Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17614

Vendég
Erődharcon óriási előnye nincs a szintezésnek, hiszen ott van másik 100 ember, ahol eloszlik az erő. (na jó, kivéve az iriseknél, mert ott a szintezés tényleg fontos, tapasztalatból mondom)
Biztos meg lehet verni, bár én annyira nem értek a párbajhoz, bár voltam már párbajos, de hamar fel is adtam, mert a 150-es 2-es ruhásokat már nem bírtam megverni egy majdnem alap wesleyvel. (illetve volt, hogy az ellenfél billben volt és kiütött)
Kb. meg is magyaráztad az első bekezdésben lévő kétségeidet a második bekezdésben. A bill ütheti a hardint, a billt is lehet verni... Ami egy szép körfolyamat. Ebből adódóan a szintezés csak egy nüansznyi különbséget ad a párbajosoknál. Sokkal inkább az aktivitás a lényeges. Szóval arra ne fogjuk, hogy szintezni kell... Alap ruhákkal is el lehet verni akárkit (egy-egy kivétel persze van, de az, ahogy a mondás is tartja...).
Miután megírtam ezt a közepesen hosszú választ, rájöttem a válaszra a saját kérdésemre. Azért lehet kihaló sportág a párbaj, mert ide gondolkodni is kell :D Nem elég a full ép/full iri kommbó jó ruhával. Aztán feljössz megnézni, hogy este mit alkotott a karid a toronyban, mikor széttérte magát...

Ötleteket még attól elfogadok, hogy miképp lehetne egyensúlyozni, újra érdekesebbé tenni a párbajokat :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Miután megírtam ezt a közepesen hosszú választ, rájöttem a válaszra a saját kérdésemre. Azért lehet kihaló sportág a párbaj, mert ide gondolkodni is kell :D Nem elég a full ép/full iri kommbó jó ruhával. Aztán feljössz megnézni, hogy este mit alkotott a karid a toronyban, mikor széttérte magát...

Az lehet, kétszer voltam párbajos, egyszer egy kicsi karival még kb. 2 évvel ezelőtt, aztán abba is hagytam, mert felmentem a pb-szintem. :D
Pénzem sincs, meg gondolkodni sincs kedvem, meg úgy gondoltam, hogy lehetek jó párbajos egy jó ruhával és ahhoz pontozva. :D Aztán rájöttem, hogy nem. Meg annyira nem is érdekel a párbaj része, inkább az mpi-t erőltetem, ahhoz még van kedvem, és annyira nem megy fel a vérnyomásom, mint másoknak. :D
 

krcsirke

el pollo diablo
Új kalandokhoz segédlet:
Mindegyik kaland elfogadásához és lezárásához viselned kell az arany coltot, Waupee-nál találod a kalandokat.

Első kaland:
  • - Kihelyezett körözések: 10
  • - Elfogott körözött személyek: 15
  • - Munkavállalás utazó kereskedőként (25 óra)
Második kaland:
  • - Üsd ki Old Man Hackett-et (bétán ütés nélkül véget ért a párbaj győzelemmel, nem tudom javították-e)
  • - Párbajban eszméletlenre vert banditák : 30
  • - Megtett távolság: 50000/50000
  • - Imádkozni mentem: 1
  • - Munkavállalás seriffként (100 alkalom)
Harmadik kaland:
  • - Vedd fel ezt: Arany colt 1
  • - Levél valakitől
  • - 10000 dollár
  • - Lejátszott kalandok: 7/7
  • - Munkával szerzett pénz: 2000
  • - Az utazó kereskedőnél szerzett pénz: 4500
  • - NPC párbajok során elnyert pénz : 1000
A "Levél valakitől" tárgyat a második kaland jutalmaként kapod meg. Régi Arany coltot elveszi, újat kapsz. Emellett kapsz egy +15% sebességet adó aranygolyó tárgyat, ami eléggé hasznos.
 

DeletedUser17053

Vendég
Tényleg csak a Colt lesz megszerezhető? A többire meg még ki tudja mennyit kell várni mire jönnek újabb frissítések? :(
 

krcsirke

el pollo diablo
Tényleg csak a Colt lesz megszerezhető? A többire meg még ki tudja mennyit kell várni mire jönnek újabb frissítések? :(

Sajnos igen, bár megérthető ez a rendszer is. Készülnek a születésnapra (10. west születésnap), illetve nyakukban van az EU adatvédelmi szabályok átvétele, gondolom emiatt osztják el 3 részre, hogy legyen mindig valami új.

megint körözés.. és megint kaland.. akkor ezt se kell befejezni túl hamar..

köszi az infót :)

Magas párbajszinttel okozott nekem egy kis gondot, igaz akkor 5 körözött személyt kellett elkapni, de nem tartom soknak a mostani mennyiséget sem, mivel 5 MPI győzelem helyett 7 részvétel sokkal könnyebb, illetve mégis párbajos fegyver, eléggé jó, érthető miért kell érte párbajozni.
 

DeletedUser

Vendég
Ilyenkor javasolnam, hogy a korozott szemelyek elfogasa mellett legyen egy olyan opcio is, hogy 5-10 erodharcon valo reszvetel. Vagy ez, vagy az.. mert igy aki a pb szintet csokkenti, kenytelen lesz tamadni, ami utan megint 45 napot kell varni, hogy csokkenjen a pb szint ujbol.. 45 nap nem keves ido. Szerintem lehetnenek tekintettel erre is, ha tovabbitanatok, megkoszonnem. Hatha a jovoben okosabban es igazsagosabban dontenek a hasonlo helyzetekrol.

Ps; lincoln szettet a nepnek:)
 

krcsirke

el pollo diablo
Hm 200-210-es alapsebzés evvel elég sok fejlesztett fegyvert ki lehet majd dobni a kukába :D
Picit túlzásnak tartom ingyenes révén egy 180-190 simán elég lett volna...

Lincoln 1,2es még mindig... Lehetséges, hogy rögös fegyvereknél marad az arány és amint jön egy fejleszthető 1,2es, akkor az arany colt és szablya mehet nyugdíjba. Emellett csak sebzése nagy, nem nagyon van bónusza párbajra.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
most egy milliószor teszteltem le a rögakciós belépési jutalmat, de még mindig nem adja, na mindegy talán, ha tovább próbálkozom bead egy kisebb %-os rögvásárlást............................. :)

szerk.: kezdem feladni :(

na de akkor imádkozzunk érte:

Mi atyánk west módra:

Mi Innónk, aki a német mennyekben vagy,
fizettessék meg a te neved;
jöjjön el a te nyugatod;
legyen meg a te párbajod,
amint a mennyben, úgy a prérin is.
Mindennapi tapasztalatunkat add meg nekünk ma;
és bocsásd meg sebzéseinket,
miképpen mi is megbocsátunk
az ellenünk kritelőknek;
és ne vígy minket a szellemvárosba,
de szabadíts meg a gonosz banditáktól!
(Mert tiéd a Nyugat hatalma és a dicső győzelem
mindörökké.) Ámen.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7602

Vendég
Sziasztok!

A zöld lószettről mit lehet tudni? ez hogyan lesz elérhető a későbbiekben?
https://tw-calc.net/sets/2018_sale_set_golden_1
A címből ítélve rögös/megvásárolható lesz csak?

Valamint a párbajosok hogy vélekednek az új eventes szettekről (Hooker, David C.)? lesz rá kereslet egyáltalán?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

Valamint a párbajosok hogy vélekednek az új eventes szettekről (Hooker, David C.)? lesz rá kereslet egyáltalán?

Fegyverszettként szerintem igen, Hooker balos MPI-re se rossz, jobbosai mindkettőnek meg 1,1-es, ami megint nem rossz.
Ruhaszettet passzolom.
Persze szerintem sokan várnak most a Lincolnra is, illetve a coltot is megakarják addig lesni mit tud, így a kereslet irántuk kérdéses.
 

DeletedUser

Vendég
Leirom meg egyszer, hiaba torlod ki, megprobalom meg kulturaltabban.. pedig az elozobe se volt semmi kivetni valo.

A maganyos cowboy fegyverszett a tavalyi ev kicseszese volt, gratulalok a penzehes fejlesztoknek es mindenkinek aki hozzajarult. Ugy gondolom van egy szint, amit okosabban kene megugrani, mert ez rettentoen nevetseges volt.
 

DeletedUser7602

Vendég
A maganyos cowboy fegyverszett a tavalyi ev kicseszese volt, gratulalok a penzehes fejlesztoknek es mindenkinek aki hozzajarult. Ugy gondolom van egy szint, amit okosabban kene megugrani, mert ez rettentoen nevetseges volt.

Ezzel egyet értek nagyon is, sajnos saját tapasztalatból... A játékban eddig felhasznált rögjeim 100000 felett vannak, ezzel mondjuk középen vagyok valahol a nagyobb "rögösök" nem túl sok főből álló táborában, deeee... ezzel azt elérték, hogy csak a prém funkcióra költsek, és itt a vége.
 
Fent