Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krcsirke

el pollo diablo
Amúgy lenne egy kérdésem... Minek is van béta? :D valahogy ide is mindig eljut az összes hiba :D

Bétán történetesen jeleztem, hogy úgy tűnt, nem nagyon nyúltak bele, ottani válasz annyi volt, utána néznek. Ott tp lötyikből kicsik voltak és azok is a nem gyakori kategóriában az arany levéllel együtt, kötis levél meg alig jött. Szóval passzolom hol siklott ki a dolog.
 

DeletedUser17605

Vendég
lenne még egy kérédsem :)

http://prntscr.com/jedusr ennél a kalandnál a tojást elvileg gabonaőrléssel lehet megcsinálni, na de... Már 2x 150 15 másodpercest csináltam plusz egy órást hátha, de még mindig nem dobta be :D Tehát lehetséges, hogy ezt csak húsvétkor lehet megcsinálni? szerk: basszus már látom április 15-ig volt :D



És még egy:
http://prntscr.com/jedvjn ezt így most hogy? :D
 

-Lótusz-

Active Member
Szép napot!

Szeretnék időben egy linket kérni az új kalandhoz (A the West titkai) ha lehet magyarul, mert az angol tudásom egy kissé megkopott, spanyolul, franciául meg nem is tudtam.

Köszönöm, -Lótusz-
 

jaklee

Veteran Member
Én is itt tartok, hajra :) Mi lenne, ha sajat maga megprobalna rajonni mindenki? Szerintem nagyon jol ki vannak talalva a kalandok, apro utalasok bennuk, pl Ook! vagy a vaszoncipos (na meg a kulcsok is). Pl nekem 1.5-2 ora volt mire a vaszoncipore rajottem, masok meg foljonnek, "itt mit kene csinalni, mondjatok ma' el".
Segitek szivesen, csak elvezze ki mindenki a kalandokat.. :) Eldon eddig minden kalandot 1.nek csinaltam meg elvileg, cel tovabbra is ez :p
En az ilyen kalandokat hianyoltam, ki is elem most magam rendesen :D
 

DeletedUser7602

Vendég
Nem mindenki szereti a kalandokat ;) ezért nemigen támogatom a "mindenki jöjjön rá maga" ötletet...
Akit viszont ez köt le (kalandozás), akkor még mindig meg tudja azt csinálni, hogy nem vesz igénybe külső segítségét, és saját maga jön rá mindenre menet közben, erre mindenkinek lehetősége van így tenni.... Réges régen semmilyen leírás nem volt a kalandokhoz sehol, és az itteni közösségen múlt hogy ki mit tett hozzá hogy le lehessen zárni... Ujra is kellett kezdenem annó egy karaktert, mert rosszul választottam egy küldetés lezárását, és buktam Hernandó kardját... ;)

Én is csak műszájból csinálom meg azt, ami feltétlen szükséges, mert elosztható pont jár érte, vagy ilyesmi. Az összes többihez hozzá sem nyúltam, számomra unalmas... Mindenkit más mozgat meg a játékban, téged az új, és kihívást jelentő kaland ;) de pl nekem ez csak nyűg most... Megcsinálom, de én sem bánom ha nem kell órákat gondolkoznom ezen. Megvárom, míg meglesz a teljes kaland leírás, és neki állok...

De az élbolynak hajrá ;)
 

krcsirke

el pollo diablo
Érthető nézőpont mindkettő. Magam részéről jaklee álláspontján voltam, ezért nem osztottam meg túl sok információt (mint pl az új tárgyak amik a játékba kerültek bétán, szokás szerint), mert eléggé sok idő után, végre egy értelmes kaland, ahol gondolkodni kell és nem csak mondjuk x munkát oldj meg.
Kenneth által említett weststats volt régen a west "bibliánk" sokáig álmodoztunk onnan a neves fegyverekről, mint pl wyatt.
De érthető az a nézőpont is, aki nem szereti a kalandokat, de chaten eléggé pörgő téma lett a kaland (rég volt ilyen) és jelen pillanatban senki se végzett vele, így nincs teljes leírás.
Annak idején a Hernando rejtély okozott fórumon nagy fejtörést (korabeli "chat"), most meg a születésnapi ami hasonló. Aranypuskás se volt rossz, illetve az üvegdarabos (utóbbi elég hosszú ideig futott), de szerintem előbbi kettőt követték és követik legtöbben nyomon.
 

DeletedUser17150

Vendég
Feldobom itt is a témát, valakinek a megfejtés ehhez megvan? Flon jó pár emberrel már agyaltunk rajta, de csak elméleteket tudtunk szőni :D

John Fitzburn, a seriff

No incidents happen during the journey and to John's disappointment, no fans show up either. You pick up Mr. Plummer and bring him to the court where he is officially released.

Mr. Plummer: I'm free again! Ah, the great smell of freedom! By the way, Mr. Fitzburn, have you ever caught my accomplice with whom I ambushed the stagecoaches? No? Too bad... I don't even know who he was. He was of a strange sort, but he excelled in making strategic plans and was the leader of the ambushes. I always thought it was him who betrayed me in the end and revealed my identity to the local sheriff. And there is something which is even stranger... One day, he told me to keep this piece of paper and give it to the person who finally brings me back to court with John Fitzburn's handcuffs, in case I would be taken prisoner. Do you have any idea what could be the reason? I often looked at this piece of paper, but have not been able to understand the meaning of these symbols. Anyways, I'll entrust it to you now.

You take a look at the note and see the following:
http://prntscr.com/jetmnm
 

DeletedUser17150

Vendég
Bennem az fogalmazódott meg, hogy ugye vannak a papíron azok a szimbólumok, a billy cuccok, a sas egy fejpánttal, ami a szemét eltakarja és Maria. Szóval számomra elég egyértelmű utalás arra, hogy "a vesztes" kalandsorra utalnak a szimbólumok, mivel abban volt Billy a vak sas. És feltehetőleg 16:00-20:30 (csütörtökön, vagy bármelyik nap) között lehet majd Mariánál elfogadni egy küldetést, (lehet, hogy újság is kell hozzá, vagy Belle star deringer, esetleg pontos borsszóró revo, nem tudom, ezek csak találgatások).

Ennyire jutottam, de szivesen meghallgatom más ötletét is.
 
Fent