Általános beszélgetés a JÁTÉKkal kapcsolatban

DeletedUser13096

Vendég
Ez már egy más kérdés. :D

De elég elvetemültnek kell lenni ahhoz hogy valaki megvegye ezt a sok használhatatlan f*st.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
Gyűjtőknek... csak arra nem gondoltak hogy vannak olyan gyűjtők is akik még egyszer sem vettek rögöt... nos, ezzel a "gyűjtőknek" szánt cuccal húznak egy k:censored: nagy vonalat a rögös és a nem rögös gyűjtők között..
 

Dart Tyrannus

Well-Known Member
Tudtok olyanról aki már vett?
Az a parázspisztoly nekem kinézetre bejön, de nekem ez nagyon sokba kerül, és mivel nem szeretem az ügyesség alapot vagy a mozgisat ergo nem venném meg, a fényes kardokban meg nincs fantázia majdnem mind úgy néz ki :(
 

DeletedUser15763

Vendég
Az erő velünk van! :)

O9ANmDl.png


Dart szerezz be egy kéket. :)
 

DeletedUser

Vendég
Munkák sorbaállítása

Sziasztok!

Nem volt kedvem végigolvasni a 118 oldalt, hogy volt-e már ilyen téma... így gondoltam egyszerűbb megkérdezni :)

Szóval, ha sorbaállítok különböző munkákat és mindegyik hozzáadása előtt átöltözöm, az "számít", vagy minden munka kezdetekor az aktuális ruhát számolja bele a munkapontokba?

Egy példa:

  1. Átöltözök Rancsépítéshez
  2. Betárazok 1 óra Rancsépítést (oda is kell érni ugye)
  3. (miközben megyek), átöltözök Agávészedéshez
  4. Betárazok 1 óra Agávészedést
  5. Átöltözöm párbajos cuccba

Szóval a kérdés, ebben az esetben a munkapontokat úgy számolja, ahogy betáraztam (tehát nekem kedvezően), vagy mindenhová a párbajos cuccot veszi számításba?

Előre is köszi a választ! :bajusz:
 

DeletedUser10995

Vendég
Viszont a bónusz szettek a munka végzés végén számítanak:
1 Speed cucc, kijelölsz 15 seces munkát az adott helyen
2 Átöltözöl a megfelelő ruhába, 1 órás munkát elvállalsz, törlöd a 15 secest
3 Kijelölsz másik 15 seces munkát speed ruhában, átöltözöl megfelelő ruhába, 1 órás munkát elvállalsz, törlöd a 15 secest
4 Ha kiadtad a 4 óra munkát, vagy 3 óra + alvást, átöltözöl 1 bónusz TP -t vagy/és pénzt adó szettbe, ekkor a leghamarabb érsz oda, a legtöbb MP -t viszed be és a legtöbb TP/pénzt kapod.
A legjobb free szett 130 -on a Szent Patrick, +20% TP és pénz, de sok szett ad vagy TP -t, vagy pénzt, vagy szerencsét. Ha még nincs, akkor eventekkor lehet kapni ilyent, nem kell pénzt adni érte, főleg ha nincs.
 

DeletedUser3632

Vendég
hello virtuálmarhapásztorok, valaki még emlékszik rám? :D

ma gondoltam megnézem milyen a játék, most inkább casual szinten
nagyon fura a grafika meg minden elhelyezés, nem hiszem hogy csak szokatlan, szerintem inkább nagyon rossz a régebbi kinézethez képest
 

DeletedUser

Vendég
Végre egy öreg róka :D
Nem olyan rossz ez,csak bitangpusztulatos :D Van még azért egy-két dolog,amiért érdemes.
 

Lacx

Gold Rush Winner 2023 & 2x
Speed győztes 2022
hello virtuálmarhapásztorok, valaki még emlékszik rám? :D

ma gondoltam megnézem milyen a játék, most inkább casual szinten
nagyon fura a grafika meg minden elhelyezés, nem hiszem hogy csak szokatlan, szerintem inkább nagyon rossz a régebbi kinézethez képest

Egy szellem :szénaboglya:

Persze, V4, Csíkhágó :P

A sok event az szörnyű, meg a pénz is már más értéket képvisel mint régebben :) Most már valaki 1 millával nem sokat ér... :)
 

DeletedUser3632

Vendég
volt nekem 52 milkám is :D bár az első nem volt tiszta xD

nekem úgy tűnik fórum sem aktív, se a játék nagyon, meg olyan saláta lett a játékbalansz, a párbaj meg még mindig ugyanolyan

volt 900 rögöm, a karakterek törlődtek, v4 sincs már
 

Kenneth G

Kroki-fan
Egy szellem :szénaboglya:

Persze, V4, Csíkhágó :P

A sok event az szörnyű, meg a pénz is már más értéket képvisel mint régebben :) Most már valaki 1 millával nem sokat ér... :)

pc is elment köztünk. azóta álnéven él.


és a fényes fegyverek se érnek túl sokat. meg némelyik tombolás cucc sem.
 
Fent