Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser15763

Vendég
Egy kérdés, ti egy szerveren játszotok, vagy többön ? Mert én még ilyet sose kaptam, akkor se, ha hetekig nem léptem be vhova.

Randomra kapjuk (több szerveren játszanak). Van olyan szerver, ahova naponta belépek akkor is jöhet.
Utoljára Dakotára kaptam, ott 1 napot elfelejtettem belépni 2-3 hete ezelőtt.
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
v1-en ma engem is rögakció fogadott 1276 forintért nem 160 hanem 400 rögöt adott, nagy pakkot viszont nem néztem meg érdemes lett volna sztem inkább egy olyat venni de most nincs rá keret :D
 

DeletedUser12080

Vendég
Csak egy kérdés:Akik kaptak rögakciót vagy kötvényt azok között van olyan ,aki nem öl bele rögöt kb. havi rendszerességgel?Lehet az is befolyásolja...
 

DeletedUser13096

Vendég
V1-en sosem vettem rögöt mégis kaptam 150% bónuszt szóval ez az elmélet megbukott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem vettem sose rögöt Arizonán, mégis kapom folyamatosan a bónuszokat, más a karakternév.
Megbuktál még egyszer. :D
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Frissítés óta egyetlen zsákmányt sem kaptam, kivették a játékból? Ma eddig 8 nyert meccs és semmi, felháborító hogy a nyert meccsre is csak 50 db szívecskét kapunk, évről-évre sikerül mélyebbre süllyedni ;)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Frissítés óta egyetlen zsákmányt sem kaptam, kivették a játékból? Ma eddig 8 nyert meccs és semmi, felháborító hogy a nyert meccsre is csak 50 db szívecskét kapunk, évről-évre sikerül mélyebbre süllyedni ;)

Ez a büntid, amiért felakartad borítani az alvó tehenet :P :D
 

DeletedUser15763

Vendég
Frissítés óta egyetlen zsákmányt sem kaptam, kivették a játékból? Ma eddig 8 nyert meccs és semmi, felháborító hogy a nyert meccsre is csak 50 db szívecskét kapunk, évről-évre sikerül mélyebbre süllyedni ;)

Szerintem normális ennyit kapni 10perces 0 energiás játékért. Az erődharcért 720 körül kapnak, szóval azt told inkább. 1h alatt több jön, mint egész napos MPI kockulással, és még kötvényt is add.
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Csokorpárbaj

sziasztok!

Csokrok esnek, a párbaj nem müködik, ha megszakitjuk, nem történik semmi.
Tudtok erről valamit ?:szénaboglya:
 

DeletedUser15763

Vendég
sziasztok!

Csokrok esnek, a párbaj nem müködik, ha megszakitjuk, nem történik semmi.
Tudtok erről valamit ?:szénaboglya:

Igen, betan is ez volt a gond. Végig kell futtatni a párbajt, és megkapjátok a pontot. Legjobb megoldás harc előtt 30-40perccel elintézni. 72ből azonnal kivesz, délelőtt mi is így oldottuk meg. :)
 

-Lótusz-

Active Member
aranysólyom

Sziasztok!

Bocs a zavarásért, és azért ha olyat kérdezek amire már itt volt válasz, de nem volt kedvem elolvasni a 127 oldalnyi üzenetet. :(
Két napja kezdtem a játékot, eljutottam odáig, hogy az aranysólyom megszerzése, de nem tudom hogyan, hol keressem. Magyarul elakadtam erre szeretnék valami megoldást.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel: -Lótusz-

Köszönet, de közben megtaláltam és szerencsésen túljutottam a feladaton.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser15763

Vendég
Sziasztok!

Bocs a zavarásért, és azért ha olyat kérdezek amire már itt volt válasz, de nem volt kedvem elolvasni a 127 oldalnyi üzenetet. :(
Két napja kezdtem a játékot, eljutottam odáig, hogy az aranysólyom megszerzése, de nem tudom hogyan, hol keressem. Magyarul elakadtam erre szeretnék valami megoldást.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdvözlettel: -Lótusz-

Köszönet, de közben megtaláltam és szerencsésen túljutottam a feladaton.

https://wiki.the-west.hu/wiki/Waupee_nagyapja
Kövesd a leírást. Pontosan nem tudom melyik résznél akadtál e, de egy ID kódot írsz, akkor tudunk segíteni. ;)
 
Fent