Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Kanyim

Veteran Member
4 világon épült fel a cirkusz. 3-nál normális, de geon egy az egyben ugyanaz az eset van mint amikor leállították !
25% TP + 250 köti+100 köti a gyakoriban ? http://prntscr.com/jdzsng

Most mégis mit csináltak 4 hónapig a drága innonál amikor azt mondták hogy megjavítják ? Egyre érdekesebbek... (anno ugyebár emiatt le is állították és kivették a cirkuszt)
 

DeletedUser17728

Vendég
4 világon épült fel a cirkusz. 3-nál normális, de geon egy az egyben ugyanaz az eset van mint amikor leállították !
25% TP + 250 köti+100 köti a gyakoriban ? http://prntscr.com/jdzsng

Most mégis mit csináltak 4 hónapig a drága innonál amikor azt mondták hogy megjavítják ? Egyre érdekesebbek... (anno ugyebár emiatt le is állították és kivették a cirkuszt)

Tökéletesen pontosan azok a nyerhető elemek, mint aznap voltak, amikor kivették a vásárt... Szép világ mindenki 150es szinten, 120 inno övvel meg vagy 50 smithy szettel. Szerintem megérte a sok fejlesztés!
 

DeletedUser17614

Vendég
Nem mindegy? A kötiket mindenki elverte már Ararny lóra :D
De nem csak magyar világokon történt ilyen! Angolon is hasonló problémával szembesültek.
 

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
4 világon épült fel a cirkusz. 3-nál normális, de geon egy az egyben ugyanaz az eset van mint amikor leállították !
25% TP + 250 köti+100 köti a gyakoriban ? http://prntscr.com/jdzsng

Most mégis mit csináltak 4 hónapig a drága innonál amikor azt mondták hogy megjavítják ? Egyre érdekesebbek... (anno ugyebár emiatt le is állították és kivették a cirkuszt)
Xd
Megint nem v1/iowa.. Lehet reggelek geóra azt 150 sittysutty :D
 

jaklee

Veteran Member
Kissé fölöslegesen írunk ide, de legalább jókat beszélgetünk.. :) Ha inno kicsit is figyelne a játékosokra/játékra, nem maradt volna benn ennyi ideig megint így a vásár. Saját magukat is szívatják már, nem csak a játékosokat. Ez már vicc :D Pár ezer rögvásárlástól fosztották meg ma magukat, ami végülis kicsit vigasztal. :D

Ez a vásár hosszú távon is kihat a játékra... Ez olyan előny, ami nem tűnik el túl hamar (pl zöld lószett helyett ~1 év múlva úgyis lesz jobb).

20-30-40 szinteket ugrottak játékosok. 30+ inno öv... + több ezer ingyen köti, mert nemhogy elfogyott, hanem folyamatosan gyűlt a kötvény. Karácsonyi eventhez is nem kevés segítséget kaptak így a ma aktív geo-s játékosok.
Na most akkor geon aki reggel óta utazó vásárt nyomkodta, annak 2 hét múlva meg megengeditek, hogy költözzön máshova... A több ezer ingyen kötivel, cuccal. :cool:
 

krcsirke

el pollo diablo
Nem Geo miatt vették ki a cirkuszt globálisan, de lehet apró szerepe volt. Angol új világon (.net, Houston, 5 hónapos) ott került be előre a 25%os tp lötyi, lett is 2db 150es játékos, nekik nagyobb móka lesz majd ezt valahogy megoldani. Gondolom ott elkezdtek gondolkodni mi legyen és estére lett meg a végső döntés, így szerintem a magyar csapat is megvárta mi lesz ezzel kapcsolatban, lesz-e megint ilyen globális cirkusz bezárás, mint volt a német Jacksonville után.
Lett és kihatott ide is. Sajnos bétán látható módon nem nagyon volt belenyúlva a cirkuszi nyereményekbe (maximum annyi, hogy kötik nehezen jöttek és a tp italt se lehetett látni elől), így magam is meglepődtem, mikor ilyen leosztás volt itt nálunk. Reméljük tényleg javítani fogják minél hamarabb és nem kell megint hónapokat várni.
Reméljük Geon az aktivitás nem fog kimerülni a közel jövőben, ráférne arra a szerverre is, ha lenne élet. Megoldás a problémára itt kérdéses, mivel régi világról van szó. Jacksonvillenél letudták pár nap tp bónusszal, itt nem tudom mivel fogják.
 

DeletedUser17792

Vendég
Komolyan nem értem ezt az egészet!!!


1-2 hónapja olyan emberek hőzöngtek itt,akik rögért vettek aranylovat+nyerget ( és személyes tapasztalatból tudom hogy , kötvényért is hozzáfértek mert,épp fent voltak a bug-os időpontban!!! )

Most elindult a cirkuszos okosság és olyan emberek adtak hangot a véleményüknek,( nem fogok neveket írni mert,nem vagyok spicli,és nem is érdekel senki nyeresége/bukása!! ) akik most a legjobban fel vannak háborodva azon hogy,a mostani cirkusz megint ontotta a jó dolgokat a semmire!!

Kérdem én.... minek a semmitérő hiszti ha valaki olyan spéci nyerget nyit lóval együtt ami szinte epic a mostani west-ben,és miért zavarja az hogy más is egy kicsit nyereségesebb volt a cirkusznál??? Annyira rühellem azt az álszent viselkedést hogy felfoghatatlan!!! Amit észrevettem hogy ha,valakinek jól megy és rögön kívűl beszélünk,és sikerül bele esnie egy véletlen bug-ba akkor az halál természetes,de ha a másik beleszalad egy ilyen ( jóval kisebb és értéktelenebb ) bug-ba akkor az már csalás,és hogy azt el kell venni tőle,és hogy ez így nem pálya,és hogy miaz hogy ő NYERT 10-20 TP LÖTTYÖT!!!

Komolyan??? ez így működik??? amíg valami hibátlanul megy és kihasználom a bug adta lehetőséget,addig te ne érezd jól magad sőőőt légy oly szíves és jelents a supp-nak,mert nehogymár megelőzzél egy olyan dologban ahol KÉSZPÉNZÉRT VESZEL KÉPEKET és verdesed a melled horpadtra, hogy mekkora sztár vagy( ezt egyes emberekre értem,aki magára ismer nyugodtan hozzászólhat!!! ) de ha a másik jut egy hangyáni előnyhöz akkor az a világ leg gusztustalanabb dolga!!!

Pffff.... lehet tényleg eljött az ideje egy teljes törlésnek!!

Gyüjteni nincs mit,mert minden istenverte héten jön egy zsák szett és egy zsák új cucc,erődharcon nem a magad étvágyára tudsz erődöt kihívni hisz,kötve vagy az adott erődös alakulathoz ( kérdem én,minek van akkor erődharc ha csak lebeszélt harcok,bizonyos vezetők "engedélyével" ( amit szintén nem értek,mert egy szabad játékban ha kihívok egy erődöt egyböl letorkoll 2 szövetség hogy ezek le vannak beszélve!! ) lehet csak kihívni!! milyen alapon???? ha már fizetek egy játékért és olyan harcra fáj a fogam akkor miért van az hogy a 2 ellentétes szövi küld egy csopi tg-t hogy ne menjetek mert nem lebeszélt harc (és erre most a 2 napban 3-4-szer volt példa ) !!! hát fujjjj szerintem ez így inkorrekt...de mind1 is ez most kijött belőlem mert,az emberek csak a saját hasznukat hajtják és ha másnak egy fokkal is jobb az, rögtön csaló,kihasznál helyzeteket és a leg alávalóbb,de aki ezt büfögi az,elfelejti hogy az utolsó bug-ot ő használta ki a legjobban!!!
 

-Lótusz-

Active Member
Szép napot!
Lenne egy kérdésem, ma amikor beléptem nem találtam a vándorcirkuszt. Ez csak nálam hiba, vagy esetleg valami más?
Köszönöm a választ. -Lótusz-
 

DeletedUser17614

Vendég
Gyüjteni nincs mit,mert minden istenverte héten jön egy zsák szett és egy zsák új cucc,erődharcon nem a magad étvágyára tudsz erődöt kihívni hisz,kötve vagy az adott erődös alakulathoz ( kérdem én,minek van akkor erődharc ha csak lebeszélt harcok,bizonyos vezetők "engedélyével" ( amit szintén nem értek,mert egy szabad játékban ha kihívok egy erődöt egyböl letorkoll 2 szövetség hogy ezek le vannak beszélve!! ) lehet csak kihívni!! milyen alapon???? ha már fizetek egy játékért és olyan harcra fáj a fogam akkor miért van az hogy a 2 ellentétes szövi küld egy csopi tg-t hogy ne menjetek mert nem lebeszélt harc (és erre most a 2 napban 3-4-szer volt példa ) !!! hát fujjjj szerintem ez így inkorrekt...de mind1 is ez most kijött belőlem mert,az emberek csak a saját hasznukat hajtják és ha másnak egy fokkal is jobb az, rögtön csaló,kihasznál helyzeteket és a leg alávalóbb,de aki ezt büfögi az,elfelejti hogy az utolsó bug-ot ő használta ki a legjobban!!!

Az erődharcos részre reagálnék csak: hívhatsz te erődöt, ha szeretnél, de lásd be, hogy semmi értelme nincs össze-vissza hívogatni mindegyiket. Ezzel csak azt érnénk el, hogy megoszlik a tömeg és egyetlen jó harc sem lenne (mert 20-20 ember csatázna jobb esetben).
Én játszottam akkor is, amikor még v3 vol, vagy v5... Ott még volt annyi ember, s volt olyan népszerű a játék, hogyha ki lett hívva minden erőd, akkor mindegyik erődhöz jutott 30-30 ember. Most már ez nincs így. Alkalmazkodnia kell a közösségnek...
 
Fent