Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17792

Vendég
Az erődharcos részre reagálnék csak: hívhatsz te erődöt, ha szeretnél, de lásd be, hogy semmi értelme nincs össze-vissza hívogatni mindegyiket. Ezzel csak azt érnénk el, hogy megoszlik a tömeg és egyetlen jó harc sem lenne (mert 20-20 ember csatázna jobb esetben).
Én játszottam akkor is, amikor még v3 vol, vagy v5... Ott még volt annyi ember, s volt olyan népszerű a játék, hogyha ki lett hívva minden erőd, akkor mindegyik erődhöz jutott 30-30 ember. Most már ez nincs így. Alkalmazkodnia kell a közösségnek...



Ez így teljes mértékben jogos Dór,csak az piszkálja a csőröm hogy volt 2 olyan vezető akik kicsit felsőbbrendünek érezték magukat és lefujatták a hrcot...én egy kisebb kezdő csapatot akartam bevinni a harcra hogy legyen fogalmuk róla és,mivel ez egy olyan játék amibe pénzt fektetsz,ne egy másik játékos rendelkezzen felettem!! Én se szóltam bele soha senki lépésébe és így,elvárom hogy az enyémbe se szóljon bele egy jött-ment játékos,akinek ráadásul a profilja arról szól hogy ő biza sose vett és sose vesz rögöt! de a te érveléseddel tejesen egyetértek és ha vette volna valamelyik a fáradtságot hogy ugyan így ÉRTHETŐEN LEÍRJ NEKEM MINT TE, akkor nem hisztiznék én se. :)
 

DeletedUser17150

Vendég
Újabb ötlet, az idősáv jó a 16:00-20:30 .... csak nem Maria adja... hanem Mr Plummer cinkosát keressük, aki jó volt a stratégiák kidolgozásában :D :D
 

jaklee

Veteran Member
Idősáv helyes, kép alapján pedig Billy A vak sas -ra lehet asszociálni. Ennyi segítség legyen elég :P (Ha nem, chat, fórum, stb :) )

support mennyit tud a kalandról? Ez normális/kalandhoz van köze? (kaland alapján idéztem elő valahol, direkt nem mondom hol/mi alapján :) )
http://prntscr.com/jeuzf3
 

DeletedUser17614

Vendég
Ez így teljes mértékben jogos Dór,csak az piszkálja a csőröm hogy volt 2 olyan vezető akik kicsit felsőbbrendünek érezték magukat és lefujatták a hrcot...én egy kisebb kezdő csapatot akartam bevinni a harcra hogy legyen fogalmuk róla és,mivel ez egy olyan játék amibe pénzt fektetsz,ne egy másik játékos rendelkezzen felettem!! Én se szóltam bele soha senki lépésébe és így,elvárom hogy az enyémbe se szóljon bele egy jött-ment játékos,akinek ráadásul a profilja arról szól hogy ő biza sose vett és sose vesz rögöt! de a te érveléseddel tejesen egyetértek és ha vette volna valamelyik a fáradtságot hogy ugyan így ÉRTHETŐEN LEÍRJ NEKEM MINT TE, akkor nem hisztiznék én se. :)
Hozzátenném még, hogy szerintem egy új közösséget is behívhatsz a menő harcokba, viszont, ha csak ti szeretnétek, akkor awet érdemes kihívni. Egy éve talán még Chuck (kár, hogy nincs már közöttünk) is próbálkozott ilyennel: újoncoknak ott magyarázta el a lépéseket, stratégiát...
 

krcsirke

el pollo diablo
Bétán volt frissítés (2.77), cirkusz lett javítva benne, remélhetőleg a héten kiderül, hogy sikerült ez.
Amerikai szettről semmi hír? Máshol születésnapi játék volt/van hozzá szervezve és úgy van esélye mindenkinek megszerezni, nálunk mi hír erről?
 

DeletedUser17150

Vendég
Nekem tetszett ez a kalandsor, a közeljövőben jöhetn e még ilyen..... nagyon jó volt, hogy nem azt a megszokott sablonos kalandokat kaptuk, ahol gondolkodni sem kell. Egy picit a játékosokat is közelebb hozta egymáshoz, amikor közösen töprengtünk rajta hajnalban, hogy mi lehet a következő lépés a kalandban :D
 

jaklee

Veteran Member
A többségnek ugyan olyan kaland lesz, mint a többi. Amint lesz teljes leírás.

Pl a kódról fogalmuk sem lesz, hogy egyáltalán van olyan része is a kalandnak :D

Szerintem lesz még a közeljövőben ilyen kaland (új aranypuska)
 

DeletedUser17448

Vendég
Sziasztok!
http://prntscr.com/jepuou én ennyivel tudok szolgálni, az alapján csináltam ahogy haladtam a kalanddal. sajnos el kell mennem itthonról, szóval majd délután folytatom, de addig valószínűleg ez is készen lesz: https://tw-calc.net/quests/group/184
Remélem tudtam segíteni valamit :)

Szia!
Köszi a segítséget, idáig eljutottam én is, játékostársaim irányításával :D[/QUOTE]

Abban tudsz/tudtok esetleg segíteni, hogy a "skootekitehi" nevű küldi a jobb oldalon hogyan érhető el? Legutóbb annyit hallottam, hogy az Ezer igazság kardját kell felvenni, és Waupee adja, de ez nem nyert, továbbra sem jelenik meg a kaland, és abszolút nincs ötletem, hogy milyen feltétel kell hozzá, vagy melyik kalandosztó adja.
 

krcsirke

el pollo diablo
Szia!
Köszi a segítséget, idáig eljutottam én is, játékostársaim irányításával :D

Abban tudsz/tudtok esetleg segíteni, hogy a "skootekitehi" nevű küldi a jobb oldalon hogyan érhető el? Legutóbb annyit hallottam, hogy az Ezer igazság kardját kell felvenni, és Waupee adja, de ez nem nyert, továbbra sem jelenik meg a kaland, és abszolút nincs ötletem, hogy milyen feltétel kell hozzá, vagy melyik kalandosztó adja.

Termékek megléte a táskádban.
 

krcsirke

el pollo diablo
Mikor előbb van aranyból harmadik kulcsod... :D
nnmjFt9.jpg
 

jaklee

Veteran Member
Fent