Adventi Kalendárium játék kibeszélője

LDuck

Veteran Member
Azért pl. a kereskedelemben, egészségügyben nem így van, de ez már tény, hogy szőrszálhasogatás.
Ott nincs hétvége és nincs ünnepnap, tehát teljesen mindegy hogy dec 24-e van vagy március 4-e :D (főleg egészségügy, rendőr, tűzoltó, bkv, és még pár szakma). E mos azokról a "hétköznapi" emberekről szólt, akinek van családja, és dec 24-e délutánt inkább velük töltené és nem a fórum frissítgetve. Főleg, hogy a mostani tendencia szerint egyre később kerülnek ki a kérdések.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Nem értem, min csodálkoztok. Örüljetek hogy egyáltalán van valamilyen szintű játék nektek. Az már mellékes hogy menet közben változnak a szabályok, Kelet-Európai téli időzónát használnak közép-európai helyett, beígért tartalom helyett ha az atyaúristen és a csillagok állása kedvezőtlen, akkor kicsit módosítanak rajta. Viszont, örüljetek hogy kaptok 1-1 régi avatart.
#cringe
 

Sennky

Active Member
De megpróbáljuk a hétvégéig kirakni az eddigi pontszámokat.
Van már valamilyen részeredmény vagy esetleg a megoldások egy része tudható lehetne?
Az előző héten volt pár kérdéses feladat, így már lemondtam arról hogy valamennyire is követem hogy hogy állhatok, de a verseny végéhez közeledve jó volna ezt tudni.
 

DeletedUser17845

Vendég
Megkaphatnánk végre a részeredményeket? Már azért bőven eltelt egy hét, igazán kíváncsi lennék, hogy mennyi pontom van. Bejelentésben naponta volt kiírva hogy lesz frissítés, de már egy héttel is megelégednénk.
 

DeletedUser17845

Vendég
Megkaphatnánk végre a részeredményeket? Már azért bőven eltelt egy hét, igazán kíváncsi lennék, hogy mennyi pontom van. Bejelentésben naponta volt kiírva hogy lesz frissítés, de már egy héttel is megelégednénk.

@Syntex , esetleg válaszra méltat valaki aki ezzel foglalkozik, vagy nem érdemeljük meg, mert nem költünk annyi rögöt, mint kellene a különböző (de főleg a halottak napi) eventeken?
 

DeletedUser16937

Vendég
Karaktercímet kapunk meg egy arany filmtekercset...ne haragudj Syntex de ezt a választ nem tartom igazságosnak mert nem az volt a kérdés hogy mi a neve a "kalandnak" hanem hogy mit kapunk érte.... :)
Screenshot_1.jpgScreenshot_3.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

LDuck

Veteran Member
A 10-es kérdésnél szerintem nagyon rossz a megfogalmazás, emiatt el kéne fogadni más helyes válaszokat is. A kérdésben többes szám van, hogy Henry küldetései. Korábban, a Game of the year kérdésnél is az volt az indoklás, hogy benne van a kérdésben a többes szám, emiatt nem elfogadható csak 1. Akkor itt miért fogadható el, hogy 1db küldetés jelenik meg akkor?
 
Fent