Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kanyim

Veteran Member
Nem tudom alkottak-e valamit (vagy nálam volt a hiba) de már javulgat a dolog.. már megtudom nyitni a dolgokat.

Egy társam kérdezte hogy az új húsvéti kalandnál amikor az 5db tojást kellene találnia ő egy általa már lezárt kaland tárgyait találja (festett üveg teleszkóphoz) http://prntscr.com/ixpfkk (és ezeket is nagyon nehezen, 300 energia felett jár)

gondolom írjon a supportra ugye ?
 

DeletedUser17053

Vendég
összpontilag eléggé rosszabb a McCanes a Wesleynél.

Értelek, csak gondolná az ember hogy ha új szett, akkor jobb is az 1 évvel korábbinál. Ez a fegyóknál megmutatkozik abban a 0.1-es sebzésnövekedésben, de ruhánál semmiképp (egyedül az a +30 sebzés gondolkodtatott volna el).
 

DeletedUser12080

Vendég
Értelek, csak gondolná az ember hogy ha új szett, akkor jobb is az 1 évvel korábbinál. Ez a fegyóknál megmutatkozik abban a 0.1-es sebzésnövekedésben, de ruhánál semmiképp (egyedül az a +30 sebzés gondolkodtatott volna el).
Hát igen eléggé gyengére sikeredett... Ha hasonló koncepciót behoztak volna kitérés-célzás-taktika alapra az nagyon jó lett volna a John W. cuccok ellen. Igy kb. behoztak egy újabb kuka ruhaszettet mint pl a Penn (igaz ez azért használhatóbb de nem jobb a John W. szettnél, amit már emlitettél h 1 éves).
 

krcsirke

el pollo diablo
Nyuszijelmezes kalandot tolom, mivel nem csináltam meg anno V1n, látom jutalmat, megörülök, kinyitok rá egy piros borítékot, hisz visszajön a köti és ad pár tojást.
rQwFL4E.png


Kinyitom, csak piros boríték... Engemet átvertek cudarul, hol a tojások :D
 

DeletedUser17665

Vendég
Nem tudom alkottak-e valamit (vagy nálam volt a hiba) de már javulgat a dolog.. már megtudom nyitni a dolgokat.

Egy társam kérdezte hogy az új húsvéti kalandnál amikor az 5db tojást kellene találnia ő egy általa már lezárt kaland tárgyait találja (festett üveg teleszkóphoz) http://prntscr.com/ixpfkk (és ezeket is nagyon nehezen, 300 energia felett jár)

gondolom írjon a supportra ugye ?

Igen, bugos a kaland.
 

DeletedUser17665

Vendég
Nyuszijelmezes kalandot tolom, mivel nem csináltam meg anno V1n, látom jutalmat, megörülök, kinyitok rá egy piros borítékot, hisz visszajön a köti és ad pár tojást.
rQwFL4E.png


Kinyitom, csak piros boríték... Engemet átvertek cudarul, hol a tojások :D

Elvileg adnia kell mást is, amennyiben, ha, csak a boríték jött, kérlek küldj egy levelet a Supportra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17665

Vendég
Hát igen eléggé gyengére sikeredett... Ha hasonló koncepciót behoztak volna kitérés-célzás-taktika alapra az nagyon jó lett volna a John W. cuccok ellen. Igy kb. behoztak egy újabb kuka ruhaszettet mint pl a Penn (igaz ez azért használhatóbb de nem jobb a John W. szettnél, amit már emlitettél h 1 éves).

Annyira én nem írnám le. Próbáljátok ki, tapasztaljátok meg a szett erejét, és máris más gondolatok születhetnek róla. :D
 

krcsirke

el pollo diablo
A 3000 tojással kapcsolatban eszembe jutott vaimo-val kapcsolatos beszélgetésem (remélem a bocik jól vannak :D), hogy úgy történt ahogy elképzeltük. Viszont érdekes megoldás lett ez a kalandterméket adó link, részemről lehető legjobbnak tartom, gyors megoldás.
 
Fent