§, 2-14§, 3-13§) ez eddig 42§,így hogy dolgoztam szintet léptem (2. szint feladat), s kaptam még 15§t, tehát így a vége 57§....

Akkor miért van a számlámon csak 17§????????????????????

A második feladat végeztével még megvolt a 2 feladat után járó 29§....
De a harmadik feladat után amikor szintet léptem már nem volt csak 17§ az egyenlegem????
Miért van ez????
 

DeletedUser

Vendég
Ilyen intelligens emberek is vannak:betonfal 2010.09.01.-án 15:00 órakor
szia

AZ ÉDES ANYUKÁDAT HOGY VÉGIG ÖLÖD A VÁROST TAKARODJ MÁSHOVÁ!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Help!

Mikor lesz az a frisites hogy lehet eladni dolgokat ams jatekosoknak?
 

DeletedUser

Vendég
Frissítés

Sziazstok!Remélem olyan frissítés is lesz hogy egymásnak lehet pénzt adni!
 

DeletedUser

Vendég
...

Hát én nem vagyok multis csak a tesóm is játszik de GO megengedte!
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Arizónán megszületett az első athos, erődharcból, tegnap láttamegy jelentést róla, hamar kezdik már ott is a pénzes harcokat.
 
Fent