Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17053

Vendég
Mi értelme van az erődös sebzésbónnak egy párbajos szettnél??? Ezt a logikát én sose fogom megérteni...
 

DeletedUser17053

Vendég
+30 Sérülés (Erődharc- szektorbónusz)
Ez fog maradni a párbajos szetteknél vagy javítva lesz, hogy értelme is legyen? Úgy terveznék én is...
 

Kanyim

Veteran Member
javaslatot kérek.

Mennyinél álljak meg szerintetek? :p :)

eldó: http://prntscr.com/ixg133

Igazából csak 1 esetben van értelme ilyen korán elkezdeni tolni a párbajokat, ha feltolod valami irgalmatlan magasságba hogy elvedd többiek kedvét mielőtt neki esnének. Ha csak ilyen közepes szinten állsz meg azzal nekik kedvezel. Hiszen tudnak mögötted settenkedni feltűnés nélkül.

Eldot annyira nem ismerem. Florin van néhány olyan rögös hogy kb mindegy lenne meddig tolod fel, ha akarják megelőznek (ellenük az ilyen 2500+ győzelmi sorozat se jelentene biztonságot)

De alapból egy ilyen 1200-1500 elég szokott lenni, bár a tinglit óta ez a legerősebb tombolás szett. (de gyengébb nála)
 

Kenneth G

Kroki-fan
javaslatot kérek.

Mennyinél álljak meg szerintetek? :p :)

eldó: http://prntscr.com/ixg133
hát öregem, most, hogy ezt kiírtad a fórumra, ezzel a többieknek kedvezel.
Egyébként ha mpire kell, arra ott van a lincoln. (ha más, nem szóltam)

Pontosan 500-zal nyertem eventet. Ha jól tudom, eldon most 3 embert érint a főnyeremény, egyből a személy kiléte ismeretlen. A többi 2 meg nem komoly.
 

DeletedUser17053

Vendég
Eleinte arról szólt a fáma hogy egy újfajta bónuszt hoznak be és nem erődös hanem párbajos sebző bón lesz.
(párbajos szettnek erődös sebzőbón tényleg zizi :( )
Igen,én is úgy tudtam hogy újfajta párbajos sebzés jön, ami felkavarja kicsit a párbajos életet, de így számolgatva nem sokkal jobb egy McCanes szett egy Wesley-nél...
 

DeletedUser12080

Vendég
Igen,én is úgy tudtam hogy újfajta párbajos sebzés jön, ami felkavarja kicsit a párbajos életet, de így számolgatva nem sokkal jobb egy McCanes szett egy Wesley-nél...

Picit megpróbálnálak kijavítani:
összpontilag eléggé rosszabb a McCanes a Wesleynél. Ez főleg abban mutatkozik meg, hogy kerek 0 kitérést ad a szett, igaz több fellépést ad a McCanes de nem pótolja a kitérés hiányát, pontilag kb 200-at veszt, ami sok. Fegyverszett úgyszint jobb a Penn pontilag itt, ami pici előny a McCanes javára az a 1.1-es pbfegyverbón. Összességében nem fogja lecserélni a jelenlegi metát szerintem, ha valaki rendesen gondolkodik és pontoz(esetleges szettkeverés Wesleyval és akk lesz kitérés és fellépés is de azt még ki kell tapasztalni).
 

DeletedUser12196

Vendég
Sziasztok!
Csinálom az új húsvéti kalandot,de a húsvéti festett tojás nem esik egyik melónál sem amit a leírás javasol, tud valaki megoldást? vagy bugos még a küldetés?

Köszi
 

Kanyim

Veteran Member
Másnak is fagy most a játék ? 3 böngészővel próbáltam és alig akar belépni, belépve is folyton fagy. Ismerősömet megkérdeztem, de őnála is ez van :(
 

DeletedUser12196

Vendég
Nálam is volt nemrég egy lassulás, egyrészt a betöltésnél vettem észre,majd amikor a felszerelés közt lapoztam nem jöttek be a ruhák képei,csak lassan.böngésző újraindításnál javult a helyzet,de ha másnál is ez előjött,akkor valami terheli a memóriát komolyabban,ez előjöhet máskor is.
 

DeletedUser17665

Vendég
Nálam is volt nemrég egy lassulás, egyrészt a betöltésnél vettem észre,majd amikor a felszerelés közt lapoztam nem jöttek be a ruhák képei,csak lassan.böngésző újraindításnál javult a helyzet,de ha másnál is ez előjött,akkor valami terheli a memóriát komolyabban,ez előjöhet máskor is.

Jeleztem a problémát.
 
Fent