Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17150

Vendég
Üdv!

Valaki megtudná mondani, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy admin (Macaron) ne objektíven vizsgáljon meg egy olyan levelet, ami be lett küldve a supportra? Felháborítónak tartom, hogy egy ilyen admin hoz döntéseket, aki a saját érzésvilágából kiindulva dönti el, hogy most vissza kapod-e a kölcsönadott felszerelésed, avagy nem. ( "kölcsönadott felszerelés" olyan személytől, akinek jóhiszeműen kölcsönadtad és miután visszakérnéd, még válaszra sem méltat.)

Üdv.: S.G.

Ui.: Veletek már történt ilyen, vagy hasonló, hogy az adminok nem voltak hajlandóak segíteni? Helyette csak a kifogásokat keresték?
 

DeletedUser17479

Vendég
Üdv!

Valaki megtudná mondani, hogy hogyan lehetséges az, hogy egy admin (Macaron) ne objektíven vizsgáljon meg egy olyan levelet, ami be lett küldve a supportra? Felháborítónak tartom, hogy egy ilyen admin hoz döntéseket, aki a saját érzésvilágából kiindulva dönti el, hogy most vissza kapod-e a kölcsönadott felszerelésed, avagy nem. ( "kölcsönadott felszerelés" olyan személytől, akinek jóhiszeműen kölcsönadtad és miután visszakérnéd, még válaszra sem méltat.)

Üdv.: S.G.

Ui.: Veletek már történt ilyen, vagy hasonló, hogy az adminok nem voltak hajlandóak segíteni? Helyette csak a kifogásokat keresték?


Határozottan visszautasítom amit írsz. Macaron admin az egyik legobjektívebb admin a magyar csapatban!
A szabályzat 2017 Augusztusában változott amiből sajnos kikerült a Mi javaslatunk ellenére ez a rész.
Az új szabályzat alapján nem járhatunk el hivatalosan megírt tg alapján sem.

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/a-játék-szabályai.3081/

Arra kérlek, mielőtt kikelsz magadból, olvasd el rendesen a szabályzatot és ne vádaskodj mindenféle kitalált gondolattal!

Tudtommal mindent megtett Macaron, hogy visszakapd a felszerelést, felvette a kapcsolatot a másik féllel, próbálta jobb belátásra bírni, hogy adja vissza a felszerelést. Ennél többet sajnos egyik admin sem tehet!
 

Kanyim

Veteran Member
Mi ? Ez tényleg kikerült ? No erről én se tudtam. Azaz azt láttam hogy megváltozott a szabályzat, de nekem abból csak az MPI multira vonatkozó rész tűnt fel, a többit észre se vettem benne. Jó lett volna kiemelni az ennyire jelentős változásokat. Eddig fullosan abban a szemléletben éltünk és adtunk kölcsön dolgokat hogy nem lehet gikszer...
 

DeletedUser17150

Vendég
Az új szabályzat alapján nem járhattok el hivatalosan megírt tg alapján sem..... Azonban tudok példát mondani, hogy mégis eljártatok :)

Azt hittem, ha már szabály, akkor az a szabály mindenkire egyenlően érvényes. De ezek szerint vannak egyenlőbbek is :D
 

DeletedUser17479

Vendég
Az új szabályzat alapján nem járhattok el hivatalosan megírt tg alapján sem..... Azonban tudok példát mondani, hogy mégis eljártatok :)

Azt hittem, ha már szabály, akkor az a szabály mindenkire egyenlően érvényes. De ezek szerint vannak egyenlőbbek is :D

Kérlek privátban juttasd el hozzám az eddigi levelezésben azt a részt ahol úgy érzed, hogy nem kapod meg azt a segítséget ami szerinted neked is járna mint bárki másnak.
A levelezést elolvasva én úgy látom, hogy bőven megtett mindent a support, amit másnak is megtesz.
 

DeletedUser17479

Vendég
Ezt jo tudni lol. Ekkora hulyeseget. Ez a jatek tenyleg egyre csak sullyed. :D
Miért kerult ki ha szabad kérdeznem?

Ez a része a szabálynak eddig is csak a magyar support "jóindulatán múlt" hogy bekerült a szabályzatba. Máshol nem volt ilyen.
Augusztustól egységes lett a szabályzat és ebbe nem szólhattunk bele.
Halkan megjegyzem, hogy azóta is próbálunk segíteni minden játékosnak, de eléggé meg van kötve a kezünk.
 

DeletedUser7479

Vendég
Határozottan visszautasítom amit írsz. Macaron admin az egyik legobjektívebb admin a magyar csapatban!
A szabályzat 2017 Augusztusában változott amiből sajnos kikerült a Mi javaslatunk ellenére ez a rész.
Az új szabályzat alapján nem járhatunk el hivatalosan megírt tg alapján sem.

https://forum.the-west.hu/index.php?threads/a-játék-szabályai.3081/

Arra kérlek, mielőtt kikelsz magadból, olvasd el rendesen a szabályzatot és ne vádaskodj mindenféle kitalált gondolattal!

Tudtommal mindent megtett Macaron, hogy visszakapd a felszerelést, felvette a kapcsolatot a másik féllel, próbálta jobb belátásra bírni, hogy adja vissza a felszerelést. Ennél többet sajnos egyik admin sem tehet!


Kedves Negan.A belinkelt tájékoztatásban hol szerepel a piacra vonatkozó szabályváltozás?Mert az csak itt látszik: https://wiki.the-west.hu/index.php?...ntetések&type=revision&diff=41256&oldid=40384

És ez is 2017 novemberben lett változtatva.Ha nincsenek konkrétan leírva a szabályok,akkor láthatjátok,hogy alig tudnak róla az emberek.Akiket én megkérdeztem,99%-uk meglepődőtt,hogy ez így van...
 

DeletedUser17479

Vendég
Kedves Negan.A belinkelt tájékoztatásban hol szerepel a piacra vonatkozó szabályváltozás?Mert az csak itt látszik: https://wiki.the-west.hu/index.php?title=Szabálysértések_és_kiszabható_büntetések&type=revision&diff=41256&oldid=40384

És ez is 2017 novemberben lett változtatva.Ha nincsenek konkrétan leírva a szabályok,akkor láthatjátok,hogy alig tudnak róla az emberek.Akiket én megkérdeztem,99%-uk meglepődőtt,hogy ez így van...

A régi szabályzatban külön ki volt emelve, sajnos az új szabályzatba nem került be.
 

DeletedUser17479

Vendég
Hát ez az,hogy ha az új szabályzatba nem került bele hogy nem kap a játékos admini segítséget lopás,kölcsönadás meg hasonlók esetén...pont ez az egyik legfontosabb része a piacolásnak.
Ez nekünk is fájó pont. Úgy néz ki csak a magyar szervereken probléma ez.
Többször leírtam már, ennek ellenére a support igyekszik segíteni, de már nincs annyi eszköze mint eddig volt.
A fenti esetnél is, a kereteken belül minden segítséget megkapott a játékos, de egy összeesküvés elmélet bele lett szőve a történetbe.
 
Fent