Kérdések és válaszok

DeletedUser4479

Vendég
az indián faluban van egy új kaland. nem tudom elfogadni, miért? rajtam az indián ruha. Szellemek nyoma a címe
 

Cherrug

Well-Known Member
az indián faluban van egy új kaland. nem tudom elfogadni, miért? rajtam az indián ruha. Szellemek nyoma a címe
A paradicsomossal együtt került be a játékba, túl korán. :) A szellemesnél legalább sikerült rárakjanak egy teljesíthetetlen időkorlátot, a másikat meg mindenki le tudja zárni, csak a jutalomnak nincs megrajzolva a képe.
 

DeletedUser4479

Vendég
A paradicsomossal együtt került be a játékba, túl korán. :) A szellemesnél legalább sikerült rárakjanak egy teljesíthetetlen időkorlátot, a másikat meg mindenki le tudja zárni, csak a jutalomnak nincs megrajzolva a képe.

köszi, akkor várunk vele
 

DeletedUser15763

Vendég
Ezek a hegymászó cuccok valamiféle szettbónuszt adnak ha megvan mind a kettő? ;)

Semmit.
Sajnos semmit.
Bessy megvette mind2, mert tetszett neki, de írta h semmi bonja nincs. Úgy h felejtős... pedig a sebzése oda üt... :) a jobbosé.
 

DeletedUser17042

Vendég
sziasztok!

egyszerüen nem jelenik meg a henry testvérének tanyája a térképen, és így nem tudom átvinni a küldetést, már sokszor frissitettem. Google chrome-t használok, de megprobáltam explorer-ben ott sem volt jó. Ott ahol lennie kéne, csak a lótenyésztő van, az meg nem az, mert elmentem oda.
 

DeletedUser17045

Vendég
Eladtam az utazó kereskedőnél a CSAPOS KÖTÉNYE nevu felszerelésemet az erdeti ár 75000 dollár volt de a játék csak 8.500 dollárt utalt át.Kérem orvosoljátok.KERLEK ORVOSOLJATOK MINEL HAMARABB!!!:bajusz:
 

Cherrug

Well-Known Member
Eladtam az utazó kereskedőnél a CSAPOS KÖTÉNYE nevu felszerelésemet az erdeti ár 75000 dollár volt de a játék csak 8.500 dollárt utalt át.Kérem orvosoljátok.KERLEK ORVOSOLJATOK MINEL HAMARABB!!!:bajusz:

A csapos kötényének sosem volt 75000 dollára az ára. A vételára 14976 $, az eladási ára pedig 7488 $. A kereskedőnél történő eladás során az eladási árat kapod meg.
 

DeletedUser

Vendég
Hali.

Magyar szerverekre nem várható az a cucc, amivel 50 szinttel csökkenthetjük a párbajszintünket? Úgy tudom, hogy bétán volt ilyen.
Köszi a választ.
 
Fent