Adventi Kalendárium játék kibeszélője

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Vannak becsapós kérdések, nem lehet minden kérdés a legkönnyebb fokozaton :) Van olyan is ahol akár több helyes válasz is lehet ;) De persze van nagyon könnyű is :)

Attól mert nincs lezárva, még nem lehet pontot szerezni ha később jön a válasz. De megpróbáljuk a hétvégéig kirakni az eddigi pontszámokat.
 

DeletedUser17668

Vendég
Vannak becsapós kérdések, nem lehet minden kérdés a legkönnyebb fokozaton :) Van olyan is ahol akár több helyes válasz is lehet ;) De persze van nagyon könnyű is :)

Attól mert nincs lezárva, még nem lehet pontot szerezni ha később jön a válasz. De megpróbáljuk a hétvégéig kirakni az eddigi pontszámokat.
legalább a helyesnek elfogadott válaszokat kiírhatnátok :)
 

jaklee

Veteran Member
Nem tudom ki hogy van vele, de én örülnék ha 24-én korán lenne kinn a kérdés. Vagy esetleg az utolsó kérdésre lehessen még másnap is 3 pontot kapni :) Biztos vannak akik szenteste nem terveznek westen lógni, de ha mondjuk délig fölkerül a kérdés, akkor kényelmesen rá lehet pillantani valamikor 12:00-23:59 között a fórumra és válaszolni :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én inkább jaklee hozzászólásával értek egyet. Ne kivánjuk senkitől, hogy szenteste délutánján, estéjén a fórumot figyelje, vajon mikor jelenik meg a kérdés ?
Ugyanakkor igaz ez a kérdés feltevőjére is. Mondjuk, ő csak belép , kiteszi a kérdést, és ennyi. :)
 

DeletedUser17845

Vendég
Én azon a véleményen vagyok, hogy aznap ne legyen ez az 1 órás határidő, hiszen az embereknek ekkor a teljes időbeosztása felborul és én személy szerint a családommal szeretném az időmet tölteni, nem pedig a gép előtt görnyedve lesni, hogy mikor fog kijönni a kérdés.
 

DeletedUser18074

Vendég
Mondjuk, ha pontban délben kikerülne? :) nem osztana már azaz utolsó játék szerintem és lenne egy piros pont is a neved mellett :)
 

Syntex

Veteran Member
Ex-Csapattag
Természetesen tiszteletben tartjuk a 24-ét mindenki számára. Arról, hogy miben lesz egyedi a 24-ik játék, arról a 23-ban tájékoztatlak titeket :)
 

jaklee

Veteran Member
Természetesen tiszteletben tartjuk a 24-ét mindenki számára. Arról, hogy miben lesz egyedi a 24-ik játék, arról a 23-ban tájékoztatlak titeket :)
Szuper, köszi :)

Egyébként 24-e még munkanap, szóval, ha délben lesz felrakva, azokkal lesz kitolás.
Úgyis 1 ember lehet csak a leggyorsabb... :) Ha meg valaki délutános/estis, annak az összes többi nap volt kitolás - sose lesz mindenkinek jó.
(Amúgy ezért is írtam, hogy akár azt is lehetne, hogy marad ahogy eddig, csak a másnapi válaszok is 3 pontot érnek még)

Ui.: Nyilván ez már így off, mert Syntex írta hogy egyedi lesz a 24-i játék. Csak gondoltam reagálok erre a "mivanazokkalakikdolgoznak" hsz-re. Mert valaki mindig dolgozik :)
 
Fent