Westeránok

  • Témaindító DeletedUser404
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Ez így van de gratulálok az Első városnak aki az 1es szerón elérte a maximumot.
Szép volt Westeránok!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük ;)
Hamarosan 002 Westeránok néven új várost építünk!
 

DeletedUser

Vendég
hát, amikor kiírtunk pár napja jelentkezést, volt 200 jelentkező 5 helyre
szerintem kifér még több város is :)
megalakult a 4es szövetség is, amiről álmodtam, hamarosan közhírré tétetik az is :)
 

DeletedUser

Vendég
Létrejött a 4es szövetség!
Atlantis, SZERENCSELOVAGOK, Vadnyugati horizont és a Westeránok közt.
Bővebben nem fórumtéma, de aki bármelyik városba beleköt, az mindbe teszi. :D
 

DeletedUser

Vendég
hopsz :D de Westeránok már nincs csak 0001 A Westeránok van :D
 

DeletedUser

Vendég
részletkérdés kedves kukacoskodó barátom :D amúgy már -1 nulla :p
 

DeletedUser

Vendég
félek csak akkor, ha megszervezem :D
pedig arra most nincs időm...
 

DeletedUser

Vendég
Èrtesìtès egy igazsàgtalansàgròl a sok közül

Tekintettel arra hogy a magyar szupport önkènyesen megvonta a WEST RANGERS TEAM -tôl azt a lehetôsèget hogy egy sajàt topikkal rendelkezzen,kènytelen vagyok ily mòdon èrtesìteni ônöket tisztelt jàtèkosok,hogy ROBERT77 bannolva lett 8 napra ès emiatt igen sùlyos depressziòba esett,orvosok hada làtja el ezekben a pillanatokban is! (remèljük hogy nem lesz komolyabb gond)
Emiatt a WEST RANGERS TEAM irànyitàsa belàthatatlan ideig a sajàt kezembe szàll,de szerintem nem tùl sokàig mert valòszìnûnek tartom hogy engem is bannolni fognak amikor majd azzal a kèrdèssel àllok majd elèjük hogy hogyan volt annyi bàtorsàguk hogy màs szemèly terrorizàlàsàval vàdoljàk meg Robertet,ehhez pofa kell ès nerm is akàrmilyen hanem a legvastagabb fajtàbòl.
De ezen esetben màr nem ismeretlen tettesrôl beszèlünk a vàdaskodàst illetôen hanem annak neve is van csak egyenlôre titkolja de nem sokàig.Majd az INNOGAMES felvilàgosìtàst nyùjt ez irànt.
Köszönöm a figyelmet ès biztosìthatom önöket hogy ennek folytatàsa következik.

EUBEROMA a WEST RANGERS TEAM vezetôje

U.I.Azt elfelejtettem hozzà tenni hogy mind ez az egyes vilàgban törtènt . Nem az a fontos hogy hol hanem az hogy megtörtènt.
 

DeletedUser

Vendég
Elküldte levélben is nekem... ezt válaszoltam neki... a halmozott írásjel arra vonatkozott, hogy a tárgyat fullra felkiálltó jellel írta tele...
most jövök fel és látom minden városba elküldte... hát most erre nem nagyon tudok mit mondani, ha másért nemis, de innen spam miatt gondolom bannolják majd... legalább ebben legyen igaza... :D
ja nem full ezt a levelet küldem neki, mert az emotokat csökkenteni kell 9ről 4re, hogy ki tudjam ide tenni, de kb végigröhögtem az egészet ^^ ilyet teszek a helyükre ^^

Hammer Ma 13:58-kor
Üdvözletem EUBEROMA!

Mifelénk szokás köszönni ^^ És a halmozott írásjel sem túl baráti, de mind1 ^^ Nem fogok kukacoskodni, nem is ismerem Magát ^^

Olvasom a levelét, de ötletem sincs miért nekem küldte ^^ Azért persze elég sablon levél szagú ^^
Innentől átmennék tegezésbe, ha nem gond, szerintem ilyen játékban baráti hangon érdemes beszélni a másikkal, persze ugyan úgy a tiszteletet megadva ^^

Anno volt a városod elődjének topicja, amit vagy töröltek ROBERT77 kérésére, vagy maguktól, ezt nem tudom, állítólag a Robi kérte, de engem nagyon nem érdekel az oka, nem tartozik rám ugyanis, akárcsak ezen leveled sem érzem, hogy nekem szólna ^^

Az adminok semmit sem csinálnak ok nélkül, remélem azért helyrejön testileg és lelkileg, már hiányoznak a levelei ^^

Nos, sok sikert mindenesetre addig is, és további minden szépet és jót ^^

Üdv
Hammer
 

DeletedUser

Vendég
Ez Hammer :D nem ártana bannolni a pipába :D
aki ekkora hlye az ne csodálkozzon :D
pedig kezdtem örülni hogy Apanacska részre is irt valaki erre ezt a fs hányást láttam ott :D
 

DeletedUser

Vendég
na igen, benéztem hozzátok énis, mert kíváncsi vagyok milyen oltásokat fog kapni :D
 
Fent