Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser16898

Vendég
Az event főnyereménye a Bali fegyver szett és egy kép az event alatt megszerezhető jutalmakról
A szettek által adott képesség- és tulajdonságpontok még változhatnak. Ezek a képek a béta szerverről jönnek.
 

Csatolmányok

  • Bali Blowpipe.JPG
    Bali Blowpipe.JPG
    19,9 KB · Megtekintések: 50
  • Bali Kujang.JPG
    Bali Kujang.JPG
    20,2 KB · Megtekintések: 52
  • Bali Papua bow.JPG
    Bali Papua bow.JPG
    19,8 KB · Megtekintések: 53
  • Rewards.JPG
    Rewards.JPG
    63,9 KB · Megtekintések: 57

DeletedUser

Vendég
Hali.

A párbajdicsőséget hogy számolja a gép? Kihívtam egy katonát, akinek a szintje is magasabb, mint az én párbajszintem, mégis a becstelen párbajok száma növekedett.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Kaptam egy rendszerüzenetet a következő szöveggel:
Hi Jack. I have a hunch that John and James are plotting to steal our keys. They want to get away with all that Bonds we collected. We should meet at the Indian Village and talk about what to do. We should preempt them. How about Sunday noon? Best thing is to meet up disguised to raise no attention. We do not want them to spy on us. I think a fancy slouch hat will be the best choice, you will look absolutely not suspicious. Meet you then, Jake.
Van ötletetek mi ez?
Előre is köszi :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Sziasztok!
Kaptam egy rendszerüzenetet a következő szöveggel:
Hi Jack. I have a hunch that John and James are plotting to steal our keys. They want to get away with all that Bonds we collected. We should meet at the Indian Village and talk about what to do. We should preempt them. How about Sunday noon? Best thing is to meet up disguised to raise no attention. We do not want them to spy on us. I think a fancy slouch hat will be the best choice, you will look absolutely not suspicious. Meet you then, Jake.
Van ötletetek mi ez?
Előre is köszi :)

Hali

Sztem ezzel kalandsorral kapcsolatos:

https://wiki.the-west.hu/wiki/Levelek_a_Semmiből
 

DeletedUser16659

Vendég
Kár hogy itt sem lehet majd kötit használni,legalábbis ha olyan lesz mint bétán.:mad::mad::mad:
 

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Full fellépésestől kérdezném:

Mennyi a rózsa legmagasabb találati esélye Fellépés buffalo Billnél?
 

DeletedUser13096

Vendég
Magasabb jövedelem nélküli nem kalandor karakterrel 72%, aranycsákánnyal vagy ezüst karikával 108%.
 

DeletedUser16526

Vendég
ez egy vicc, keményen drogozhatnak az innonál, ha ilyeneket találnak ki...
 

DeletedUser12080

Vendég
Ennél már csak az lesz nagyobb *khm* ha a múltkori tombolás cuccokat nem tehessük majd piacra...
 

krisztiánm

Member
Szellemváros átvétele után ezek szándékosan maradnak bent, vagy valami hiba? :rolleyes:

iP3NSN1.png
 

Kanyim

Veteran Member
Ha valaki kifog 2 ilyet. (vagy anno vett ilyet és most is kap) Átlehet ezt tetetni a support segítségével, vagy azok az idők elmúltak?
 
Fent