Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Bingu

New Member
Sziasztok mindenkinek.
Egy jó ideje nem léptem be a játékba és ha jól láttam megszünt Colorado....
sok-sok éve még ott kezdtem a játékot az volt a legkedvesebb karakterem!!
tudna valaki segíteni hogy azt hogyan lehetne helyreállítani vagy költöztetni?
 

Etheryon

Veteran Member
Speed győztes 2022
Sziasztok mindenkinek.
Egy jó ideje nem léptem be a játékba és ha jól láttam megszünt Colorado....
sok-sok éve még ott kezdtem a játékot az volt a legkedvesebb karakterem!!
tudna valaki segíteni hogy azt hogyan lehetne helyreállítani vagy költöztetni?
A világ megszűnése után a karakter már nem helyreállítható
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022

Aki érvényes ötletet küld be, az kaphat egy medált és egy eredményt (200 kötit is, de a másik kettő jobb :D )

"Category 3 - Every valid entries (except the 3 best ideas): 200 Bonds + IFBC 4 Planner Medal + In-Game Achievement"
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Kérdés.
Nem lehetne megoldani hogy 3 számjegyet de akár 4-et is megjelenítsen a piac mikor egy tételként vásárolsz nagy mennyiséget adott termékből?
Mobilon nem nagyon van kurzor,nem tudom lecsekkolni hogy pontosan mennyi is az adott termékből a piacnál levő mennyiség.
4630 bővítmény megtekintése
Jó lenne.
De amíg nem csinálják át, megosztom hogy szoktam én megnézni.
Kétszer menj rá a 64992re (nem gyorsan) , és akkor felugrik a darab ár, utána meg már csak osztás. Pl ez a bőrnél:

Screenshot_2023-12-06-10-39-27-846_com.android.chrome.jpg
 

-Lótusz-

Active Member
Sziasztok, van egy kis gondom Georginán ezzel az új gyógyszerkereső kalanddal. Az utolsó gyógyszert a katonai kórház építésével 15 mp munkával nem adja be, 2 nap óta próbálom megszerezni, sok sok energia elpocsékolásával, de nem adja.
Kérdésem, mivel tudnám még megszerezni. Köszönöm.
 

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Sziasztok, van egy kis gondom Georginán ezzel az új gyógyszerkereső kalanddal. Az utolsó gyógyszert a katonai kórház építésével 15 mp munkával nem adja be, 2 nap óta próbálom megszerezni, sok sok energia elpocsékolásával, de nem adja.
Kérdésem, mivel tudnám még megszerezni. Köszönöm.
Szia
szerintem az életelixír vagy a párlat hiányzik a felszerelésedből ahhoz hogy beadja.
 
Fent