Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser17806

Vendég
Sziasztok, Egy kis segítségre lenne szükségem. Megmentés (Rab testvérek) kalandsor: Üsd ki "Álarcos Banditát".... Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha másoló a MPI, akkor mit másol? vagy mi a trükkje ennek a küldinek... próbáltam már utána olvasni, de sehol sem találtam semmi segítséget eddig. Hálás köszönet: Al-Virág
 

DeletedUser17665

Vendég
Sziasztok, Egy kis segítségre lenne szükségem. Megmentés (Rab testvérek) kalandsor: Üsd ki "Álarcos Banditát".... Csak arra lennék kíváncsi, hogy ha másoló a MPI, akkor mit másol? vagy mi a trükkje ennek a küldinek... próbáltam már utána olvasni, de sehol sem találtam semmi segítséget eddig. Hálás köszönet: Al-Virág

MPI más tészta. Inkább NPC. :)
Ha másolós a kaland NPC, abban az esetben másolja az épedet, a pontjaidat, és a taktikai felállásodat.
Azaz ilyenkor érdemes olyan ruhát választani, ami fellépést nyújt, és taktikát nem. + Minél kisebb ÉPpel menj neki.
 

DeletedUser17668

Vendég
  • Hivatalosan védett logókat, vagy azok egyes részeit, vagy arra hasonló dolgokat nem fogadunk el!

a The West saját képei is ide tartoznak? (logó, játékon belüli képek, avatárok stb)
 

DeletedUser17792

Vendég
http://prntscr.com/jfpau5
Ha rámegyek a kalandra nem dob be semmit csak Maria dobja fel,de a kaland sehol.Valakinek valami ötlet?
Vödör be van rakva és 2 gyalus is van nálam,szóval azzal nem lehet gond,meg ugye tegnap már sikerült elfogadni,éjjel meg is csináltam,de nem tudom lezárni :/


Ha jól emlékszem az egy időlimites...16:00-fogadhatod el és nem biztos de úgy emlékszem hogy éjfélig vagy este tízig kell lezárni. :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Kedves Szkylla88!

Szép lett a képed, de
"Hivatalosan védett logókat, vagy azok egyes részeit, vagy arra hasonló dolgokat nem fogadunk el!".

A feltételnek nem teljesül, mert a futball VB logója benne szerepel, elég látványosan felhasználtad a hozzátartozó elemeket.

Mindenkinek szól! Hivatalosan védett képeket/logókat, vagy azok egyes részeit nem fogadjuk el! Szóval erre tessék ügyelni!

Hmm.. ertem ertem.
Es ha kiveszem azt a halvány logót? Ugy megfelel az elvarasoknak?
(Ditekt ezert elmentettem félkész állapotban is)
 

DeletedUser17665

Vendég
Hmm.. ertem ertem.
Es ha kiveszem azt a halvány logót? Ugy megfelel az elvarasoknak?
(Ditekt ezert elmentettem félkész állapotban is)

Nem igazán, pl.: lent az aljánál ott volt az egyik vadnyugati film betét oldala. A film címére nem emlékszek már, de rémlik, hogy láttam már. :)
 

DeletedUser7602

Vendég
Nem igazán, pl.: lent az aljánál ott volt az egyik vadnyugati film betét oldala. A film címére nem emlékszek már, de rémlik, hogy láttam már. :)
Ertem... igaz az egy számítógépes jatekbol lett kiragadva.. de ki tudom venni, ha ugy van. .
Azert nem szivessen bukom el ezt a dolgot, 8 orám benne van ebben a kepben :/
 

DeletedUser7602

Vendég
Elhiszem, nem vonom kétségbe... csak probalom kideriteni hogy ha ezt a ket dolgot modositom, akkor megfelel e? :)
Teljessen újnak nem allok neki, ahhoz ez tul huzos volt... akkor inkább elengedem a dolgot.

(nem tudunk mashol beszélni? kisse atlathatatlan lesz a topic)
 
Fent