Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17614

Vendég
... de egy összeesküvés elmélet bele lett szőve a történetbe.
Az mindig kell :)
Én nem akarom rágalmazni a suppot, de elég érdekes pletykák terjengenek az interneten erről a kis közösségről.
Mielőtt kérdeznétek, nem tudok konkrétumot mondani, de ha tudnék se akarnék nyílt hadat üzenni annak, aki dönt felettünk.

Most belegondolva, ez is egy összeesküvés elmélet lehet csak :D
 

DeletedUser7479

Vendég
Ez nekünk is fájó pont. Úgy néz ki csak a magyar szervereken probléma ez.
Többször leírtam már, ennek ellenére a support igyekszik segíteni, de már nincs annyi eszköze mint eddig volt.
A fenti esetnél is, a kereteken belül minden segítséget megkapott a játékos, de egy összeesküvés elmélet bele lett szőve a történetbe.

A pénzcserékért és a kereskedésekért a Support nem vállal felelősséget, azonban vizsgálatot indíthat és kiszabhat büntetést.

A mostani szabályzat ezen része milyen esetekre vonatkozik?
 

DeletedUser17150

Vendég
nem

tőled még várom a választ, hogy mi alapján gondoltad és rágalmaztad meg az admintársam, hogy veled máshogy jár el mint mással


Az alapján, amit Ő mondott nekem saját maga.

De ezek után én már semmit nem várok el az admin csapattól..... legfeljebb azt, hogy én fogok bannt kapni, amit nem is sajnálnék. Jó volt ez a néhány év, a végét leszámítva :D
 

DeletedUser17614

Vendég
Ez nekünk is fájó pont. Úgy néz ki csak a magyar szervereken probléma ez.
Többször leírtam már, ennek ellenére a support igyekszik segíteni, de már nincs annyi eszköze mint eddig volt.
A fenti esetnél is, a kereteken belül minden segítséget megkapott a játékos, de egy összeesküvés elmélet bele lett szőve a történetbe.
Érdekes, hogy pont egy olyan játékostól nem lehet visszaszerezni a TG-vel kölcsönadott szetteket, aki multizott,ki lett tiltva és mégis visszajött...
Vajon mi történhetett a háttérben? Nem elég, hogy a csaló köztünk játszik, de még a kölcsön holmikat sem sikerült visszaszerezni tőle?
Vannak itt érdekes dolgok, amikre nincs magyarázat...
 

DeletedUser17479

Vendég
Az mindig kell :)
Én nem akarom rágalmazni a suppot, de elég érdekes pletykák terjengenek az interneten erről a kis közösségről.
Mielőtt kérdeznétek, nem tudok konkrétumot mondani, de ha tudnék se akarnék nyílt hadat üzenni annak, aki dönt felettünk.

Most belegondolva, ez is egy összeesküvés elmélet lehet csak :D

Kérdezd a pletyka terjesztőjét, kitalálóját... ez nagyon nem jó vicc, konkrétumok esetén komoly büntetésekre lehet számítani admin oldalon is,
DE ha nincs bizonyíték és valaki csak heccből kitalál valamit és azt elkezdi terjeszteni az bizony nagyon nem jó és konkrétumok esetén keményen fogunk eljárni..
 

DeletedUser17479

Vendég
Az alapján, amit Ő mondott nekem saját maga.

De ezek után én már semmit nem várok el az admin csapattól..... legfeljebb azt, hogy én fogok bannt kapni, amit nem is sajnálnék. Jó volt ez a néhány év, a végét leszámítva :D
Azt hogy egymás között mit beszéltetek nem tudhatom.. De a mostani konkrét esetnél mindent megtett, hogy a felszerelésed visszaszerezze. Mégis miből érzed, hogy veled kivételeznek?
 

DeletedUser17479

Vendég
Érdekes, hogy pont egy olyan játékostól nem lehet visszaszerezni a TG-vel kölcsönadott szetteket, aki multizott,ki lett tiltva és mégis visszajött...
Vajon mi történhetett a háttérben? Nem elég, hogy a csaló köztünk játszik, de még a kölcsön holmikat sem sikerült visszaszerezni tőle?
Vannak itt érdekes dolgok, amikre nincs magyarázat...

vannak érdekes dolgok... olyanok is amikhez mi is kicsik vagyunk.. információt nem adhatunk ki, sajnálom...

A legjobban Ti tudjátok büntetni a játékost. Ott van a csalók listája, írni kell a városa vezetőjének hogy mit tett, biztos vagyok benne, hogy korrektül fog eljárni és kiteszi a szövetségből is.
 

DeletedUser7479

Vendég
vannak érdekes dolgok... olyanok is amikhez mi is kicsik vagyunk.. információt nem adhatunk ki, sajnálom...

A legjobban Ti tudjátok büntetni a játékost. Ott van a csalók listája, írni kell a városa vezetőjének hogy mit tett, biztos vagyok benne, hogy korrektül fog eljárni és kiteszi a szövetségből is.
Nem Busz az egyetlen,aki nem tudott róla,és akinek valószínüleg a cuccai nem fognak megkerülni már...mert fogalmuk sem volt arról,hogy a tg már nem bizonyíték és annak alapján sem kaphatja vissza.Majd kitalálja mindenki,hogy hogyan oldja ezt meg :D De a törlési meg abbahagyásos okokhoz ez is hozzátesz egy lapáttal... (mármint hogy nem nyílvánvalóak,amikor ekkora változás történik a szabályzatban) .
 

DeletedUser17479

Vendég
Hál istennek a kölcsönadások nagyon kicsi százaléka végződött support beavatkozással. A játékosok kicsi százalékában nincs meg a betyárbecsület.
A szabályzat változás központilag lett kitalálva és most mindenhol egységes.
A régebben a magyar support által pluszban betett kiegészítés (amit én is nagyon jónak találtam) így kikerült belőle.
Erről nem tehetünk.
 

DeletedUser7479

Vendég
Hál istennek a kölcsönadások nagyon kicsi százaléka végződött support beavatkozással. A játékosok kicsi százalékában nincs meg a betyárbecsület.
A szabályzat változás központilag lett kitalálva és most mindenhol egységes.
A régebben a magyar support által pluszban betett kiegészítés (amit én is nagyon jónak találtam) így kikerült belőle.
Erről nem tehetünk.
Rendben.
 

DeletedUser17614

Vendég
Ma fél órán keresztül nem engedett fel az oldalra. Minden mást betöltött, csak a magyar west szervert nem. Mi lehetett ennek az oka?
(Gondolom ne is kezdjek összeesküvéseket gyártani :P :D )
 

DeletedUser17053

Vendég
Inkább arról diskurzózatok, hogy nálunk lesz-e eseményvilág indítás a közeljövőben? És ha nem, miért nem?
(Németeknél tegnap, lengyeleknél múlthéten indult) :oops:

Support rendszeren már látható egy hu19 világ. De hogy az most csak egy újabb világ, vagy valamilyen esemény lesz ott én nem tudom.
 
Fent