Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget hátha tud valaki valami megoldás hogyan lehet Szellemzene receptet szerezni
Az alapok megvannak szerintem: Kereskedőiroda vezetése, szerencse érték jelenleg 13906 3 hete folyamatosan 1 órás munka, 10mps munka mikor mire van időm de semmi a motivációt próbálom minél magasabban tartani de sajna nem sikerül még.
Volna valakinek valami ötlete még pluszban ??
Előre is köszönöm

Esetleg próbáltad a Munkavállalás utazó kereskedőként munkát is? Ott kb 10k körüli szerencse értéked lehet, illetve valóban összejöhet a keriből annyi, hogy receptet meg tudod venni.

Tollat kerestem, igaz összekötöttem egy kis hasznossal (kis profitom is legyen közben) erre mi esett be:
1Iblt5A.jpg
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétára megérkezett a 2.73-as frissítés, illetve beestek a húsvéti szettek, kalandtárgyak és pár apróság: https://imgur.com/a/E603V
CSoHsDF.jpg

Újdonságok:

Utazó vásár
Az Utazó vásár visszatért! Miután volt pár játékbalansz változást okozó problémánk 2017 decemberében, mostanra kijavítottuk ezeket, így eme játékelemet újra elérhető lesz mindenhol.

Vőlegény szett
Eredetileg a vőlegény szett nem lett volna árverezhető, mivel egyéni jutalom volt a legutóbbi év Halottak Napja eseményről. Sajnálatos módon egy véletlen folyamán azzá vált, ez javítva lett az előző frissítéssel. Köszönhetően az észrevételeiteknek, úgy döntöttük, hogy az egész szett ismét árverezhetővé tesszük. Kérlek, vegyétek figyelembe ez egy kivételes eset volt, a következő esemény(ek) egyéni jutalom szettje nem lesz árverezhető.

Hibajavítások:

Oktoberfest nyertesének szettje
A Landsknecht szettnek (2017-es Oktoberfest nyertesének szettje) nem volt tapasztalati bónusza (+20%), míg a többi event nyertes szettnek igen.
s0uwGmn.png

"Mellények" eredmény
A "Mellények" eredménynél rossz ikon volt látható.

"Lassan de biztosan" eredmény

A "Lassan de biztosan" eredménynél rossz ikon volt látható.

Sullyvan szett
Sullyvan szettbónuszának az állati ösztön bónusza nem volt összeadva egy értéké és alacsony is volt (+0,8 Állati ösztön szintenként az összes tárgynál most már)

Tom Sawyer iránytűje
A "Tom Sawyer iránytűje" buff véletlenül fejleszthető volt. Mivel ez buff, így nem kellene, hogy az legyen.

Mesterség pontok
Néhány magas szintű recept zöld kategóriában maradt, noha a 700 mesterség pont el lett érve. (Ez azt takarja, amint elérted a 700/700-at, minden recepted szürkévé válik. Előnyös lehet, hogy több kiváló eredményt érj el, viszont ha talán bővítik a jövőben a mesterségeket, új receptek nélkül nem lesz haladás, Amíg nem történik meg utóbbi, addig üdvözölendő újítás.)

Christopher parádéja
Néhány játékos nem tudta befejezni a "Christophers parádéja" kalandsort. Most már mindenki be tudja fejezni.


Ezen felül Lincoln szettbónusz neve javítva lett Lincolnra, mást nem vettem észre.
 
Utoljára szerkesztve:

Nationalelf

Well-Known Member
Nationalelf a hozzászólásodat eltüntettem. Kérlek kerüld a trágár szavakat. Köszönöm. :)
Nem tudom,ki hogy van vele, de ez már a szánalmas kategória,kb 3-4 ezer kötit elpörgettem és ezt a CSODÁLATOS kalapot még nem adta be ez a KEDVES INTELLIGENS pörgetős JÁTÉKKGÉP.....előtte vagy utána áll meg hiába frissítek
Nem most kezdtem már ezt a játékot, de ez így a maradék játékkedvem is elveszi. Most azt akarják,hogy vegyek rögöt vagy hagyjam abba???
Más is van így,hogy még nem sikerült neki utolsó napig megszerezni????

Mi volt a csúnya szó?
 

DeletedUser17665

Vendég
Tökéletes így. :)
Nem tudom, hogy árverezhető lesz-e. Nem hivatalos információ, mint játékos, a tapasztalatomat írom le. Mióta van szerencsekerék-Valentin event, azóta a legelső szett kivételével az összes pörgetős szett árverezhető volt, csak úgymint tavaly a Matoaka, így ha úgy érzed, hogy bízol a szerencsében, hogy idén is árverezhető lehet a pörgetős szett, akkor abban az esetben nem kell költened tovább rá, majd $ból meglesz. De nem ígérek semmit, hogy árverezhető lesz-e. Vagy az lesz, vagy se. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Nem tudom,ki hogy van vele, de ez már a szánalmas kategória,kb 3-4 ezer kötit elpörgettem és ezt a CSODÁLATOS kalapot még nem adta be ez a KEDVES INTELLIGENS pörgetős JÁTÉKKGÉP.....előtte vagy utána áll meg hiába frissítek
Nem most kezdtem már ezt a játékot, de ez így a maradék játékkedvem is elveszi. Most azt akarják,hogy vegyek rögöt vagy hagyjam abba???
Más is van így,hogy még nem sikerült neki utolsó napig megszerezni????

Mi volt a csúnya szó?

2 szettrész hiányzik az egyik fő világomon, kb 100-120 alkalommal pörgettem. Máshol egy hét alatt összejött (napi ingyenesből), de természetesen ott, ahol számomra nem fontos.

Egyébként frissítettem az új tárgyakról szóló hozzászólásomat, hozzácsaptam a 2.73-as frissítési naplóját.
Link: https://forum.the-west.hu/index.php...ÁtÉkkal-kapcsolatban.1411/page-89#post-247646
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Utazó vásár
Az Utazó vásár visszatért! Miután volt pár játékbalansz változást okozó problémánk 2017 decemberében, mostanra kijavítottuk ezeket, így eme játékelemet újra elérhető lesz mindenhol.

Gondolom ez a tp itókát jelenti, de vajon a régi eventes ládák megmaradnak az alacsony kategóriában? Gondolok itt például a freeman szettre.
 

DeletedUser17053

Vendég
az új Carnevál állatszettnél külön kell számolni a tp és pénz bónt?
Mert le van írva külön a tárgynál is a 15%, valamint a szettbónnál is...így +30% tp és +30% pénz bónuszt ad a lószett? :O Vagy csak el van írva?
 
Fent