Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Mr. T.

THE DEVIL

Ghost of Red James

Well-Known Member
Ez egy bejelentő, pont ugyanolyan, mint a húsvéti kiárusítás bejelentője.

Pontosan, Monó, ugyanannyira semmitmondó, tartalommentes szöveg.

A fejlesztőket tök felesleges ezért hibáztatni, nem ők hozzák az üzleti döntéseket - amely esetünkben a negyedévenkénti új szetteket, és a köztes rögös kiárusításokat jelenti, összefoglalva minimális befektetésből származó egyszerű haszon.

Lássuk be azt is, hogy a tavalyi szintemelés gyakorlatilag tűzoltásnak lett szánva, ugyanakkor szerintem fordítva sült el: egy az egyben hamar megunható vakolószimulátor lett a játék.
Megérte? Nem hinném. Egyre kevesebb régi motorost látok, sok szervert a multik tartanak fent azzal a néhány “fenntartó” játékossal, akiket valami különös perverzió vezérel.

És akkor ott vannak a játékosok, akik tőlünk (nemzetközin vagyok csapattag, ezért beszélek a magam nevében is) várják azt teljesen jogosan, hogy továbbítsuk az ötleteiket felfelé. Azokat az ötleteket, amik egyébként előre vinnék a játékot.
(Ilyen például a mobilverzió. Értem én, hogy egy 15 éves játéknál rizikós, de biztos vagyok benne, hogy új játékosok tömegét hozná magával.)
És mi történik ezután? Továbbítjuk? Igen! Többször is? Igen! Esetenként közvetlenül az illetékes(ek)nek? Nem egyszer volt erre is példa! Történik valami? Aha, persze, 2.203 és társai…

Azért fut ez az egész, mert rakjuk bele a pénzt ész nélkül.
Olyan ez, mint amikor vonják a fizudból az adóforintokat, aztán körbemész, és nem látsz változást sehol (=tolod bele a pénzt ezerrel, de mégis csak új szettek jönnek).Bemész egészségügyi ellátásra időpontot kérni (=vársz egy update-t), aztán hónapok múlva fogadnak (=megérkezik az update), majd vagy elküldenek máshova (=huhh, ez az update nem fér bele) vagy éppen ellátnak, de nem oldja meg a bajodat vagy éppen még rosszabbul leszel, mert félrekezelnek (=megérkezik a 250., vakolószimulátorrá válik a játék).

A valósággal bármilyen egyezés a véletlen műve.
 
Én egyike vagyok a 250es szintemelés áldozatainak. :(
A valaha volt legjobb párbajosok fejezték be a játékot ez miatt. :)
Szintemelésnek az ég világon semmi értelme nem volt. Egyértelmű volt, hogy ez lesz, felhívtam rá a figyelmet többször is. Mostantól hátradölve röhögök rajta hogy haldoklik a játék. Ha kell még bele is rúgok, hogy gyorsabban történjen ez meg. Pont így köpte szembe az inno azokat a játékosokat akik még szuperszettek nélkül 8 évükbe került elérni a max szintet. Ők tönkretették a játékosok évtizednyi munkáit, bátran kimondom, hogy megérdemlik azt, hogy az összes szerver kihalt mára. :)
Remélem folytatódni fog ez a mélyrepülés.
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Én egyike vagyok a 250es szintemelés áldozatainak. :(
A valaha volt legjobb párbajosok fejezték be a játékot ez miatt. :)
Szintemelésnek az ég világon semmi értelme nem volt. Egyértelmű volt, hogy ez lesz, felhívtam rá a figyelmet többször is. Mostantól hátradölve röhögök rajta hogy haldoklik a játék. Ha kell még bele is rúgok, hogy gyorsabban történjen ez meg. Pont így köpte szembe az inno azokat a játékosokat akik még szuperszettek nélkül 8 évükbe került elérni a max szintet. Ők tönkretették a játékosok évtizednyi munkáit, bátran kimondom, hogy megérdemlik azt, hogy az összes szerver kihalt mára. :)
Remélem folytatódni fog ez a mélyrepülés.
Enzo,mindig a negatív energiák.
Mármint,egyetértek veled,abban amit leírtál,de néha valami vidám dolgot is írhatnál :D
Olyan lehangoló hely lett már a fórum is :(
 
Fent