Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kanyim

Veteran Member
Hi,
majdhogynem minden világon benyomtam az automatizálás és energiabón medáljaimat és sok helyen 1 v 2 darab volt és mivel kivették az eventet azok elvesznek és ennyi? Érdemes visszakérnem őket vagy kapok egy bocsi így jártált?

sztem a bocsi így jártál esete áll fent :(
Mivel ezekkel automatizálást és több energiát kapsz.. azok nem vesznek el, ugyanúgy élnek neked.. (csak éppenséggel amiért ellőtted..no azt kivették :( )
 

DeletedUser17053

Vendég
Hi,
majdhogynem minden világon benyomtam az automatizálás és energiabón medáljaimat és sok helyen 1 v 2 darab volt és mivel kivették az eventet azok elvesznek és ennyi? Érdemes visszakérnem őket vagy kapok egy bocsi így jártált?

20 napos az event...én a helyedben azt az 1-2 medált nem a káoszban nyomtam volna el ;)
 

DeletedUser12080

Vendég
20 napos az event...én a helyedben azt az 1-2 medált nem a káoszban nyomtam volna el ;)

Felnéztem láttam h event gondoltam benyomom most lesz időm rárakni mindig az órát a "káoszról " nem tudtam. Így kb 6 világon baszhatok 10 medált kb. de ez van megszoktam már ezt a fajta összevisszaságot az INNOtól...
 

krcsirke

el pollo diablo
Mivel még bétán mindig hibás a Gaucho szettbónusz, így senki se csodálkozzon, ha holnap nem tud majd belőle kettőnél többet felvenni, mert jelenleg három szettrésznél +0,3 úszást akarna hozzáadni.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
De alapból azt se tudtam létezik ez az akciós ajánlat is :D Hát már ilyet is várhatok máshol... :D

Az volt alá írva az ajánlatnak, hogy "Első vásárlásod mellé..." :D

Na ez most feldobott picikét, hiába dobtál magas labdát :D :PPPP
 

DeletedUser17053

Vendég
Ez a Hooker nadrág szándékosan adja ezeket a pontokat vagy véletlenül nem lett változtatva a többivel együtt? Kissé kilóg a sorból...felesleges pontokat is adva így a szettnek és értékeseket elvéve :(
 
Fent