Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

Old Mustáros Kéz

Veteran Member
Amennyi rög elfogyott Iowa indulása óta, szerintem eszük ágában sincs abbahagyni az új szerverek nyitását ;)
naja, és ha okosak, még a függetlenségnapi előtt nyitják meg! És már 7es szinten is 3as ruhaszettekkel fogunk rohangálni! :p
de a-b-c-d mehetne v1-e-f-re esetleg geora, vagy nem tudom. Mondjuk nekem mindegy, én már az eventes karikat is töröltem, anniyra nem volt elég időm, szóval én szívesen tiltakozom az új világ ellen ;)
 

Pachee

Well-Known Member
Mégis hogyan kéne összefogni, hogy senki se regéljen az új szerverre?
Vagy inkább, hogyan tudunk?
Szerintem elég egyszerű a menete (legalábbis egyszerűen meg lehet csinálni, a végeredmény más tészta): a nagyobb szövetségek vezetői (amennyiben egyeznek az álláspontok) minden létező felületen közzéteszik, egymás között továbbadják az infót és sorolhatnám. Itt nem is ez a nehéz, inkább az a kérdés, hogy ki, mit és hogyan gondolja, az biztos, hogy én nem csak a saját álláspontom írtam le, sokan vélekednek így, de abban egész biztos vagyok, hogyha nem teszünk semmit csak panaszkodunk, azzal nem vagyunk előrébb.
 

DeletedUser12080

Vendég
Én benne volnák egy magasabb szintű összefogásra és, hogy ne regisztráljon senki a J világra üzenet terjesztésével(esetlegesen az INNOnak nagyobb érvágás ha oda nem költenek rögöt de az nehezen kivitelezhető mert mindig akar valaki első lenni... bár ha kevesen regisztállnak meg-e érné?)
 

Kanyim

Veteran Member
Itt nem nézik annyira az adott ország viszonyait, hogy hányan regeltek be az új világra. Eléggé egységesen indulgatnak a világok ilyenkor. Németeknél is most indul új...stb.
 

DeletedUser12104

Vendég
Na ez pont jó topic arra, hogy megkérdezzem...Mi a bűbánatos (...) van a drága supporterekkel? Számomra hihetetlen, hogy 17 (!) napja várom a választ a levelemre, TÖBBET is írtam azóta és semmi reagálás...Chaten odadobtak nekem egy "várj, rákérdezek" valamit ami lassan 1 hete volt, azóta semmi...Kérdem én...Mikor cserélik le a munkásokat? Értem én, hogy Ti is emberek vagytok...De ha én nem végzem el az aznapi munkámat én kapok a vezetőségtől...Nemhogy 17 napig váratom a parasztot...Továbbra sem tudok aranyrögöt venni, ezúton ismét jelezném a drága supportnak várom a megoldást, ötleteket...Fél lábbal már a törlés gombon vagyok MEGINT.
 

DeletedUser17665

Vendég
Na ez pont jó topic arra, hogy megkérdezzem...Mi a bűbánatos (...) van a drága supporterekkel? Számomra hihetetlen, hogy 17 (!) napja várom a választ a levelemre, TÖBBET is írtam azóta és semmi reagálás...Chaten odadobtak nekem egy "várj, rákérdezek" valamit ami lassan 1 hete volt, azóta semmi...Kérdem én...Mikor cserélik le a munkásokat? Értem én, hogy Ti is emberek vagytok...De ha én nem végzem el az aznapi munkámat én kapok a vezetőségtől...Nemhogy 17 napig váratom a parasztot...Továbbra sem tudok aranyrögöt venni, ezúton ismét jelezném a drága supportnak várom a megoldást, ötleteket...Fél lábbal már a törlés gombon vagyok MEGINT.

Jeleztem a problémát.
 

DeletedUser17053

Vendég
Itt is megkérdezem,hátha valaki képbe van a dologgal.
David és Hooker szettek bónuszáról tud valaki valamit? Marad a kétes erődharcos sebzésbónusz vagy átalakítják a közeljövőben párbajos sebzéssé?
 

DeletedUser17665

Vendég
Itt is megkérdezem,hátha valaki képbe van a dologgal.
David és Hooker szettek bónuszáról tud valaki valamit? Marad a kétes erődharcos sebzésbónusz vagy átalakítják a közeljövőben párbajos sebzéssé?

Nincs informacionk arrol, h terveznek-e modositast a szettekkel kapcsolatban.
 

krcsirke

el pollo diablo
Hamarosan:
1IM2Fhx.png
 
Fent