Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser

Vendég
Kár érte, kiváló ügynök volt, ugye Uly? :D

Minden jót Cherrug, köszönöm a munkád, szia.
 

DeletedUser13096

Vendég
vdJUbxH.jpg

U9lO1aB.png
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehetne továbbítani a fejlesztőknek, hogy ha már tényleges fejlesztések helyett újabbnál újabb eventekkel húznak le minket akkor legalább annyit fordítsanak rá, hogy a szettek ne úgy nézzek ki mint amit a 3-4 éves unokatestvérükkel rajzoltattak?
 

DeletedUser15763

Vendég
Nem lehetne továbbítani a fejlesztőknek, hogy ha már tényleges fejlesztések helyett újabbnál újabb eventekkel húznak le minket akkor legalább annyit fordítsanak rá, hogy a szettek ne úgy nézzek ki mint amit a 3-4 éves unokatestvérükkel rajzoltattak?

Nekem tök bejön az ingyenes kinézete... :P
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Én inkább azon vagyok meglepődve, h nem győzködted h maradjon, menjen inkább vakációba, ha lesz ideje folytatja stb stb...

el se olvasta a köszönőválaszt valószínű a maradásra buzdítás se ért volna semmit, már neki annyira meg van indulva, de némely esetekben az is segít, de ez nem az a helyzet ő nem bizonytalan.
 

DeletedUser15763

Vendég
el se olvasta a köszönőválaszt valószínű a maradásra buzdítás se ért volna semmit, már neki annyira meg van indulva, de némely esetekben az is segít, de ez nem az a helyzet ő nem bizonytalan.

Jó pár embert tartottam vissza. :) Ettől durvább lemondó levelek után, még mindig tolják szóval egy próbát mindenképp megért volna, akár facen ráírni a srácra :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lacx

2x
Speed győztes 2022
Ezeket hogy lehet majd megszerezni? :D Csak a csirke miatt visszatérek a játékhoz pár napra :laugh::laugh::laugh:
 
Fent