Adventi Kalendárium játék kibeszélője

DeletedUser17845

Vendég
most nem azért de a mai kérdésnél elfogadjátok a mostani szabály szerinti ha jó akkor ennyi erővel az 1. napi kérdésnél is el kellett volna fogadni ha valaki 1 db évszámot írt mert hivatalosan az a helyes nem hivatalosan meg a 2 dátum......
valahol ez igy lenne fair..!!!!!!

Ez a the west, el kell fogadni :D
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
most nem azért de a mai kérdésnél elfogadjátok a mostani szabály szerinti ha jó akkor ennyi erővel az 1. napi kérdésnél is el kellett volna fogadni ha valaki 1 db évszámot írt mert hivatalosan az a helyes nem hivatalosan meg a 2 dátum......
valahol ez igy lenne fair..!!!!!!

A leírásba elfelejtettem először feltüntetni, hogy a régi rendszert használjuk a könnyebb számítások érdekében, így azokra a válaszokra, mielőtt jeleztem volna, elfogadható az ha az új rendszert használták. Az első kérdésnél nem volt semmi félreérthető, ezt már átbeszéltük.
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Kérlek akkor vedd fel a kapcsolatot az mmooftheyear szerkesztőivel és vitasd meg velük ezen gondolatokat, mert jelenlegi állás szerint mindkét évben megkapta az év böngészős játéka díjat. Például 2010-2011-ben 27 játék kapta meg ezen díjat.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
:D nem fehér színű a templom, abban mi is a hiba? :D Átlátszó színű lett, szóval a nem fehér abszolút megállja a helyét... :D
10-nél meg leírom, hogy ha arra vagyunk kíváncsiak akkor elég a regisztráció. Azzal mi is a probléma?
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én is az adventi naptárat írtam a 4 es kérdésre, csak nem olyan megfogalmazásban, igy arra én is 0 pontot kaptam. hát ez van.
 

DeletedUser18127

Vendég
Kérjük amennyiben elírást tapasztalnátok, esetleg kérdésetek lenne az eredményekkel kapcsolatosan, a Supporton keresztül lépjetek kapcsolatba velünk.

Köszönjük! :)
 

Fanthomas

Active Member
mondjuk szerintem az igaz-hamist is lehetett volna máshogy pontozni... ha egyet hibázol már nem is kapsz, 5nél max pont 3-4nál fele, 2-1-0 meg nem kap pontot... dolgozatokban sem kaptunk 0 pontot egyből ha egy mondjuk nem jó. stb.
 

Simple

Well-Known Member
Ex-Csapattag
kb olyan mint az iskolában a pofára osztályzás. a kedvenc hiányosan ir valamit max pontot kap de te ugyanazt irod azt max a felét.... :)))))

Mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, ha találnál erre ellenpéldát, akkor azt kérlek jelezd nekünk.

Az első napról vitatkozni meg már fölöslges, cserébe jó pár könnyű kérdés is volt azóta, hogy mindenkinek legyen esélye az értékesebb nyereményeket elérni.
 

Kenneth G

Kroki-fan
Ha más világon más a nevem. de úgy is arra szeretném kapni az ajándékot, akkor arra a világra utaljak?
Másrészt, adminkarakternek utalható pénz? :D
 
Fent