Adventi Kalendárium játék kibeszélője

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
A 10-es kérdésnél szerintem nagyon rossz a megfogalmazás, emiatt el kéne fogadni más helyes válaszokat is. A kérdésben többes szám van, hogy Henry küldetései. Korábban, a Game of the year kérdésnél is az volt az indoklás, hogy benne van a kérdésben a többes szám, emiatt nem elfogadható csak 1. Akkor itt miért fogadható el, hogy 1db küldetés jelenik meg akkor?
Nem értem a kérdést. Henry-nek nincs semmilyen előfeltétele, mivel azonnal ő fogad a bevezető küldetésekkel. Minden választ elfogadunk, amely erre az állításra alapoz (pl. regisztrálni kell egy világra).
 

LDuck

Veteran Member
Nem értem a kérdést. Henry-nek nincs semmilyen előfeltétele, mivel azonnal ő fogad a bevezető küldetésekkel. Minden választ elfogadunk, amely erre az állításra alapoz (pl. regisztrálni kell egy világra).
Reg után megjelenik 1 kaland. Nem több. A kérdés félreérthető. Több kaland akkor lesz, amikor a kezdő kalandsort (Mentsd meg a kocsmát 1) végigvisszük és kinyílik a kocsma. Nagyon sokan ezt is írták.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Reg után megjelenik 1 kaland. Nem több. A kérdés félreérthető. Több kaland akkor lesz, amikor a kezdő kalandsort (Mentsd meg a kocsmát 1) végigvisszük és kinyílik a kocsma. Nagyon sokan ezt is írták.
Illetve az csak egy tutorial, rendes eredménye sincs.
Am az nem igaz, hogy le kell zárni a mentsd meg a kocsmát, mert más kalandok akkor is megjelennek Henrynél (pl. kéz kezet mos meg ilyesmi jellegű kalandok)
 

jaklee

Veteran Member
Illetve az csak egy tutorial, rendes eredménye sincs.
Am az nem igaz, hogy le kell zárni a mentsd meg a kocsmát, mert más kalandok akkor is megjelennek Henrynél (pl. kéz kezet mos meg ilyesmi jellegű kalandok)

Attól függ mit nevezünk kalandpsztónak. Henry ad a "tutorial" ban feladatot, amiért jutalom jár. Szerintem ez is kalandosztó.

De amúgy jogos a felvetés, csak sajnos a bevezető után amint rá tudsz menni a kocsmára, Henrynél már 2 kaland fogad. Tehát ez esetben meg a tutorial befejezése lenne a helyes válasz, akkor meg senki nem kap pontot :D Az a legjobb verzió :P


Ui.: remélem már csak 5 különbség kereső feladat lesz, annnnyira izgik:cool: Ja és az se legyen megadva, hány különbség van, mert tök izgalmas a képet nézegetni órákig :) Bár addig se költök rögöt. Ja, amúgy se :O
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Ami azt illeti én is telefonon végeztem a számításokat :D Bár ha közelebb lett volna a számológép lehet azt használom :P Ki mivel van megszokva :)
 

LDuck

Veteran Member
Ami azt illeti én is telefonon végeztem a számításokat :D Bár ha közelebb lett volna a számológép lehet azt használom :p Ki mivel van megszokva :)
Fiatalon számlógéphez szokva? eleve rossz :D Pl az nem számol neked, nem jegyzi meg, nem látod, nem tudod javítani, nem tudod a képletet másolni :D Már 20 éve sem értettem mire jó :D
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Fiatalon számlógéphez szokva? eleve rossz :D Pl az nem számol neked, nem jegyzi meg, nem látod, nem tudod javítani, nem tudod a képletet másolni :D Már 20 éve sem értettem mire jó :D
Az előbb a papír is rossz volt :D Levonhatjuk a következtetést: nincs az a megoldás amivel jó lenne ezt a számítást elvégezni. :oops:
 

Fanthomas

Active Member
most nem azért de a mai kérdésnél elfogadjátok a mostani szabály szerinti ha jó akkor ennyi erővel az 1. napi kérdésnél is el kellett volna fogadni ha valaki 1 db évszámot írt mert hivatalosan az a helyes nem hivatalosan meg a 2 dátum......
valahol ez igy lenne fair..!!!!!!
 
Fent