Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17053

Vendég
Eddig 0.9 volt, aztán jöttek Penn és társai 1.0-val
Várható volt hogy jön hamarosan az 1.1-es damage..
De mi a baj vele?
 

DeletedUser7602

Vendég
Eddig 0.9 volt, aztán jöttek Penn és társai 1.0-val
Várható volt hogy jön hamarosan az 1.1-es damage..
De mi a baj vele?

Aztán jött a Magányos cowboy rögös szett oktoberben ha jol emlékszem, vettem 1.1-es dmg miatt... 8400 rögbe "fájt" az nekem. Erre most itt van ez? Hmm... Van más, amire költsek, mint az Inno telhetetlen kasszája...
 

Kenneth G

Kroki-fan
Aztán jött a Magányos cowboy rögös szett oktoberben ha jol emlékszem, vettem 1.1-es dmg miatt... 8400 rögbe "fájt" az nekem. Erre most itt van ez? Hmm... Van más, amire költsek, mint az Inno telhetetlen kasszája...
Ha emiatt vetted, akkor ott van a pontos egylövetű karabély, nagyobb átlagsebzéssel.
 

DeletedUser17483

Vendég
Szykla, az csak a te döntésed hogy mire ..pazarlod a pénzed ... de azért arra gondolhatsz, hogy mindig jön újabb és jobb dolog ... persze ez elég hamar jött a magányoshoz nézve...

nekem ez a páva állatszett nem tetszik annyira ... persze jó bónuszt ad , de túl sok...
régen milyen nagyon jó volt az építők-frank james lószett a 15%tp-vel ... most itt van ez a szett 450kötiből 30%tp és 30%pénz egyszerre ... és ezt még lehet növeli 31%-33%-35%-36%-37% ...

most a west nagyon felfelé ível, egyre erősebb dolgok jönnek ... (biztos azért mert közelítünk a 3.0hoz)
 

DeletedUser7602

Vendég
Ertlek titeket, csak kissé (nagyon) csalódott vagyok, hogy "eddig" tartott csak... A párbaj miatt költöttem ennyit, de így utólag megbántam, inkább mentem volna varratni még valamit fel magamra. Mindig jön erősebb, jobb, így van, nincs is ezzel baj... de ilyen hamar, ez most fájt kicsit :s Ha 1 évet kibirt volna, azt mondom rendben van, de épphogy bejött a Penn jó sok időre az 1.0-ás sebzéssel... simán maradhatott volna még ez, mire feljebb lépnek vele 1.1-re, és akkor a rögösök sem rinyálnak, mint én most. De ez van...
 

krcsirke

el pollo diablo
Új dolgok mindig jönnek, ez várható. Anno a howdah volt a király, az se volt olcsó rögben (vagy kötvényben) megszerezni.
Tps szettetknél most volt ugye a nahu lószett, az is 20%, erre jön egy 30as... várható ez is. Játék része ez, máskülönben ha egyforma dolgok jönnének csak, akkor minek hajtana az ember az újra... Nem kevesen nem voltak itt, míg tartott a magányos vásárlási lehetősége, vagy éppen nem volt rögjük, nekik lesz lehetőség pótolni ezt. Mivel Húsvéti eseményig kb két hetünk van, addig bármi változás történhet.
Ha azt nézzük, hogy maga a cucc mikor lesz árverezhető, hozzáadva a költségét, kb mennyi pörgetés kell hozzá, hogy míg nem árverezhető addig fejleszd akkor drágább lesz máris, mint a magányos. Nem beszélve arról, ha piacolhatási lehetőségtől nézzük a magányos utolérését, elég szép időtartamot futott akkor.
Sebzésük egyforma, tehát ha tiédet lenyomja sebzésben 4es szintű kellene belőle?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17614

Vendég
Szerintem is gyors a váltás, de nincs vele nagy bajom. Azért remélem nem évente fogják emelni :D
Egyet értek csirkével, hogy eventen beszerezz 27 db fegyvert, az messze 8400 rög felett van... 27x 800rög kell, s ott még egyáltalán nem biztos, hogy mindig az fog jönni, ami neked kéne (sőt, ez tuti). És igen, én is vettem magányost, de nem sajnálom, jó szolgálatot teljesített :)
Én örülök, hogy erősebb jön mindig picivel, de megértem Logant... Kicsit hamar volt ez a váltás. Szerintem csak a sok bétás rinya miatt... Úgy érzem ez az 1.1-es sebzés legalább 1, vagy másfél évig most megmarad (kivéve új rögösöknél ugye).
 

DeletedUser17483

Vendég
de még kicsit korai ez a panasz körülötte, még bétán se kezdődött el az event... addig meg még ezerszer lehet hibás ...
mint a nahu fegyverszett, elösször szintenkénti sebzés nélkül kerültek be, aztán csak az egyik fegyver kapott, majd mindegyik, de az ostor a +1-et és a balos +2esét is , szóval 3at ... így kb negyedszerre lett jól beállítva (mire ideért)
ja, és a 3 szettből 1nél maradt az 1es sebzés ... szóval lehet csak elírás annál a kettőnél ... bár kétlem kicsit, mert a balos mindegyiknél 2,1
és az ingyenes jobbosa is 1es, balosa 2,1es ...
 

DeletedUser7602

Vendég
Értelek titeket, nincs is ezzel baj... Bár az event kicsit más volt, ott tény és való több rög elment rá, de a fegyver mellé jött még 3 szett mind minimum kettes szintre húzva minden része (Benjamin, Pizarro, és Ponce). Itt meg ugye "csak" egy fegyverért adsz ki ennyit... amit pár hónapra játék pénzért is megvehetsz majd elvileg.
Ennek tükrében én nem tartom utolag jó vételnek egyáltalán a magányos cowboy vételt, de ez az én egyéni véleményem, de mindenki másét is tiszteletben tartom.
Persze még sokminden változhat addig...

Én most pl a Penn fegyverekből indultam ki, rengeteg volt a piacon, egyáltalán nem volt nehéz felhuzni 3-asra. Nem mindenki örül a párbajos holmiknak, ők ugye tolják fel eladni... Azért még mindig van annyi játékos, hogy legyen bőven eventes holni majd piacon :) Egy embernek nehéz kipörgetni eventen 27 fegyvert, de nem is kell... Lesz más akinek hasztalan lesz, és eladja majd...

Óriási név a játék piacon a Blizzard, de ilyen szinten még ők sem huzzák le a bőrt is a játékosokról, pedig nagy kópék ők is ebben...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Kenneth G

Kroki-fan
Egyébként megtapasztalható volt, már az októberfesti event idején, hogy akik a landsknechtet megnyerték, esetlegesen az mpi miatt, azok megszívták, mert 5-10 millából ki lehetett hozni a 3-as pennt. (kb. 2 hónap aktív mpivel és játékkal összegyűjthető ennyi)
 

DeletedUser7602

Vendég
Így van...

De mindeggy is, nálam ez átlépte azt a bizonyos határt, amit még tudok tolerálni :) Nem szidom én az Innót, meg semmi egyéb, csak elkönyvelem hogy ez igy már nem buli (nekem) :)
 

DeletedUser17053

Vendég
Egyébként megtapasztalható volt, már az októberfesti event idején, hogy akik a landsknechtet megnyerték, esetlegesen az mpi miatt, azok megszívták, mert 5-10 millából ki lehetett hozni a 3-as pennt. (kb. 2 hónap aktív mpivel és játékkal összegyűjthető ennyi)

És most pedig megszívják azok is akik több millát meg rengeteg energiát öltek abba hogy legyen 3-as Penn balosuk,hiszen jön egy MPI király Lincoln balos,ami alapon is jobb mint a 3-as Penn... :(
 

krcsirke

el pollo diablo
És végére értem mindenhol a tollkeresésnek... 12 szerveren kerestem ezen a héten (12X925) a 3 béta világot letudtam múlthéten(3X925), 13875 toll után mondhatom, egy ideig hasonló eventet nem kérek. Kalandok vannak csak hátra, remélem sikerül befejeznem őket időben, lesz pár szép új egyforma ruhaszettem.
De ha mégsem sikerül, legalább mint csirke, pucér egy ideig biztos nem leszek :D
 
Fent