Ötletek/javaslatok (új)

Bogyó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Fórum Moderátor
egyszerűsítsd, mert ezt németre fordítani nem lesz egyszerű.. :D

vak-harc..? senki se lát senkit..? :D

Azt látják a támadók, amire a támadó karakterek rá látnak.
Ergo ha egy támadó se lát be a házak mögé, akkor a támadók nem tudják, hogy vannak e ott védők. (Max ha a kémek leadják az infót) :D
 

ChickenMcGuy

Community Manager
The West Csapat
Community Manager
így van, akkor már nem ábrázolom grafikával mert ez így tökéletesen le van írva :D

4Cz7dUw.png


Akik árnyékban vannak, azok nem lennének akkor láthatóak a támadók számára, ha a sárgán jelölt szektorban tartózkodnak, ha jól értelmeztem.

Ha így van, akkor továbbítjuk ezt az ötletet is, ahogy az eddigieket is :)
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Javaslok egy kis újítást az erődharcra. Hogy izgalmasabb legyen, a látási viszonyokkal lehetne valamit kezdeni. Pl ha minden támadó jobbról megy, akkor egy támadó se lát a bal oldalra... tehát ott szürkeség lenne nekik :D azok a védők akik bal oldalt vannak, ők tudnák, hogy jobbról jönnek a támadók, mert lenne valaki jobb oldalt nekik aki "továbbítja az infót".
Tehát csak azt látnák a játékosok, amelyre lőni tudnak + ha van valaki olyan helyen és rálát arra, akkor azt is (az infó miatt).
Bakker,ez esküszöm jó ötlet.
Bár ez ilyen játékmódként funkcionálna jól szerintem :D
 

Lazaradio

Member
Lenne egy ötletem a következő speedhez !
1.fel épült város alap szinten 16000 városi pontal 100 rögért megvásárolható
2.fel épült város középszintű 24000 városi pontal 200 rögért megvásárolható
3. teljesen felépült Város 48000 városi pontal 300 rögért megvásárolható
lenne így el kerülnénk a 8 órás építést.
4.minden városban 4 fónek lehetne lenni így nem lesznek kizárások hogy a piacon vétel miatt! egymásközt tudnának egymásnak segíteni.
5.szövetség ne legyen!
6.csak várossal rendelkező nyerhesse a speed első helyét város nélküli hiába ő az első a ranglistán !

Mpi szerintem minden speeden megérdemelné a játékos kizárás nélkül.

Bocsánat ha hülyeséget írtam!
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Lenne egy ötletem a következő speedhez !
1.fel épült város alap szinten 16000 városi pontal 100 rögért megvásárolható
2.fel épült város középszintű 24000 városi pontal 200 rögért megvásárolható
3. teljesen felépült Város 48000 városi pontal 300 rögért megvásárolható
lenne így el kerülnénk a 8 órás építést.
4.minden városban 4 fónek lehetne lenni így nem lesznek kizárások hogy a piacon vétel miatt! egymásközt tudnának egymásnak segíteni.
5.szövetség ne legyen!
6.csak várossal rendelkező nyerhesse a speed első helyét város nélküli hiába ő az első a ranglistán !

Mpi szerintem minden speeden megérdemelné a játékos kizárás nélkül.

Bocsánat ha hülyeséget írtam!
Sztem pont hogy a speednek arról kéne szólnia ne az nyerjen aki több rögöt költ. Az ötleted alapján ha én nem akarok költeni de te megveszed és városban kell lenni a nyereményhez,az nekem 8 óra lemaradás. (Mondjuk elég könnyen kivédhető ha építtetek vkivel 1et)

Plusz ez így városon belül arról szólna 1 embert pushingol 3 haver vagy multi ha szükséges a piacozás bármilyen kategóriában.
 
Fent