Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

krisztiánm

Member
Bugos a mítosz kalandsor, vagy miért nem akarja beadni az izzó gránitot tűzoltásnál? Vasárnap, gránit pbfegyvernek betéve, tűzoltás... esetleg van még valami más feltétel is?
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Bebizonyosodott , amitől féltem. Féltem?! Rettegtem!!!:

http://prntscr.com/a9cr7i

10 prémium kazettát nyitottam... ...egyikben sem volt howdah, se arany toma.

Nem vagyok mérges, csak talán csalódott... csalódott a játékban. A fenti link tartalmazza, amit nyitottam. Lehet együtt érezni.. :shootout::unsure:
 

DeletedUser15763

Vendég
Bebizonyosodott , amitől féltem. Féltem?! Rettegtem!!!:

http://prntscr.com/a9cr7i

10 prémium kazettát nyitottam... ...egyikben sem volt howdah, se arany toma.

Nem vagyok mérges, csak talán csalódott... csalódott a játékban. A fenti link tartalmazza, amit nyitottam. Lehet együtt érezni.. :shootout::unsure:

Olcsóbb, ha veszel egy howdahot, vagy egy aranytomat. Én is ezt tettem, és nem nyitogattam. Bessy 50 kazettából nem nyitott egyet sem, pedig jó drágán vette őket, nem nagyon térültek meg a nyitások neki. :blink:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bebizonyosodott , amitől féltem. Féltem?! Rettegtem!!!:

http://prntscr.com/a9cr7i

10 prémium kazettát nyitottam... ...egyikben sem volt howdah, se arany toma.

Nem vagyok mérges, csak talán csalódott... csalódott a játékban. A fenti link tartalmazza, amit nyitottam. Lehet együtt érezni.. :shootout::unsure:


Hááát igen,Grant véleményén vagyok. :/
Egyébként az acélkazetta már behozza az árát,abból lehet Howdahra gyűjteni. :D
 

DeletedUser12080

Vendég
Szerencse kérdése minden én V1-en 6 prémet nyitottam kb. a pályafutásom alatt első 4-ben Aranygolyó volt(!),5. Howdah,6. Aranytoma volt...
 

DeletedUser15763

Vendég
Szerencse kérdése minden én V1-en 6 prémet nyitottam kb. a pályafutásom alatt első 4-ben Aranygolyó volt(!),5. Howdah,6. Aranytoma volt...

Az utóbbi 1-2 évbe nehezítettek a kazetták tartalmán, lehet rosszul érzem, de ezt tapasztaltam. Anno simán jött 1 acélból is grant, most örülök, ha éles szablya jön.
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
full gyűjtői szettben nyitottam 10%os lóherével beüzemelve első cent rajtam utána megpróbáltam ugyanezt full ünnepi szettben is ami 90% szerencsét ad plusz benyomtam a 25% os szerencse adót amit kaptunk mostani eventkor de ezekkel együtt csak ennyit kaptam: http://prntscr.com/a9iyuh

ßétán is vettem anno rögöt, mert ott többet kapok elvileg ugyanannyi pénzért ott is kb ilyeneket nyitottam sőt talán még vacakabbakat...

ja és a legnagyobb templomnál imát is mondtam hátha besegit...
 

DeletedUser15763

Vendég
full gyűjtői szettben nyitottam 10%os lóherével beüzemelve első cent rajtam utána megpróbáltam ugyanezt full ünnepi szettben is ami 90% szerencsét ad plusz benyomtam a 25% os szerencse adót amit kaptunk mostani eventkor de ezekkel együtt csak ennyit kaptam: http://prntscr.com/a9iyuh

ßétán is vettem anno rögöt, mert ott többet kapok elvileg ugyanannyi pénzért ott is kb ilyeneket nyitottam sőt talán még vacakabbakat...

Nem számít se az ima, se a szerencse gönc, egyszerűen random az egész.
 

DeletedUser15763

Vendég
Leendő erődharc formula változások, bétán bent vannak:

Attacker:
Attack value: Leadership^0.55 + Aiming^0.5 + Hiding^0.6 + Multiplayer Attack + Sector Attack + Terrain Attack + Tower Class Bonus - Distance Penalty + 25

Defend value: Leadership^0.55 + Dodging^0.5 + Hiding^0.6 + Multiplayer Defence + Sector Defence + Terrain Defence + Tower Class Bonus + 10

Defender:
Attack value: Leadership^0.55 + Aiming^0.5 + SettingTraps^0.6 + Multiplayer Attack + Sector Attack + Terrain Attack + Tower Class Bonus - Distance Penalty + 25

Defend value: Leadership^0.55 + Dodging^0.5 + SettingTraps^0.6 + Multiplayer Defence + Sector Defence + Terrain Defence + Tower Class Bonus + 10
 

Kanyim

Veteran Member
Szerintem is sansztalan hogy átírják a ruhák bónuszait. Majd jön a húsvéti tombola ami eddig mindig rögös volt és ott lesznek ehhez passzoló szettek :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Szerintem is sansztalan hogy átírják a ruhák bónuszait. Majd jön a húsvéti tombola ami eddig mindig rögös volt és ott lesznek ehhez passzoló szettek :D

De legalább felderből lehet építkezni...
100 erőt add asszem, az csak 100 kitartás. Kitartáson semmi pont... ergó azért arra lehetne valamit kiépíteni majd... Dead-Bob kuka, és valszeg a Black is, ha jön egy új bónuszos valami.
 

DeletedUser

Vendég
Na tudod. :D
Több billió dolcsi elment a Bart és egyebek fejlesztésére már a Westen.
Bár a véleményünk sosem számított.. :P
 

DeletedUser16745

Vendég
Én is ezen vagyok kiakadva, sok millió elment a fejlesztésekre a nagy semmiért ezek szerint szerintem a fejlesztést is vissza lehetne vonni mert semmi értelme így.
 

Cherrug

Well-Known Member
Kedves Fórumlakók és Játékosok!

Lehet hogy néhányan örülnek neki (:D), de a support feladatkört holnaptól nem kívánom már ellátni (több ok miatt). A terveim szerint a súgó írását nem fejezném be, mert úgy látom, hogy ott még tudnék valamit segíteni Nektek. Szeretném megköszönni Nektek a sok értékes pozitív és negatív kritikát egyaránt, mind a supportbeli, mind a súgóbeli tevékenységeim után. Akinek kérdése akad (lehetőleg játékkal kapcsolatos :D), itt a fórumon továbbra is elérhet, igyekszem válaszolni. Remélem, hogy aki majd a helyembe lép, jobban tudja csinálni. :)
 

DeletedUser16898

Vendég
Hát sajnálom, hogy már nem vagy csak ritkábban leszel Cherrug. Te vagy/voltál az egyik legjobb fej üzemeltető. Minden jót az életben!
 

DeletedUser15763

Vendég
Szerintem manapság egyre kevesebben örülnek az ilyen típusú híreknek. Sajnálom én is, hogy távozol, kiváló ügynök voltál. :-)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent