Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Mr. T.

THE DEVIL
jó lenne, csak konkrétan nincs ember már, aki összefogjon mindenkit, 15 főre meg nincs értelme világot fenntartani

Attól, h csak 15-en jártok erődharcra, még nem azt jelenti, hogy csak annyian játszanak ott. Csak mondjuk semmi kedvük / idejük az erődharchoz. Ebből nem tudsz megfelelő konzekvenciát levonni.

Edit: arról nem is beszélve, h ismerven a GF filozofiajat, h ha egy szerver alacsony forgalmu lenne, akkor elobb a regisztraciot zarnak le / tennék lehetove a koltozest / es csak utana a szervert. Szoval, lehet itt statisztikaval, kepekkel jonni ( nem ellened szol ), de ha az övék mast mutat, akkor nem lesz lehetoseg koltozni.. se..
 
Ez csak azt jelenti, hogy Geo az egyik legbiztonságosabb és békésebb világ! Minden nap esti összejövetelek vannak a kocsmában és jókat társalognak. Az eszmecserék olyan magasreptűek akár a bárányfelhők a tenger feletti naplementében. Lírai a tája ennek a világnak, semmihez sem fogható.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Ez csak azt jelenti, hogy Geo az egyik legbiztonságosabb és békésebb világ! Minden nap esti összejövetelek vannak a kocsmában és jókat társalognak. Az eszmecserék olyan magasreptűek akár a bárányfelhők a tenger feletti naplementében. Lírai a tája ennek a világnak, semmihez sem fogható.
Ezt olyan csodálatosan fogalmaztad meg, szavakat sem találok rá...
 

Mr. T.

THE DEVIL
Georgia magánya magához ölelő karokkal húzza vissza a játékosait, akár egy aggódó édesanya, kinek gyermeke éppen továszál a családi fészek kimúlhatatlan biztonságából. Georgia úgy aggódik miértünk, ahogy mi aggódunk fájó szívvel ő érte. Georgia épp olyan magányos most, mint mi emberek a monoton közönyös hétköznapjainkon.

Kérnék a cuccból, amit nyomsz.
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
a törlés is ez opció.. :P
amúgy meg.. nem kötelező mindig ugyanoda állni..
Nekem ez volt az utolsó harc geon,ezután minden cuccot átadtam egy barátomnak,és törlőre tettem a karaktert.
A hawaii karimat meg le sem pakoltam,úgy ahogy volt nyomtam a törlést.
Sajnálom a sok évnyi elpazarolt időt,de ez van.
Ilyen szervereken semmi értelme játszani.
 
Ajánlj valami jó Fanatasy-t és itt sem vagyok :D
Nem szoktam fantasyt olvasni, de attól még tudok párat ajánlani.
Még nem kezdtem neki, de a Dűne kötelező. Ha már fantasy JRR. Tolkien könyvei, A witcher könyvek - az író nekiállt egy új kötetnek. A Trónok harca könyveket addig nem ajánlom ameddig nem került befejezésre maga a történet.

Én sorozatokban filmekben nézek inkább fantasyt, könyvekben inkább filozófiai-pszichológiai dolgokat olvasok.
Amiket ajánlok Edith Eva Eger - A döntés.
George Orwell 1984.
Andrew Forcesmith - Felismerés.
Yuval Noah Harari - Sapiens.

És rengeteg magyar író is van akiknek műveiben el lehet merülni, könnyebben mint az ember gondolná.
Szívfacsaró szerelmes történetekért Szilvási Lajos
 

Pedro José Donoso

Veteran Member
Köszönöm az ajánlásokat.
A Witcher bevan készítve az első 4 rész,de nehezen visz rá a lélek,mert mindenki azt mondja hogy csalódás lesz,könyvben kevésbé élvezetes.

A Dűne eddig kimaradt,pótolni szándékozom mindenképp.

De egyébként Fantasy könyvekkel óvatosan kell,mert azt tapasztaltam,hogyha valami rohadt izgalmas történetet találok,és végigmegyek az összes kiadáson,utána egy kicsit laposabb,kevésbé ominózus könyv nehezebben köt le.
 
Fent