Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Szerk: Németeknél 13-án (kedden) érkezik a 2.73: https://forum.the-west.de/index.php?threads/update-auf-version-2-73.76000/#post-834656

3 is lehetséges lehet? :D
z3GMRTB.png
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Bárcsak karakterprofilra színesen is lehetne írni..................... :D

Ezt lehetne továbbítani? :)

Kitaláltam most egy új játékot a lényege a piros pontok körül zajlik, de így olyan, mintha fekete pontot gyűjtenének a harcosok, mivel nem színes a karakterprofil. :D

● >>>

infó: http://prntscr.com/iqjgm8
 

Kenneth G

Kroki-fan
Vőlegény szett

Eredetileg ez a szett nem lett volna aukciózható, ezt kijavítottuk egy frissítéssel. A visszajelzéseitek alapján a teljes szett aukciózható lesz most, de ezt tekintsétek kivételnek, az ilyen szettek nem lesznek azok a jövőben sem.

A bajor is ilyen szett, azt miért tették akkor eladhatóvá?
 

DeletedUser17665

Vendég
Vőlegény szett

Eredetileg ez a szett nem lett volna aukciózható, ezt kijavítottuk egy frissítéssel. A visszajelzéseitek alapján a teljes szett aukciózható lesz most, de ezt tekintsétek kivételnek, az ilyen szettek nem lesznek azok a jövőben sem.

A bajor is ilyen szett, azt miért tették akkor eladhatóvá?

Talán emiatt, hogy volt női, és férfi belőle. :)
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Mit lehet azzal tenni, aki szándékosan szabotálja az mpit?

Köszönjük inno!
Ma nagyjából 10 játékban 10 "noob" nem multi, mert ugye nincsenek multik, találkoztam.. Szerencsére, volt h valakivel többször is összefutottam.. Chatre nem reagál, pedig az elején egész finoman próbáltam, próbáltunk beszélni velük (nem az riasztotta el a játéktól őket, hogy gorombák voltunk)
De ne csináljunk ezzel semmit.. Fontosabb, hogy egy "hülye" szóért büntetőpontokat adjunk, mint, hogy megoldjunk egy olyan problémát, ami valós, és befolyásol sok mindent.. De köszönöm, hogy le kell mondanom a napi 1 kötiről, mert dilettánsok jönnek folyamatosan.. (Igen, most jön az a rész, amikor leírják, hogy ilyenek miatt nem játszanak, mert ilyen arrogáns, ideggyengék vagyunk, hozzáteszem, az ég világon semmi bántót nem írtam egyikre se, csak az idegsejtjeimet számolgattam, amint elveszítem szépen sorban!) Szóval köszönjük, hogy évek óta tartó hisztijeinket meghallgattátok, és tettetek ellene! :)

ui: Sajnálom a feldúltságomat, de ez már kikívánkozott belőlem, elég sok mpit lejátszottam, elég régóta fogalmazódik bennem ez, de nyilván én reagálom túl.
De legalább jelenteni se lehet, mondván nem ír chatra.. De 2-3-4 ember játékát tönkre teheti.. De ha annyit írsz, hogy hülye, akkor 5 pont. Tudom, a törvény nem bünteti, hogy hülyék legyünk, de van szólás szabadság is..
Na szebb napot! :)
 
Fent