Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Acélkazetta az eventen, ráadászul a kék kategóriában... :)

Elismerésem inno vagy ki, így kell elszúrni egy nagyszerű játékot. :P

Erre mondják például, hogy haladni kéne mondjuk a korral... :D
 

LeonCL

Active Member
1000 kötis boríték a 48k-sból... Annyit nem érdemelne az, aki összeszed ennyi perecet, hogy legalább egy szerencsétlen fegyvert kapjon? Az ilyen borítékokat meg újrakezdés italokat meg száműzni kéne végre a 9k-sok közé.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
nem hiszem, hogy te örülsz, hogy szemeteket nyitsz, de persze..... javíts ki, ha tévedek :)

fakazettát eventbe meg ...........meg se említem, no komment!! :P
 

DeletedUser17850

Vendég
Én is kaptam egyet V1-en.
Nyomtam egy imát előtte és mi volt benne...
Jim szakadt nadrágja!.... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17853

Vendég
Szerintem amellett hogy idegesítő azért nem olyan rossz hogy vannak benne ilyenek. Képzeld el ha mindenki mindenféle fegyverszettel rohangálna a prérin, eléggé levinné az értékét ezeknek a tárgyaknak. (12 darab acélkazit nyitottam 9k-sból Jacksonvillen eddig :D )
 

DeletedUser17850

Vendég
Zöld szövet vásárlással érdemes várni, mert más helyeken (.de) kötvényért is kapható. Reméljük hamar javítják.
Ha egyáltalán hiba...
De reméljük lehet majd kötiért is venni. Így nem a legjobb, aki több helyen is megszeretné szerezni a lasszót így elég sokba kerül...
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán elindult a halottak napi event (szettbónuszok megtalálhatóak a linkelt bejegyzésben) : https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/day-of-the-dead-2018.3372/

2.88-as frissítés is megérkezett: https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-88.3370/#post-35361

Lássuk milyen új dolgok érkeztek:

3BS3NGx.jpg


Album link: https://imgur.com/a/OAgRRnZ

2.88as frissítése tömören: Eladhatóvá vált a Prédikátor, Hegyi farmer és a Szeszcsempész szettek és javítva lett Az első cowgirl kalandsor. Emellett egy új kalandsor is bekerült a játékba, igaz jelenleg nem elérhető:

0DjO1LL.png
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Az -is- lehet a sok probléma kiváltó oka, hogy nagyon, úgy tűnik nincs célja a játék üzemeltetőjének: Az Innogamesnek...

Másként mire költenék az aranyrögből behúzott bevételt, ha lenne bármiféle céljuk is azzal a sok pénzzel?

Mi mással magyarázzátok mindezt a sok 'cukiságot' melyeket elkövetnek ellenünk felhasználók ellen ?

/és, ha most felhozzátok, hogy oké-oké, de ott vannak az eventek, mint az inno céljai képviseletében, bizony csakhogy azok tölthetnek be látszólagos szerepet is ebben a nagy fogaskerék rendszerben................./

létrehozták annó ezt a csudijó játékot, azóta fejlesztgetik is, már amennyire inkább csupán frissítgetik inkább csak, de az igazság szerint, hogy érdemi fejlesztés nem érkezik ide hozzánk csak eventek eventek hátán az én egyéni véleményem szerint annyit jelenthet, hogy nem is akarnak sok dolgot kisajtolni ebből a játékból, csak a pénzt a pumpálni ki az emberekből, holott láthattunk az ötletek fórumos résznél megannyi szép ötletet is..(pl. vasut többek között is).. amikből valószínű nem lesz semmi sem.. ebből gondolom én, hogy végtére is nincs velünk céljuk......(max. a pénz a háttérben)...... de hát ilyenek ezek a p2w játékok - fizess, hogy nyerj, mi?- , csak egy idő után, úgy is game over, de vigasztal a tudat, hogy a legjobb tíz év volt ez a játék.

Bocsánatot kérnék, így utólag, ha néhol rosszul fogalmaztam volna, már elég késő van, így most arra fogom, na meg az vesse rám az első követ, aki teljesen tökéletesen fogalmazott meg egész életében mindent, már........... főleg, ugye, ha a jelenlegi kalandszövegeket nézzük a .hu westünkön.. :DDDDD

grin.png


További jó játékot és fórumozást kívánok, nekem egy időre most volt elég... :)

krisz
 

DeletedUser17856

Vendég
Sziasztok! Jacksonville világban nem tudjátok, hogy melyik városban lehet "zöld szoknyát" kapni? Az új kalandhoz kellene! Várom a segítségeteket!
 

DeletedUser17843

Vendég
Sziasztok! Jacksonville világban nem tudjátok, hogy melyik városban lehet "zöld szoknyát" kapni? Az új kalandhoz kellene! Várom a segítségeteket!
Szia!

Minden világon a GM Town-ban lehet kapni mind a három kalandhoz szükséges ruhadarabot. Ez a város neve, beírod a ranglistán és meg is lesz :)
 
Fent