Adventi Kalendárium játék kibeszélője

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Sok mindent lehetne, persze. De jelenleg valószínűleg a játék végén lesz egy végső összesítés. De ha lesz idő, akkor kikerülnek egyenként is a pontszámok. Viszont a válasz helyességén már nem változtat, hogy mikor kerül ki a pontszám :)
 

Fanthomas

Active Member
hát igen.... igy lehetne tudni hogy hol jár(ok) valaki és mennyire kellene törnie magát hogy elérjen e valamit amit szeretne vagy hagyja inkább....
 

DeletedUser17668

Vendég
Miért nem lehet egyértelműen megfogalmazni egy kérdést?
Gondolom ha logikai kiskaput találok egy feladványban, és alátámasztom az érvelést, az sem lesz helyesnek ítélve (gondolok itt a 4. kérdésre).
 

LDuck

Veteran Member
Miért nem lehet egyértelműen megfogalmazni egy kérdést?
Gondolom ha logikai kiskaput találok egy feladványban, és alátámasztom az érvelést, az sem lesz helyesnek ítélve (gondolok itt a 4. kérdésre).
Már nem az első ilyen :D Tehát az a jó válasz, amit a főni elfogad. Megtudjuk majd pár nap múlva. A mostani sem egyértelmű szerintem és a tegnapiba is bele lehet kötni.
 

DeletedUser17668

Vendég
Már nem az első ilyen :D Tehát az a jó válasz, amit a főni elfogad. Megtudjuk majd pár nap múlva. A mostani sem egyértelmű szerintem és a tegnapiba is bele lehet kötni.

"Mindegyik játék 4 napot tart, ezt követően a válaszokat publikáljuk és frissítjük a pontszámokat, így követni tudjátok, hogy hol tartotok."
az "ezt követően"-ben benne van az is hogy majd jövő hónapban tudjuk meg, ezen nem kell kiakadni hahi :)
 

LDuck

Veteran Member
"Mindegyik játék 4 napot tart, ezt követően a válaszokat publikáljuk és frissítjük a pontszámokat, így követni tudjátok, hogy hol tartotok."
az "ezt követően"-ben benne van az is hogy majd jövő hónapban tudjuk meg, ezen nem kell kiakadni hahi :)
Öhm, én egyáltalán nem erre írtam a reagomat, hogy mikor is derül ki a válasz.
 
Fent