Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Tegnap elkezdődött a Nemzetközi Aranyláz jutalmainak kiosztása, megérkezett nálam is, egész pofás kis darab, még használható is, ahová kértem. Még egyszer szeretnék gratulálni bzolaa-nak és robi50.-nek az eredményükhöz, pofás darabokkal "lettünk" gazdagabbak, illetve sikeresnek is nevezhetjük a magyar közösség ott létet a speed világon.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
ma nyitottam összesen 13 világon... tapasztalatok:

- mérgelődhetek én akárhogyan, de nehéz megérteni, hogy ne rakjátok a 4. arany kategóriába a zöld teljes újrakezdés italát???

már egyre szörnyebben idegesítőbb és ráadásul bosszantó is, hogy, míg bétán nincs is bent, addig a magyar szervereken ott virít az összes világon.....................
sore.png


- másodsorban pedig ...az ezer kötvényt, már meg említésre se méltó, annyira demotiváló most, hogy 3-4 világon is az is jött, de az, még hagyján is, mivel az legalább bétán is jelen van... ellenben a: PONTOZÓ ITALLAL.......................
sore.png
..

valamit nagyon gyorsan észbe kéne kapni, mert ez, így elég .............gáz
sore.png
""""""""""""!!!

- továbbá készíthetek egy kimutatást, meg bármit, hogy mit hozott az idei pereceső nekem, de asszem felesleges tovább játszani, fegyverek és fegyverek és balosok is igaz néhol, de az hogy ládát dobott volna az már nem....... 2x nyitottam 48k-s kategoriát minden szerveren volt ahol (5 szerveren kb) hármat is, de egyedül két szerveren jött idei fegyverláda és 1 azaz EGY(!) szerveren szettláda az is valamiféle szöszcsempész vagy mi a fenye....

sore.png


jah ha már itt tartunk cserélnék mindent eldora, hátha összekaparok valamiféleképp egy egyes prédi szettet
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
sore.png
!!!
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Bétán akciós a pontozós lötty, magyar szerveren nem. Szerintem 1000x hasznosabb, mint egy jobbos.
2fegyverláda is jött és problémázol.. 9fegyver+4láda+2 számodra kedvezőtlen nyereményből (15db) 31nyitásra lebontva egy rossz szavad nem lehet a 2 fegyverládára. De azt a következtetést levonhattad volna, hogy nem éri meg a 48k, mert több haszontalan nyeremény van, mint hasznos. :)
Szebb napot!
Old
 

DeletedUser

Vendég
Nekem játékom során most dobott először ládát a 48-as kategória.. :) Prédikátort (ezazzz), rossz világon (mmm) :D Krisz, relax, idő előtt megőszülsz ha így folytatod. :P
 
Amióta vannak tombolák sosem kaptam rajtuk szettládát, köszönöm. Nem 1-2 éve játszom, hanem sokkal-sokkal több éve, és még úgy sem dobott semmiféle szettládát a játék tombolákon mikor több mint 5k rögöt költöttem rá. :)

Remélem mindenkit megnyugtat ,hogy van náluk szerencsétlenebb ember is. Engem annyira nem érdekel ,hogy nem dobott ilyeneket, szinte teljesen biztos voltam abban mikor költöttem rögre, hogy teljesen értelmetlen, így már nem is csalódtam akkorát.
 

krcsirke

el pollo diablo
2.87 megérkezett bétára, hivatalos infó nincs, lássuk addig mi az új:
ZS7bcN9.jpg


Illetve egy új kalandsor is várható:
bMMiPM5.png


Album link: https://imgur.com/a/c7b4qW4

Amint lesz bővebb infó frissítem ezt a bejegyzést.

Szerk: Mai napon felkerült a frissítési jegyzék bétás fórumra: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-87.3366/

Történet Lucille Mulhall-ról

Októberben ünnepeljük a 133. évfordulóját a Rodeó királynőnének. Ez alkalommal, készítettünk egy kalandsort amely során a játékosok megismerhetik az első cowgirlt, Lucille Mulhallt. Kaland befejezésekor a játékosok megkapják minden cowboy és cowgirl legfontosabb eszközét - a lasszót. Legutolsó kaland befejezéskor, a "Lucille, a Rodeó királynője!" eredményt és a Nyugati préri Királynője/Királya címet jutalmul.

Ez a kalandsor elérhető lesz csak Október 9-től November 12-ig.

lucille.png



Account törlése- Változtattunk pár dolgon a törlési rendszerünkön:
  • Inaktív accountok törölve lesznek 3 évi inaktivitás után a játékban és a fórumon. Ez azt jelenti, aktivitás a fórumon elég lesz, hogy aktívnak minősüljön az accountod.
  • Minden account előre lesz értesítve a közelgő törlésről. Fórumon és email üzenetben, ami arra a címre lesz küldve, amivel a játék accountod van összekötve.
  • Annak biztosítására, hogy minden adat ami az accountodhoz kapcsolatosan törölve legyen, játékbeli account törlés esetén a hozzátartozó fórum account is törölve lesz.
  • Ha létrehoztál egy fórumos accountot még nagyon régen, lehetséges, hogy a játékbeli neved és a fórumos neved különböző. Ez esetben írj a supportnak, hogy biztosítsd a különböző nevek ugyanazok, így a rendszer is fogja látni a kapcsolatot az accountok közt.
 
Utoljára szerkesztve:

S.Cruz

Well-Known Member
Tegnap elkezdődött a Nemzetközi Aranyláz jutalmainak kiosztása

Ha nekem még nem jött meg a fegyver amit elv mindenkinek kéne kapnia akkor már elkezdhetek rinyálni, hogy hol van (írtam szép kis levélkét ottani suppra jó adatokkal kitöltve és választ is kaptam rá, hogy szept 25.-e után megkapom a revot)? Ha elkezdhetek akkor azt hol kellene megtennem és milyen formában?
 

krcsirke

el pollo diablo
Ha nekem még nem jött meg a fegyver amit elv mindenkinek kéne kapnia akkor már elkezdhetek rinyálni, hogy hol van (írtam szép kis levélkét ottani suppra jó adatokkal kitöltve és választ is kaptam rá, hogy szept 25.-e után megkapom a revot)? Ha elkezdhetek akkor azt hol kellene megtennem és milyen formában?

Hét közepén már érdemesebb érdeklődni, természetesen amelyik levélben írtad, hogy ide szeretnéd a revolvert, oda írhatod hogy még nem érkezett meg, mikor várható (természetesen angolul).
Pl:
Dear Support! Until now, I didn't get my revolver to my selected world, can you check it when I will get it?
 

krcsirke

el pollo diablo
Módosítottam a 2.87-el kapcsolatos hozzászólásomat, idézetben ott van, mivel egészítettem ki:

Szerk: Mai napon felkerült a frissítési jegyzék bétás fórumra: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-87.3366/

Történet Lucille Mulhall-ról

Októberben ünnepeljük a 133. évfordulóját a Rodeó királynőnének. Ez alkalommal, készítettünk egy kalandsort amely során a játékosok megismerhetik az első cowgirlt, Lucille Mulhallt. Kaland befejezésekor a játékosok megkapják minden cowboy és cowgirl legfontosabb eszközét - a lasszót. Legutolsó kaland befejezéskor, a "Lucille, a Rodeó királynője!" eredményt és a Nyugati préri Királynője/Királya címet jutalmul.

Ez a kalandsor elérhető lesz csak Október 9-től November 12-ig.

lucille.png



Account törlése- Változtattunk pár dolgon a törlési rendszerünkön:
  • Inaktív accountok törölve lesznek 3 évi inaktivitás után a játékban és a fórumon. Ez azt jelenti, aktivitás a fórumon elég lesz, hogy aktívnak minősüljön az accountod.
  • Minden account előre lesz értesítve a közelgő törlésről. Fórumon és email üzenetben, ami arra a címre lesz küldve, amivel a játék accountod van összekötve.
  • Annak biztosítására, hogy minden adat ami az accountodhoz kapcsolatosan törölve legyen, játékbeli account törlés esetén a hozzátartozó fórum account is törölve lesz.
  • Ha létrehoztál egy fórumos accountot még nagyon régen, lehetséges, hogy a játékbeli neved és a fórumos neved különböző. Ez esetben írj a supportnak, hogy biztosítsd a különböző nevek ugyanazok, így a rendszer is fogja látni a kapcsolatot az accountok közt.
 

Vaimo

Veteran Member
Sziasztok

Remélem ez a karbantartás vagy mi... meg hozza a szerencsémet ezen az eventen végre ...és kapok elsősegély dobozt ...
Mert akkor ha nem... a tegnapi kékkel íróval eztán sem leszek kibékülve ...:D:D:Do_O:p

Vaimo Florida
 
Fent