Kibeszélő 2.184-es kibeszélő

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Amúgy azokkal jól ki lesz cseszve akik későn érik el a 250-et. Azért az nagy különbség, hogy most 30 milliónak kapja meg valaki az X%-át belépésiként (vagy akár vásárról maradt 25%-os löttyét ::: ))) ), vagy valaki aki pl 150es és ott a 2 milliónak lesz az X%-a. 5 nap alatt 3 milla xp vs 200k xp...
Ez még a mostani max szinttel nem olyan nagyon észrevehető különbség, de azért a 250es max szinttel már nagyon sok lesz. Ranglista ki is alakul a 250es szint elérésével, mert, hogy felesleges lesz tpt gyűjteni munkával/építéssel/pbvel (lol ki gyűjt azzal mostanában) , nem fogja befolyásolni egyáltalán a ranglistán a helyezést, csak be kell majd lépni ha megakarod tartani az elért helyet.
 

apabarat

Well-Known Member
Tökmind1 milyen frissítés jön ameddig nem lesz kasztrework vagy váltás addig tipikusmagyarkommentelő leszek haha
Klar neked mi a véleményed a frissítésről?
Vannak emberek akik soha semmi nem jó.
Épp a frissítés elején vagyunk és csak a negativ észrevétel.
Ha valakinek ennyire nem tetszik a játék miért játszik vele.
Szerintem elég jó lépés volt ez a szint emelés és biztos lesz további hasonló előre haladás .
Bezzeg ha már a top listán egyből max ra ugrottak volna azért lenne panaszkodás .
 

Kanyim

Veteran Member
Amúgy azokkal jól ki lesz cseszve akik későn érik el a 250-et. Azért az nagy különbség, hogy most 30 milliónak kapja meg valaki az X%-át belépésiként (vagy akár vásárról maradt 25%-os löttyét ::: ))) ), vagy valaki aki pl 150es és ott a 2 milliónak lesz az X%-a. 5 nap alatt 3 milla xp vs 200k xp...
Ez még a mostani max szinttel nem olyan nagyon észrevehető különbség, de azért a 250es max szinttel már nagyon sok lesz. Ranglista ki is alakul a 250es szint elérésével, mert, hogy felesleges lesz tpt gyűjteni munkával/építéssel/pbvel (lol ki gyűjt azzal mostanában) , nem fogja befolyásolni egyáltalán a ranglistán a helyezést, csak be kell majd lépni ha megakarod tartani az elért helyet.
Nem a 250es szint elérésével alakul ki hanem kb a frissítés után. Mert akik ott elrögöztek 1-2 tombola győzelemnyit a cirkuszos bugnál azok most hipp hopp rávernek az emberekre sok szintet. Azt utána valaki 8 millát más meg 20 millát kap 50 naponta pedig a cirkuszos bug anélkül ugyanazon a szinten állnának.
 

SnOOpRman

Active Member
Jó lesz a frissítés
:D

11-12év alatt szedtem össze 166.717.067 tp-t, ami annyira nem is rossz (sosem építettem templomot) , erőd, munka , pb .
250es szint 1.366.043.299 tp. ami több mint nyolcszorosa.
Ha ilyen tempóban csinálom, mint eddig és nem változik jelentősen a munkára, párbajra, erődözésre kapott tapasztalati pont, kb 70-80 év és ki is maxoltam ???
Templom építés meg eddig is túl volt értékelve ! Tehetség nem kell hozzá, nem kell jelen lenni hozzá , mint jobb esetben pb-ben és erődharcban.
Ez a frissítés ki fogja nyírni a pb-t, ki fog párbajozni több tucat tuli és kép pont fölénnyel rendelkezővel??? milyen esélyekkel???
Erődharcnak jót fog tenni? istenek a jobbágyok ellen ? Hatásilag, lézerfegyver a bicska ellen?
Aki fejlődni akar felejtsen el mindent, építsen ha akar, ha nem , ha tetszik neki az építés, ha nem?

Azoknak a beletett idejét, munkáját infláljátok, értéktelenítitek el, akik eddig rendesen foglalkoztak vele. mást meg nem érdekel,csak plusz nyűg nekik tényleges innováció nélkül...

Nagyon csalódott vagyok :(

Napi belépési bónusszal, én 53 millió tp-ről indulva 2034. október 25-én elérhetem a 250-es szintet. Addig csak kitartóan minden nap be kell lépnem :)
 

Törölt tag 18099

Vendég
Most majdnem beírtam, hogy igazából itt a balansszal lesznek problémák igazán, de aztán rájöttem, hogy magyar szervereken ilyen nem létezik. :D Szóval nektek mindegy is :D
Hosszú még az út mire újra az év játéka lesz a the-west.
Szerintem ezt engedd el, ahhoz túl sok minden másnak is kellene történnie mint egy további kód masszírozás, és te is nagyon jól tudod miről beszélek. Jelenlegi státuszában nézve a játékot, egy 8 fős fullstack (nem sodi féle) engineer-nek is legalább 1 év lenne napi 12 órában újraírni ezt a szemétdombot úgy, hogy az még jó is legyen, meg mellette egy másik csapatnak a mobil adaptáció. Na most, egy beta forum admin, az a pár helyi manager akik ebben is részt vettek, és egy minőségbiztosítási elemző szerinted mikor fognak azzal a listával végezni? :p
 

Kasza1987

Veteran Member
Most majdnem beírtam, hogy igazából itt a balansszal lesznek problémák igazán, de aztán rájöttem, hogy magyar szervereken ilyen nem létezik. :D Szóval nektek mindegy is :D

Szerintem ezt engedd el, ahhoz túl sok minden másnak is kellene történnie mint egy további kód masszírozás, és te is nagyon jól tudod miről beszélek. Jelenlegi státuszában nézve a játékot, egy 8 fős fullstack (nem sodi féle) engineer-nek is legalább 1 év lenne napi 12 órában újraírni ezt a szemétdombot úgy, hogy az még jó is legyen, meg mellette egy másik csapatnak a mobil adaptáció. Na most, egy beta forum admin, az a pár helyi manager akik ebben is részt vettek, és egy minőségbiztosítási elemző szerinted mikor fognak azzal a listával végezni? :p

Szerintem te is emlékszel mikor vagy 4 éve ki lett jelentve, hogy a west kész van nincs több tartalmi frissítés.
Azóta magyaroknak sikerült átvinni:
-új recepteket.
-A teljes bolti lista frissítést
-szint emelés
-új munkák
-és pont te javasoltad Awe harcok ilyen felosztását :)

Ne azt várjuk már el jó pár év nem csinálok semmit és egy leamortizált fejlesztő csapat megold minden problémát pár hónap alatt.
Adjunk nekik esélyt, hogy ez még nem a vége a hosszú távú frissítés sorozatnak.
Esélyes, hogy pár hónap most hiba javítás lesz, de utána folytatják.
Egy projektnek vége jöhet a következő.

Mi magyarok meg egy dologban vagyunk nagyon jók panaszkodni, de tenni ellene azt már nem.
 

pesmartin

Well-Known Member
"Örülünk" a frissítésnek,de úgy érzem ennyi idő után ezt elkapkodtátok,
Vagy rendesen vagy inkább sehogy.
Azzal,hogy behoztatok a szintet sajnos csak rontottatok, Most rengetegen elkezdenek építeni,a játékos állomány morzsolódni fog.
Majd mire elértek oda,hogy hozzá nyúljatok az erődharcokhoz,MPI-hez vagy akár a párbajhoz,addigra nem marad játékos. Onnantól pedig teljesen mindegy mennyire szuper ötletek támad.
Szerény véleményem szerint ezzel a szintemeléssel az erődharcok jutalmazásán(több tapasztalat,láda stb),a párbajok jutalmazásán is változtathattatok volna.A lényeg,hogy a "közösségi" játékok jelentsék a fő tapasztalati pont forrást. Az Mpi-nél vissza rakhattátok volna a zsákmányba a tp-löttyöt is.
Úgy érzem ezek a változtatások nem járnak hatalmas munkával. :)
Abban az esetben ha a szint és fent említett dolgok egyszerre kerülnek a játékba,akkor nem lett volna okunk a panaszra.Majd ezután gondolkodhattatok volna a kasztokon és egyéb teendőkön.

Most ezeknél az eredményeknél is mi ez a jutalom? :D :D
Elérem a 240es szintet is kapok !!12000tp-t!!. Ezek után gyanítom az új kalandoknál is hasonló mértékű jutalom lesz(dolgozz 14órát és kapsz 750tp-t).

Remélem értitek mire gondolok és mit akarok mondani.Valamint a továbbiakba jelzitek a játékos társaim véleményét is a központ felé.
 

Törölt tag 18099

Vendég
Szerintem te is emlékszel mikor vagy 4 éve ki lett jelentve, hogy a west kész van nincs több tartalmi frissítés.
Azóta magyaroknak sikerült átvinni:
-új recepteket.
-A teljes bolti lista frissítést
-szint emelés
-új munkák
-és pont te javasoltad Awe harcok ilyen felosztását :)

Ne azt várjuk már el jó pár év nem csinálok semmit és egy leamortizált fejlesztő csapat megold minden problémát pár hónap alatt.
Adjunk nekik esélyt, hogy ez még nem a vége a hosszú távú frissítés sorozatnak.
Esélyes, hogy pár hónap most hiba javítás lesz, de utána folytatják.
Egy projektnek vége jöhet a következő.

Mi magyarok meg egy dologban vagyunk nagyon jók panaszkodni, de tenni ellene azt már nem.
Nyilván nem azzal van a baj, hogy megkaptuk, de mint mindent, ezt is lehetett volna sokkal jobban csinálni, mivel az ellenérvek kivételes esetben elég súlyosak, és hatással lehetnek a játék további részeire. S ez nem azok hibája akik jelenleg ezen dolgoztak az elmúlt 4.5 hónapban, hanem ez annak tudható be, hogy nincs normálisan letesztelve semmi, ergo majdhogynem éles szervereken próbáljuk ki a dolgokat s utána meg beküldhetjük azt a 4.5 oldalas hibalistát amit még meg kell csinálni. Ez kapkodáshoz fog vezetni, és a további javítás / újdonság nem lesz pöccre pontosan azonnal használható, időközben pedig a jelenleg esedékessé vált dolgok még nagyobb bajt okozhatnak.

Volt valaha egy gondolat arról saját berkeken belül, hogy mindaddig, amíg nem derülnek ki bizonyos hibák ezzel kapcsolatban, addig bizonyos részei ennek a frissítésnek nem lesznek elérhetőek, és több periódusban kapjuk meg a dolgokat. Az első periódus alatt kiderült volna a nem létező balansz tönkre tétele, a pvp elemek működésképtelenségválása, továbbá az erősebb kaszt bónuszok által generált problémák, a 65.000 életes bug amit most azonnal javítani kellett ( Kép ), a még nagyobb különbség veterán 10+ éves karakterek és újabb karakterek között, s tovább lehetne ezt sorolni még vagy 15 soron keresztül.

Lett volna lehetőség több féle képen megoldani a dolgokat, eltusolni ezeket, pl egy 2 soros paranccsal lelockolni a szintek után eredő ruha és szett bónuszokat mindaddig amíg a hibajavítások tartanak, vagy szakaszosan adagolni a szinteket ahogyan azt kitalálták, vagy ha az elmúlt 2+ évből nem 1 év 8 hónappot vitt volna el a dán költözés és a költözés script javítása + az alap játék javítása mert nem lehetett hozzáadni az újdonságokat az elavult és régi kódrendszer végett, vagy ha a maradék 2 ember aki fejleszthetné a játékot nem másik játékon dolgozna. Ez amit itt láttok nincs fél éves meló úgy, hogy ezt minden support team tag minden régióból tesztel(het)te kb 40 napon át, vannak akik már korábban is látták.

Mondom, nem azzal van a baj, hogy megkaptuk, mert legyen, befoghatja mindenki a pofáját mert van mit csinálni, viszont ebben a formában több kárt tud okozni a nagy frissítés, mint élvezetet. Viszont, ha a management szerint ez így jó, akkor ez így jó. Én csak egy felhasználó vagyok, max elmondom mi miért orbitális baromság, aztán kitalálok valamit hogyan tudjuk a játékostársakkal megkönnyíteni azt a szenvedést amit egy szerveren ez okoz. Ahogy eddig is történt. Bár ha lett volna rá lehetőségem, nagyon szívesen elmondtam volna a további 150 másik játékossal nyílvánosan ugyan ezt, amit itt láttok, de ez a része meg úgy se történt volna meg, mert még a saját alkalmazottjaik véleménye se érdekel odafent senkit, nem hogy a miénk. :P
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bobojsza

Well-Known Member
Pontosan.
Úgyhogy innen is köszönjük a korábbi csapat kitartó és rettentően minőségi munkáját :)
Tudtommal az akkori csapat mindent megtett, hogy azonnal legyen javítva az akkor bug, sajnos a fejlesztők nem tettek semmit.
A frissítés ahogy bejött bétára ment egy újabb jelentés a support csapat vezetőjének, hogy el fognak szabadulni az indulatok, ha így bejön a frissítés és nem lesz pl. a 25% tp lötyi maximalizálva 150es szintig vagy 1m. tp-ben.
Szintén csak hallottam hogy sok játékos táskájában lapul több 100 darab..
Abban biztos vagyok, hogy a mostani csapat is megtesz mindent, a fejlesztőkön múlnak a dolgok.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ha mindent megtettek volna akkor nem lenne senkinél sem a cirkuszbol. Ha akarták volna megoldják. Át kellett volna nézni hogy kinek honnan van azon a két világon, nyilván meglehet mondani hogy a cirkuszbol van e neki vagy sem. Aztán ha onnan van akkor zöld borítékra lecserélni, hogy visszakapják a porgetes árát.

Érdekes hogy én a multeven találtam egy halloweeni bohóc szett darabot, nem szoltam, aztán pár nap alatt el is vették, pedig egy haszontalan 25 kötis cucc.

Az a vélemény a mostani csapat biztos elvette volna azokat a tp lottyoket.

Persze ha én játszottam volna és 100% hogy kihasználtam volna azt a bugot, most nem érdekelne egyáltalán ki hogyan sír amiatt.
 

bobojsza

Well-Known Member
Ha mindent megtettek volna akkor nem lenne senkinél sem a cirkuszbol. Ha akarták volna megoldják. Át kellett volna nézni hogy kinek honnan van azon a két világon, nyilván meglehet mondani hogy a cirkuszbol van e neki vagy sem. Aztán ha onnan van akkor zöld borítékra lecserélni, hogy visszakapják a porgetes árát.

Érdekes hogy én a multeven találtam egy halloweeni bohóc szett darabot, nem szoltam, aztán pár nap alatt el is vették, pedig egy haszontalan 25 kötis cucc.

Az a vélemény a mostani csapat biztos elvette volna azokat a tp lottyoket.

Persze ha én játszottam volna és 100% hogy kihasználtam volna azt a bugot, most nem érdekelne egyáltalán ki hogyan sír amiatt.
gondolj amit akarsz, nem lehetett elvenni akkor a cuccokat
 

.XelioX.

Game Master
The West Csapat
Game Master
Tudtommal az akkori csapat mindent megtett, hogy azonnal legyen javítva az akkor bug, sajnos a fejlesztők nem tettek semmit.
A frissítés ahogy bejött bétára ment egy újabb jelentés a support csapat vezetőjének, hogy el fognak szabadulni az indulatok, ha így bejön a frissítés és nem lesz pl. a 25% tp lötyi maximalizálva 150es szintig vagy 1m. tp-ben.
Szintén csak hallottam hogy sok játékos táskájában lapul több 100 darab..
Abban biztos vagyok, hogy a mostani csapat is megtesz mindent, a fejlesztőkön múlnak a dolgok.

Olyan nincs, hogy egy bug kihasználását nem lehet visszafordítani, ez szimplán lustaság.
Most meg majd lehet vakarózni, amikor random playerek felszinteznek 250ig :)
 
Fent