Keresési eredmények

  1. krisztiánm

    Kibeszélő Independence város megalapítása

    Most párhuzamosan 2 gyűjtögetős event fut, remélem a tavalyi Szent Patrik napi gyűjtögetés is bekerül nemsokára. De még így is kevésnek érzem az eventeket ebben az időszakban. Esetleg számíthatunk majd egy negyedikre is? Illetve javaslom a találati esély csökkentését is, túl hamar összejön az a...
  2. krisztiánm

    2021 Függetlenség napi játék

    Világ: Mexico Tárgy: Hatékony tűzijáték tároló Javaslat: A frissebb világokon "lájtosabb" szetteket kellene bevezetni, egyes szettek túl nagy előnyt nyújtanak, felborítva a játék egyensúlyát. A régebbi világokat azért nem említem, mert ott már számos erősebb szett előfordul előző eventekből, ha...
  3. krisztiánm

    Új világ: M...?

    Kiváló ötlet, egy másik ötlet az új világ elnevezésére: Minekidesupporthaúgysemvégzikrendesenafeladatukat. Könnyen megjegyezhető és olyan mint a bor: benne van az igazság
  4. krisztiánm

    Saját beküldésem - Második játék

    YearEvent 2008Elindult a The West 2009Erődharcok bevezetése 2010Piac & Kereskedés bevezetése 2011Nadrágok hozzáadása a játékhoz 2012Megjelent a The West 2.0 2013A The West 5 éves lett! 2014Az MPI játékba kerülése 2015Tárgyak fejlesztésének a bevezetése 2016Az első Nemzetközi Erődharc Bajnokság...
  5. krisztiánm

    Saját beküldésem - Első játék

    Húsvéti leszámolás (Brinson) Oktoberfest Halottak Napja (Dia De Los Muertos) Szent Patrik napja Függetlenség Napja
  6. krisztiánm

    2020 Labdába rejtett kincs

    A 2-es számú labdában lesz az aranyrög (remélem :p)
  7. krisztiánm

    Kérdések és válaszok

    Megpróbáltam. Hát legjobb esetben is 5-800-at sikerült kihozni, az 1700-2000-ig még van. Talán párbajos pontozás lesz a végső megoldás...
  8. krisztiánm

    Kérdések és válaszok

    Észak, dél és a barna kalandsornál az "Eszméletlenné verés NPC párbajok során" követelmény alatt azt értsem, hogy 5 NPC-t kellene kiüssek? :D Ha igen, akkor lenne valakinek ötlete hogyan oldjam ezt meg full kerisként?
  9. krisztiánm

    Kérdések és válaszok

    Sok ember? Mégis ki? Nyilván ha 2.0 előtti verzióval indulna a világ, akkor helyt állna a mondatod.
  10. krisztiánm

    Piac - keresem

    Minden világról egyedi-, egyedi értékes-, acél- és nemes ládákat hoznék Floridára.
  11. krisztiánm

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Bugos a mítosz kalandsor, vagy miért nem akarja beadni az izzó gránitot tűzoltásnál? Vasárnap, gránit pbfegyvernek betéve, tűzoltás... esetleg van még valami más feltétel is?
  12. krisztiánm

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Ez Arizona? Mert csak ott "pénzelik" így a játékosokat :D 2000 kötvényt én is szereztem így, igaz egy év alatt.
  13. krisztiánm

    Költözés - kibeszélő

    Az engem is érdekelne, hogy Coloradoról Floridára hibamentes a költözés, mert sok értelmét nem látom annak, hogy ott sz:censored:kodjak? Lassan olyan érzésem támad, hogy NPC-k között játszok.
  14. krisztiánm

    Piac - Eladásra kínálom

    Fekete karabély eladó! Fizethető Coloradon is
  15. krisztiánm

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Szellemváros átvétele után ezek szándékosan maradnak bent, vagy valami hiba? :rolleyes:
  16. krisztiánm

    Kérdések és válaszok

    Végzett az innotré jó munkát az utóbbi 3 évben? :no:
  17. krisztiánm

    Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

    Baráti jelöléseket fogadok v1-en, Colon, Eldon, Flo-n
  18. krisztiánm

    Kérdések és válaszok

    Telepítsd a tw-db.info oldalról a scriptet, az lehetővé teszi, hogy eltűntesd a chatet egy kis pöcök segítségével. Kép: http://prntscr.com/8pve9z
Fent