Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Én csak amiatt neheztelek kicsit ismételten az innora ( szépen fogalmazva ) o_O ,
hogy ha be raknak időnként ilyen rögös cuccot , azt nem a shop-ba rakják be... hosszabb időre ...
Hanem a rögvásárlás ablakba.... rövid időre. o_O
Pedig akárhogy is nézzük.... nekik is megérné hosszabb időre... 1-2 hétre ezeket a cuccokat... / csomagokat be rakni. Sokkal többen vennék meg... :rolleyes:
Ha a rögös ablakban vesszük meg fizetünk érte...ha a shopban vennénk... akkor is fizetnénk lényegében ugyanúgy érte... :rolleyes:

Igazam van vagy Igazam van ? :D
 

Kanyim

Veteran Member
Én sem érem miért csak 48 órára teszik be ezeket. Valakinek pont nincs a kártyáján pénz és megakarná venni, de pont nem tudja (mert pl péntek-szombatra esik).. ezzel az inno magától vesz el pénzt. Tegyék őket mindig pl hétfő-péntek közöttre vagy 1 hétre azt csókolom.
 

DeletedUser17053

Vendég
Lehet pont azért hogy ne legyen időd gondolkozni azon hogy igazából nem is akarod te ezt megvenni.
Így kapkodva rányom az is aki amúgy 3 nap gondolkozás után nem biztos hogy rányomna. (Ez csak egy lehetőség az okára, én is jobban örülnék ha több ideig bent lenne...ne örökre,de 2 napnál többre)
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán aktív a karnevál, eddigi tapasztalataim szerint 50%os eséllyel adja a tollat. (Hógolyó volt nekem 10%os, valamihez képest javulás, de ne feledjük sokkal többet kell összeszedni (egészen pontosan 925).
Van róla hivatalos infó is már bétán, röviden összefoglalva az alábbi:

Üdv Cowboyok és Cowgirlök!

A tél még mindig itt van és nem akar távozni. Mi melegíthetne fel egy kicsit a téli móka után a hóban? A Téli kincs nagyon klassz volt... Talán ez a legjobb idő tervezni egy új ruhát a melegebb napokra?

Nézz körül! Szamba táncosok visszatérnek a Riói Karneválról, de elvesztettek több ezer tollat! Összetudod-e gyűjteni az összest?


yield2.png


Február 27-től Március 20-ig (bétás event időszaka) lesz lehetőséged megtalálni a Karneváli pávatollat kis szerencsével munka közben a térképen. Szóval tartsd nyitva a szemedet! Szükséged lesz az összes tollra hogy befejezed a kalandsort. A kalandsor 9 küldetésből áll és elérhető minden játékos számára aki befejezte a Leszámolás kalandot ("Mentsd meg a kocsmát, 2. rész"). Jutalomként, megkapod a karnevál szettrészeket a szetthez. Kalandsor lezárásért megkapod a "Mint a Rióban" eredményt és a "Szamba táncos" címet. Ne felejtsd el összegyűjteni mind a 925 Karneváli pávatollat hogy megkapd a " Mennyi gyönyörű toll" eredményt. Lehetőséged van venni tollakat is az up boltban(50 kötvényért/rögért kapható a "Karnevál táska" amiben 25 toll található).

yield2.png



Szamba táncosok megtalálják az utat a mi csodálatos földünkre, remélve találnak pár barátot és remek hely lesz nyitni egy tánciskolát. Akarsz csatlakozni a táncórához? Több ruha kell vagy fejleszteni akarod? Semmi sem könnyebb ettől! Ellenőrizd az UP boltot. Speciális ajánlatok várnak rád!

Szettbónuszok:

+0.04 Erő (szintenként)
+0.04 Mozgékonyság (szintenként)
+0.04 Ügyesség (szintenként)
+0.04 Karizma (szintenként)
+0.4 Szívósság (szintenként)
+0.4 Kitartás (szintenként)
+0.4 Reflex (szintenként)
+0.4 Kézügyesség (szintenként)
+0.4 Fellépés (szintenként)
+25% tapasztalat a munkákból, párbajból és az erődharcokból
+100 Munkapont

+0.03 Erő (szintenként)
+0.03 Mozgékonyság (szintenként)
+0.03 Ügyesség (szintenként)
+0.03 Karizma (szintenként)
+0.2 Szívósság (szintenként)
+0.2 Kitartás (szintenként)
+0.2 Reflex (szintenként)
+0.2 Kitérés (szintenként)
+0.2 Lovaglás (szintenként)
+0.2 Fellépés (szintenként)
+15% tapasztalat a munkákból, párbajból és az erődharcokból
+15% fizetség a munkákból és a párbajokból

aXlJKxU.png


Kalandról link (bétás állapotokat tükrözi jelenleg):

https://tw-calc.net/quests/group/181

Mivel jelen pillanatban nincs hozzáírva hol található a kalandtermékek, hozzácsapom én itt:

Egy nagyon ritka gyémánt - Féldrágakövek felkutatása illetve Ritka drágakövek felkutatása
Kék virágok - Kereskedelem
 
Utoljára szerkesztve:

Vaimo

Veteran Member
Szia.


Nekem ez most nem tiszta...

"A kalandsor 9 küldetésből áll és elérhető minden játékos számára aki befejezte a Leszámolás kalandot ("Mentsd meg a kocsmát, 2. rész"). Jutalomként, megkapod a karnevál szettrészeket a szetthez."

Akkor így felesleges lesz a shopból meg venni a szett részeket kötiért? mert úgy is adja a kaland?
 

krcsirke

el pollo diablo
Szia.


Nekem ez most nem tiszta...

"A kalandsor 9 küldetésből áll és elérhető minden játékos számára aki befejezte a Leszámolás kalandot ("Mentsd meg a kocsmát, 2. rész"). Jutalomként, megkapod a karnevál szettrészeket a szetthez."

Akkor így felesleges lesz a shopból meg venni a szett részeket kötiért? mert úgy is adja a kaland?

Szia!

Lejjebb írtam, fejlesztés céljából lehet venni majd őket :) Kaland valóban adja őket (igaz még senki se szedte össze az összes tollat, ami kell a kalandokhoz).
 

DeletedUser17665

Vendég
Bétán aktív a karnevál, eddigi tapasztalataim szerint 50%os eséllyel adja a tollat. (Hógolyó volt nekem 10%os, valamihez képest javulás, de ne feledjük sokkal többet kell összeszedni (egészen pontosan 925).

Kipróbáltam bétán én is, de nekem 100 munkára kb átlagosan 30-35 adott. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

krcsirke

el pollo diablo
Kipróbáltam bétán én is, de nekem 100 munkára kb átlagosan 30-35 adott. :)

Saját tapasztalatom volt, de most meglesem hogy állok: kb 39%, leesett. De legalább nem hógolyó eséllyel jön :D Azzal eltartana egy darabig.

Viszont egy érdekesség. Tuningolva növekszik a TP és a pénz is. :)
1305 bővítmény megtekintése1306 bővítmény megtekintése

Ha nem változik a 15%os szettbónuszok, remek szett lesz "ingyen", fejlesztést meg mindenki eldönti.
 
Fent