Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser7602

Vendég
Bocs, hogy beleszólok, de annyit beszéltek a képről, én is szeretném már látni miről van szó :cool: Ezért kérlek, a következő verziónál csatold fel a képet a hozzászóláshoz, mert arról a képmegosztóról nekem a vírusirtóm nem enged át semmit :rolleyes: Vagy ennyire 18+ as a kép :D
Felteszem amint tudom, sajna nem gondtam hogy gond lesz vele, telefonra nem mentettem le.... De otthon megvan a msjdnem kész valtozat.
Nem 18 plusszos a kép :D A verseny szabalyokat tudomasul vettem, bar gondoltam a hivatalos orosz kupalogóbol ha latszik felig, halványan egy részlet, az csak "hozzatesz" az összhatáshoz, dee. tevedtem. Kis reszlet sem lehet.
 

DeletedUser17665

Vendég
Felteszem amint tudom, sajna nem gondtam hogy gond lesz vele, telefonra nem mentettem le.... De otthon megvan a msjdnem kész valtozat.
Nem 18 plusszos a kép :D A verseny szabalyokat tudomasul vettem, bar gondoltam a hivatalos orosz kupalogóbol ha latszik felig, halványan egy részlet, az csak "hozzatesz" az összhatáshoz, dee. tevedtem. Kis reszlet sem lehet.

Szerintem, ha van időd hétvégén, egy másik logóval jobban jársz. Az elemek nagy része védett...
 

DeletedUser7602

Vendég
Szerintem, ha van időd hétvégén, egy másik logóval jobban jársz. Az elemek nagy része védett...
Részemről azert azt tulzasnak erzem, hogy a nagy része az... Elismertem ami valoban az volt, az is csak részletben látszott, 50% os halvanyitással, ezt elismerem, a többi nem az. Az miert jogvédett ha kiirom hogy "Russia 2018" ? Hogy lehetne levedeni azt, hogy Oroszország 2018?
Akkor lenne az, ha a hivatalos betutipussal irnám le, ami a hivatalos logón is használnak, de direkt nem igy tettem, hanem valasztottam egy vadnyugati free betűtípust...
Semmi mas nem megfelelő dolog nem volt a képen, de a kedvedért meg az alját is modositottam volna, mert szerinted lattad valahol, vagy emlekeztet valamire. . meg ez is rendben volt/lett volna...
De az, hogy ujat csinaljak. . sajnalom, de ennyi időm nincs, igy is joval több elment, mint amire számítottam.
Ez nem fel ora ide klikkelek, oda klikkelek volt, hogy csak ugy hopp... ez kuka, majd lesz masik. ne haragudj..
Sok sikert a többieknek! Köszönöm a részvételt.
 

DeletedUser17665

Vendég
Részemről azert azt tulzasnak erzem, hogy a nagy része az... Elismertem ami valoban az volt, az is csak részletben látszott, 50% os halvanyitással, ezt elismerem, a többi nem az. Az miert jogvédett ha kiirom hogy "Russia 2018" ? Hogy lehetne levedeni azt, hogy Oroszország 2018?
Akkor lenne az, ha a hivatalos betutipussal irnám le, ami a hivatalos logón is használnak, de direkt nem igy tettem, hanem valasztottam egy vadnyugati free betűtípust...
Semmi mas nem megfelelő dolog nem volt a képen, de a kedvedért meg az alját is modositottam volna, mert szerinted lattad valahol, vagy emlekeztet valamire. . meg ez is rendben volt/lett volna...
De az, hogy ujat csinaljak. . sajnalom, de ennyi időm nincs, igy is joval több elment, mint amire számítottam.
Ez nem fel ora ide klikkelek, oda klikkelek volt, hogy csak ugy hopp... ez kuka, majd lesz masik. ne haragudj..
Sok sikert a többieknek! Köszönöm a részvételt.

http://www.fifa.com/about-fifa/marketing/brand-protection/intellectual-property.html
 

DeletedUser17665

Vendég
Van itt a Fórumon egy lehetőség, lent a jobb alsó sarokban (Beszélgetések topic). Onnan írj egy levelet nekem, illetve a képet megtudod osztani ott velem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7602

Vendég
Azt irja hiba történt, nem kezdhetek veled beszélgetést... Valamit fel kell oldani?

ui:esetleg support rendszeren keresztül?
 

krcsirke

el pollo diablo
2.78-as frissítés megérkezett bétára! https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-78.3318/
Kezdésnek egy kép az új tárgyakról:
F7jDTdO.jpg

Album link: https://imgur.com/a/k0fVLoG

Kezdésnek pár szó amin a képen van: Aranyszablya kalandhoz szükséges kalandtermékek, egy új szett (nyári vásár közeledik), illetve egy focista szett (VB is hamarosan lesz). Gyűjtőkártya lehet majd fog hozzájuk kapcsolódni, leginkább a VB-hez, némelyik új tárgy eléggé erős első ránézésre, viszont meglepő módon árverezhetőek. Igaz lehet ez nem fog így maradni véglegesen, lehet a bónuszai is változni fognak, de kezdőpontot lehet látni belőlük.

Most pedig nézzük át a frissítési naplót:

Újdonságok

Arany szett
Megvan már az Arany szablyád? Találd meg a titkos térkép 3 részét a térképen (munkáknál eshetnek a darabok magyarul) hogy elkezdj egy újabb kalandot és megismerd a titkos útmutatást, hogyan tudod fejleszteni a régi Arany szablyádat.

Hibajavítások

Felugró ablak avatár készítéshez mindig megjelent

Néhány játékos nem tudta elmenteni az avatárját új fiók (account) esetén. A felugró ablak mindig visszatért minden egyes bejelentkezésnél vagy frissítésnél.

Születésnapi torta
Tulajdonság pontokat most már ad a torta.

Regisztrációs ablak
A regisztrációs ablak nem jelent meg megfelelően a Firefox böngészőben, a "Bejelentkezés" gomb eltakarta az alsó részét a szövegnek, beleértve az adatvédelmi irányelvek linkjét.

Új fiók (account) létrehozása
Néhány játékosnál probléma merült fel új fiók (account) létrehozásakor.

Prémium 3 napos Magasabb sebesség
Prémium 3 napos Magasabb sebesség ikonja nem volt jó.

Barátok meghívása
Barátok meghívása nem működött megfelelően.
 

DeletedUser17792

Vendég
Sziasztok :)

Mikorra várható a tippjáték nyereményének jóváírása? :)
Mondjuk már hozzászoktam hogy, ha valamit kéne kapnunk vagy,valami frissítés jön akkor,arra a dátumra rá kell számolni egy hetet :D :D
 
Fent