Kérdések és válaszok

DeletedUser13117

Vendég
Mi a francnak jók a vásárból kapható mesterséges táskák? Dakotán jött egy (kék kategória húúú), nyitom...EGY darab nagykalapács. Nem probléma hogy szart ad, vagy mondhatni kb értéktelent, de ez miért egy kék kategóriás cucc, ami főként vásárból 1 hónap 1x jön maximum?
 

DeletedUser

Vendég
aki régebben kezdte a játékot, az meg tudja még szerezni a kezdők sálját?
(azt hiszem, akkor adja a sálat amikor még fehér az egész térkép, és csak a kalandokat engedi csinálni, ez viszont a kezdésem után került be a játékba)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Elég rég párbajoztam már és kicsit megkopott a tudásom, én még leragadtam a refi-szívós korszaknál :D
Valaki gyorsan összefoglalná, hogy mennyi számít most a kitérés vagy esetleg taktika fellépés ütés/lövés stb.

Nagyon hálás lennék :D
 

DeletedUser10995

Vendég
Tegnap vásároltam 1-2 dolgok a város üzleteiből, ami több kategóriában is az utolsó darab volt az adott kategóriából, az achit viszont nem adta meg. Pl. megvan mind a 8 bőrkalapom még a táskámban is, achit viszont nem kaptam. Ha piacról szereztem meg, akkor 09. 01 -én is megkaptam az achit, az az utolsó ilyen. Fel is vettem, semmi.
 

DeletedUser16808

Vendég
Tegnap vásároltam 1-2 dolgok a város üzleteiből, ami több kategóriában is az utolsó darab volt az adott kategóriából, az achit viszont nem adta meg. Pl. megvan mind a 8 bőrkalapom még a táskámban is, achit viszont nem kaptam. Ha piacról szereztem meg, akkor 09. 01 -én is megkaptam az achit, az az utolsó ilyen. Fel is vettem, semmi.
Írj a suppnak!
 
Fent