Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Tőlem is megevett jó párat és ez még csak a kisebbik baj, a nagyobb az, hogy vannak akik ezt a hibát kihasználva gazdagodnak. (Emberségességből egyes :confused:)

Piacon lévőkre gondolsz, akik jó áron árulták a gyűrűt? Mindig is volt ilyen, hogy aktuális kalandba szükséges termék ára felszaladt (bőrszíj, fájdalomcsillapító, sült pulyka, méz és mézbor, nem beszélve a munkáknál is megtalálható termékeknél), ez ellen tenni nem lehet. De ha arra gondoltál munkával mennyi idő volt mire meglettek a gyűrűk az már kalandnak a nehézsége, inkább munkával található terméket kérjen, mint craftosat, ami egy nem túl aktív világon ténylegesen gondot tud okozni.
 

krcsirke

el pollo diablo
2.75 megérkezett bétára, lássuk mi az újdonság: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-75.3294/#post-34762

AP4DT5c.jpg

Album link: https://imgur.com/a/9RCtW

Újdonságok

Arany készlet

Megvannak a régi, csodálatos arany fegyverek? Akarod őket használni, de a fegyverek már nem elég jók míg annak idején voltak? Van egy jó hírünk számodra!

Az új aranyfegyverek visszatérnek új bónuszokkal. Ezzel és a következő két frissítéssel, esélyt kínálunk, hogy megtaláld az új fegyvereket az új kalandsorokban.

A legendás Arany Colt
Akarod fejleszteni az Arany Coltodat? Irány a kocsma és lesd meg, hogyan tudod ezt megtenni.

Hibajavítások

Új húsvéti ládák

Néhány (David és Britches) láda leírása hiányzott.

"Mi van a zászlóval?"
Mi van a zászlóval? (Betsy Ross zászló) kaland kétszer jelent meg.


Magányvélemény: Hooker szettbónja eltűnt, remélhetőleg héten javítják. Aranyfegyverek új verziója ötlet tetszik, kaland által megszerezhető része volt, ideje őket feljavítani ily módon, így valóban képesek felvenni a versenyt a többi fegyverrel, F2P játékosoknak kedvezz. Viszont várhatóan az utolsó akadályok is kezdenek eltűnni a Lincoln elől (ingyen megszerezhető egy lincolntól nem kevésbé rosszabb fegyverek), így lehet erre is figyelni. Amerikai szett lehet születésnaphoz kapcsolódó vehető szett lesz, de hogy, nem tudni. Az arany ló és nyereg ládát kapott, így kezd érdekes lenni, velük mi lesz. Ma még jobban átnézem a dolgokat, most ennyire futotta, később frissítek ha valamit találtam vagy kiderült.
 

DeletedUser17614

Vendég
Őszinte leszek, szerintem túl erősek. Az új fegyvereket ha felfejleszted 2-re!!! Akkor érik el a sebzését az arany coltnak, ami szerintem nem mindegy, hogy 9Millióból lesz meg vagy ingyen...
A balosról meg ne is beszéljünk :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Őszinte leszek, szerintem túl erősek. Az új fegyvereket ha felfejleszted 2-re!!! Akkor érik el a sebzését az arany coltnak, ami szerintem nem mindegy, hogy 9Millióból lesz meg vagy ingyen...
A balosról meg ne is beszéljünk :D

Mivel a Lincoln 1,2-es jelenleg és mindkettő nem fejleszthető, így nem hinném. Szerintem várható ez a stabil 1,1es vonal tombolásoknál, illetve 1,2es rögös fegyvereknél. Balosnál event nyertes fegyverekhez ér fel majdnem, de bónuszai sokkal gyengébbek.

És az ütőssel mi a helyzet? Vagy nem egyforma egyenértékű képességek?

Ütősöknél nem hinném túlságosan sokat jelentene számukra a bónusz, de mivel nem elérhető még a kalandja, így változhat.

Az az arany láda nem lehet, hogy a karakterképekre vonatkozik?

Logikusabb, hogy egyénként adja a kaland.
 

DeletedUser17614

Vendég
Pár napja már nem volt itt beszélgetés kezdeményezés, hát gondoltam megtöröm a jeget :)
Egy kérdéssel, (vággyal?) állnék elétek. Szerintetek mit kéne tenni, hogy a párbajok ismét "divatosak" legyenek, s legyen elég ellenfél még a felsőbb szinteken is? Imádom ezt az elemét a játéknak, de nem lehet teljes mértékben kiélvezni :(
Ötletek?
 

Kanyim

Veteran Member
Párbajokban nem vagyok annyira jártas, engem nem fogott meg. Szóval a hogyan lehetne menővé tenni kérdésre nem tudok válaszolni.

A több ellenfelet úgy lehetne megoldani ha a 450es szintet még jobban lecsökkentenék. Ezáltal összenyomnák a párbajos mezőnyt. Jó nem annyira hogy a nem párbajos 150es szintűeket elérjék. de egy 400, talán 350es szintben való maximalizálás talán már elég célpontot hozna.
 

DeletedUser17614

Vendég
Párbajokban nem vagyok annyira jártas, engem nem fogott meg. Szóval a hogyan lehetne menővé tenni kérdésre nem tudok válaszolni.

A több ellenfelet úgy lehetne megoldani ha a 450es szintet még jobban lecsökkentenék. Ezáltal összenyomnák a párbajos mezőnyt. Jó nem annyira hogy a nem párbajos 150es szintűeket elérjék. de egy 400, talán 350es szintben való maximalizálás talán már elég célpontot hozna.
Én mondjuk e mellett annak is örülnék, ha emelnének a párbajban kapott to mennyiségén :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Emellett óriási különbség ne legyen a szintes ruhák között, aki már a legelején fejlesztette 3-asra és 4-esre a ruhát, az behozhatatlan előnyre tett szert vagy pedig meg kell várnia a karácsonyt, aki párbajozni szeretne. (vagy új és jobb szett)
 

krcsirke

el pollo diablo
TW-Times is dolgozik a témán, nekem is van egy ötletem, csak németen nem jó, fordítót keresek hozzá.

Hasonló egyébként mint Kanyimé, 350re lecsökkenteni a legmagasabb párbajszintet, és még így sem alacsony a tp, de legjobb az lenne, ha megkönnyítenék a párbajszint elvesztését valahogy, vagy a párbajszint bizonyos szint felett csak szám legyen (mondjuk 250 felett), így aki sosem párbajozott azt ne lehessen ütni, de aki párbajozott vagy párbajozik azt igen.
 

DeletedUser17614

Vendég
Emellett óriási különbség ne legyen a szintes ruhák között, aki már a legelején fejlesztette 3-asra és 4-esre a ruhát, az behozhatatlan előnyre tett szert vagy pedig meg kell várnia a karácsonyt, aki párbajozni szeretne. (vagy új és jobb szett)

Öm, ezt nem értem. Erődharcon is előnyben van, aki költ rá, párbajnál miért ne legyen?
És hatalmasat tévedsz a szintezéssel, tényleg nagyon fontos, de bármilyen ruhát meg lehet verni, csak érteni kell a párbajozáshoz. Tapasztalat...
 

Kenneth G

Kroki-fan
Öm, ezt nem értem. Erődharcon is előnyben van, aki költ rá, párbajnál miért ne legyen?
És hatalmasat tévedsz a szintezéssel, tényleg nagyon fontos, de bármilyen ruhát meg lehet verni, csak érteni kell a párbajozáshoz. Tapasztalat...
Erődharcon óriási előnye nincs a szintezésnek, hiszen ott van másik 100 ember, ahol eloszlik az erő. (na jó, kivéve az iriseknél, mert ott a szintezés tényleg fontos, tapasztalatból mondom)
Biztos meg lehet verni, bár én annyira nem értek a párbajhoz, bár voltam már párbajos, de hamar fel is adtam, mert a 150-es 2-es ruhásokat már nem bírtam megverni egy majdnem alap wesleyvel. (illetve volt, hogy az ellenfél billben volt és kiütött)
 
Fent