Kérdések és válaszok

DeletedUser15763

Vendég
Hali.

Magyar szerverekre nem várható az a cucc, amivel 50 szinttel csökkenthetjük a párbajszintünket? Úgy tudom, hogy bétán volt ilyen.
Köszi a választ.

Az ID-t nem találtam meg, de írj georgénak. Sztem neki le van még mentve, vagy ha nincs meg akkor csak páran tudtunk róla. :)
 

DeletedUser4479

Vendég
Mert gondolom tombolás cucc, és nem játékos gyártja le, hanem ingyen kapod szerencsével. :)
A két dolog között óriási különbség van. :)

ez így rendben is lenne, csak akkor úgy kéne az eredménybe írni, hogy használj fel mesterségből gyártott x buffot
 

DeletedUser15763

Vendég
ez így rendben is lenne, csak akkor úgy kéne az eredménybe írni, hogy használj fel mesterségből gyártott x buffot

Erre is van magyarázat -gondolom-, még pedig az, hogy előbb jött a craft, mint a tombola. Azaz a mesterségeket hamarabb bevezették, így a buffokat is, mint ahogy jött volna a cirkusz, és a tombola is. Így az eredményeket is hamarabb megjelentek, mint ahogy jöttek volna a tombolák. Ergo, az írás akkoriban helyes volt még, mostanra meg már mindenki megszokta, így nagyon fel sem tűnt a népnek a különbség, nah meg nagyon kevés ember van/volt a játék során, akik csak az eredmények miatt játszanak/játszottak.
Pusztán a vén logikám agyszülöttje a magyarázat, sup lehet másképp látja. :D
 

Cherrug

Well-Known Member
Erre is van magyarázat -gondolom-, még pedig az, hogy előbb jött a craft, mint a tombola. Azaz a mesterségeket hamarabb bevezették, így a buffokat is, mint ahogy jött volna a cirkusz, és a tombola is. Így az eredményeket is hamarabb megjelentek, mint ahogy jöttek volna a tombolák. Ergo, az írás akkoriban helyes volt még, mostanra meg már mindenki megszokta, így nagyon fel sem tűnt a népnek a különbség, nah meg nagyon kevés ember van/volt a játék során, akik csak az eredmények miatt játszanak/játszottak.
Pusztán a vén logikám agyszülöttje a magyarázat, sup lehet másképp látja. :D
Szerintem is így van. :)

Az ID-t nem találtam meg, de írj georgénak. Sztem neki le van még mentve, vagy ha nincs meg akkor csak páran tudtunk róla. :)

https://wiki.the-west.hu/wiki/Fájl:Yagé.png
 

DeletedUser15763

Vendég

Légytürelmes, majd helyre rázódik a következő frissítéssel, ami nem soká jön, hiszen a vadnyugati kaland még mindig bugos. :)
Sütik törlését azért megpróbálhatod, vagy tűzfalat kikapcsolva, meg vírusirtót, meg másik böngészőből futtatni, lehet csak nálad van gond, és nem a központi szerverre... bár én még így nem jártam MPIvel egyszer sem, úgy h sok tapasztalatom nincs e témába. :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Légytürelmes, majd helyre rázódik a következő frissítéssel, ami nem soká jön, hiszen a vadnyugati kaland még mindig bugos. :)
Sütik törlését azért megpróbálhatod, vagy tűzfalat kikapcsolva, meg vírusirtót, meg másik böngészőből futtatni, lehet csak nálad van gond, és nem a központi szerverre... bár én még így nem jártam MPIvel egyszer sem, úgy h sok tapasztalatom nincs e témába. :)

2 karim van. a sajtoscowboy működik, de a kennethg-s nem.

Egy böngészőt használok.
 

DeletedUser15763

Vendég
2 karim van. a sajtoscowboy működik, de a kennethg-s nem.

Egy böngészőt használok.

Valamelyik nap Cherrug leszidott engemet, hogy itt jelentek bugot, és nem a support felületen, szóval jelentsd ott is, itt hiába várod az isteni kezet, h lesújtson a segítséggel. :D
 

Kenneth G

Kroki-fan
Na most komolyan...mi lenne, ha a magyar csapat nem baszná le mpi közben a szervert, hanem megvárják, mielőtt karbantartást végeznek?
 

DeletedUser13096

Vendég
Egymást követő mpi harcok mellett ez kicsit nehéz, de eleve nem épeszű ötlet.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13096

Vendég
1 mpi harcba nem hal bele senki, meg amúgy is csak a gond lenne ezzel az innot ismerve. :)
 

Kenneth G

Kroki-fan
Nem hal bele senki, de elég kellemetlen úgy lejátszani egy harcot, amikor mindkét oldalon offok vannak :) Veszteni okés, de akkor tiszteségesen, és ne így.
 

Kanyim

Veteran Member
Elindult a tombola. Eredetileg azt hittük kötis lesz.. aztán azt írták rögös.. most rögösnek tűnik, de mégis engedi kötivel is az újrakezdést... Reméljük igy marad végig :D
 
Utoljára szerkesztve:
Fent