Westeránok

  • Témaindító DeletedUser404
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Törölve, by Maxy. Ezt is ugygondolom h csak ránk tartozik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Először is a válasza az illetőnek, akit letiltottam már :D Mivel a profilomon ez áll :D "Nagyon örülnék neki, ha csak normális leveleket kapnék!"

EUBEROMA Ma 6:31-kor
Remèlem nem zavarja ha ezt a levelet a nagy közönsèg is olvasni fogja.
Egyèbkènt èn nem engedem meg ônnek hogy tegezzen,ezt jò lenne ha a kis fejecskèjèbe vèsnè, ha mèg maradt egy kis hely benne a sok okoskodàs miatt.

Amúgy nem, nem zavar, ha a közönség is elolvassa, mint látja tiszteletlen uram, hogy is gondolhattam, hogy tegezni merészeljem hatalmasságát! Azért elnézést nem kérek csak azt, hogy többé ne írjon a topicunkba se.

KristófHunnak pedig minden szépet és jót! Eddig sem zavartál :D Bye ;)
 

DeletedUser

Vendég
a kristofHUN-t meg ezeket a baromkat ki kéne tiltani :D
Ghost Siretsa az építészünk :) Atlantis város építője amugy de most nálunk épít :)
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó, a mi epitesz-ünk is horizontnak ment segíteni :)
amint készek csináljuk elvileg a kövi várost :)
a posztod elejére nem reagálnék, és kérlek ne is hozd szóba többet őket itt, köszike ;)
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó, a mi epitesz-ünk is horizontnak ment segíteni :)
amint készek csináljuk elvileg a kövi várost :)
a posztod elejére nem reagálnék, és kérlek ne is hozd szóba többet őket itt, köszike ;)

mien poszt?nekem irtad??
 

DeletedUser

Vendég
nem arra való ez a topic, hogy más város lakóit szidja bárki is, és nem érdekel a nyomoruk ;)
 

DeletedUser

Vendég
öhm nem tom miről van szó nem olvastam el kristofhun írását :D
 

DeletedUser

Vendég
Remèlem tisztelt HAMMER nem fog engem is kitiltani a fòrumàròl! lol

Törölve, by Maxy. Ez csak 4ünkre tartozik se Hammerre se SENKIRE!

Az èn vèlemènyem pedig az,hogy nincs abban semmi rossz ha valaki beismeri a hibàit ès ezentùl arra figyel hogy minnèl kevesebbet hibàzzon.Ès ha ezt publikusan teszi, hajlamos vagyok arra hogy el is higyjem neki azt hogy szeretne vàltozni ès ràèbredt arra hogy rosszùl cselekedett.

Köszönöm a figyelmet!

Robert77 a WEST RANGERS TEAM vezetôje

Valòszìnûnek tartom azt hogy ez volt az utolsò hozzàszòlàsom bàrmihez is ,mindenkit csak arra kèrek meg, hogy a jàtèkszabàlyokat tartsa be,felôlem aztàn lehet ûrhajòs,tankkal tàmadò profi katona,vagy èppen "katyusàval" vèdekezô làzadò!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kedves Robert77!

Senkit nem tiltattam vagy áll szándékomban kitiltani a fórumról, legalábbis nem tettem egy lépést sem és nem is fogok :)
Ha kitiltották megérdemelte, nem tudom hogy gondolta a jobbkezed, hogy teleszó(a)rja az egész fórumot az esetetekkel,
nomeg ingame, ezt spamnek hívják és büntetik... lásd szabályzat.
Írkáljatok és higgyetek azt és amit akartok, de kértem, hogy ne ide, mert itt senkit nem érdekel ;)
Üdv újra v1en, további minden szépet és jót avagy sohaviszontnemlátásra :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Neomen jogtalan bann?
Neomen eltávolítás?

Na,idefigyelj, terrorizálás,volt! Mert nem hiába lett bejelentve... és utána is néztem és nem volt oktalan a feljelentés,de engem ne becsmérelj,mert pórul jársz!

Attól,mert support,admin nem leszek nagyobb se kisebb,de annyit megmondok amíg mi vagyunk értetek és nem mi értünk addig egy piszkos árva szavad sem lehet a munkákra,de,ha mégis,akkor nem kötelező itt játszani,tudtommal,ez nem kötelező,de szerintem amilyen régóta játszotok elegé levágós,hogy tetszik a játék..ja még annyit,hogy minden ember hibázik minél több ember minél több meló annál nagyobb a hibázási lehetőség

Üdv.: Neomen:rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
üdvözlök mindenkit!
Ezeket a tényeket tárnám a világ elé:
Emszi és boston játékosaink bejelentették hogy én terrorizálom őket!

Ez neomen support válasza azon kérdésemre hogy miért bannoltak 8 napra a következő:
Neomen 2009-01-30 17:36:50
nem,engem nem érdekel a való élet csak a játékba,hogy mit tesztek. Az volt a probléma,hogy 2 felhasználó te és még valaki-nemtudom- terrorizáltatok játékosokat.de hamarosan szabad vagy,mint látom.

üdv, the west csapat, neomen.

Magyar értelmező kéziszótár nyolcadik változatlan kiadás l-zs 1366. Oldal második hasáb 9. Cikkely alapján a terrorizmus szó a következőt jelenti:
"ige erőszakos fellépésével, cselekedeteivel félelemben tart"
ez a skype beszélgetés részlet azt a tényt cáfolja hogy emszi fél tőlem:
(elnézést de már ideges voltam a jogtalan bannolás miatt)
[20:12:07] kristóf: Szétverlek!!!!!!!!!
[20:12:13] emszi: Oké
[20:12:29] emszi: Hajrá
[20:12:31] kristóf: Ok
[20:12:31] emszi: Várlak
remélem ez válasz és nem fogok tovább játszani ezzel a magyar szerverrel!
Nagyon bízok benne hogy ti hammer és cdavid örültök távozásomnak.
Megtaláltok a román 3-as a francia 1-es és az angol 6-os és 7-es szerveren is!


te még mindig nem értesz egy lényeget,engem nem érdekel a skype engem a játék érdekel,ahogyan csináljátok,vagyis,amit csináltok.
 

DeletedUser404

Vendég
Regalás by Shadow

Shadow gondalatait idézve:
Az tény, hogy Robert77 kérdésére a support nem megfelelő válasszal szolgált. Mindenki követ el hibát, főleg ha még kezdő vagy nem betanult az adott területen ami teljesen más témába vágott Lásd: fórumon való téma létrehozás. (lásd tanuló vezetőket) Robert77 Banjának nem ezvolt az oka, hanem más játékosok sértegetése, zakklatása. Több játékos bejelntése és levelezése után történt a kizárás. Azt mély tisztelettel sajnálom, hogy egyes embereket mély letargiába sújt egy-egy szó. Lásd: terrorizálás. Mely lehetne ok a panaszra ha kivesszük az adott szövegkörnyezetből viszont ez a magyar szó is mint sok másik egy más szövegkörnyezetbe teljessen más tartalommal telítődik fel. Sajnálatos módon a felhasználónk kiforgatta a szövegkörnyezetből ezt a szót mély felháborodással, hogy ő nem xy (nem szeretném bemásolni). Nos mi nemis állítottunk ilyet, nemis tartunk senkit annak sőt nemis feltételezünk senkiről semmi rosszat. És az a feltételezés, hogy emme ok miatt lett volna bármelyik admin társunk eltávolítva merő feltételezés és az események túlkombinálása.

by Shadow
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser404

Vendég
Rend..

Sziasztok.

Tehát elmondom nektek is mint ahogy már Roberttel közöltem, ha nem hagjyátok abba ezt a civódást egymás között, és bevalljátok ténylegesen, hogy ki volt a kezdője, akkor nem lessz semmi gond.

Ha nem akkor teljesen más lessz a felállás. Kérek engedélyt arra, hogy a városokat vissza tegyem a kezdő szintre, és a játékosokat pedig akár bannal is jutalmazzam.

Nem kell fenyegetésenk venni, de csak így lehet már rendet rakni.

Üdv, M.
 

DeletedUser

Vendég
Igazad van Maxy, mindenki saját magára figyeljen oda,mert senki sem szeretné, ha, ez az egész tovább fajulna, nemde? És teljes mértékben igazad van Shadow,hogy senkiről semmi rosszat nem feltételezünk,de a bann az okkal volt. Akkor téma lezárva.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Maxy!

Köszönöm szépen a város nevében, hogy törölted a nem ide illő hozzászólásokat :)
Remélem nem lesz több civakodás, én erre kértem eddig is mindenkit,
továbbra is rendet szeretnék a fórumon és ingame egyaránt, köszönöm, hogy segítesz ebben ;)

Tisztelettel
Hammer
 

DeletedUser

Vendég
The last time!

Az èn vèlemènyem a következô (hogy mivel kapcsolatosan?hogy ki kivàncsi rà? remèlem hogy csak azok olvassàk tovàbb akik meg is èrtik):Nincs abban semmi rossz ha valaki beismeri a hibàit ès ezentùl arra figyel hogy minnèl kevesebbet hibàzzon.Ès ha ezt publikusan teszi, hajlamos vagyok arra hogy el is higyjem neki azt hogy szeretne vàltozni ès ràèbredt arra hogy rosszùl cselekedett.

Köszönöm a figyelmet!

Robert77 a WEST RANGERS TEAM vezetôje

Valòszìnûnek tartom azt hogy ez volt az utolsò hozzàszòlàsom bàrmihez is ,mindenkit csak arra kèrek meg, hogy a jàtèkszabàlyokat tartsa be,felôlem aztàn lehet ûrhajòs,tankkal tàmadò profi katona,vagy èppen "katyusàval" vèdekezô làzadò!
 

DeletedUser

Vendég
Én nem tudom mi miatt van a vita valaki elmagyarátná röviden???
 

DeletedUser404

Vendég
Ezt még elolvashatod...

Az èn vèlemènyem a következô (hogy mivel kapcsolatosan?hogy ki kivàncsi rà? remèlem hogy csak azok olvassàk tovàbb akik meg is èrtik):Nincs abban semmi rossz ha valaki beismeri a hibàit ès ezentùl arra figyel hogy minnèl kevesebbet hibàzzon.Ès ha ezt publikusan teszi, hajlamos vagyok arra hogy el is higyjem neki azt hogy szeretne vàltozni ès ràèbredt arra hogy rosszùl cselekedett.

Köszönöm a figyelmet!

Robert77 a WEST RANGERS TEAM vezetôje

Valòszìnûnek tartom azt hogy ez volt az utolsò hozzàszòlàsom bàrmihez is ,mindenkit csak arra kèrek meg, hogy a jàtèkszabàlyokat tartsa be,felôlem aztàn lehet ûrhajòs,tankkal tàmadò profi katona,vagy èppen "katyusàval" vèdekezô làzadò!

Kedves Robert!
Mint ahogy elmondtam skypon, elmondom itt is, mindenkinek. Igen, lehet, hogy hibáztunk. Na, de kérem szépen, van itt olyan aki még soha nem hibázott?! Mert szerintem nincs. Mindenki hibázhat, igen, sajnos még néha mi is. De ez nem ok arra, hogy ti itt civódjatok, és igen sajnáljuk, hogy pszichologushoz kell járnod, de én ebben még mindig kételkedem, hogy azért a szóért, hogy terrorizálás. Na de mindegy, azthiszem az ügyet le is lehet zárni. Azért az előbb elmondottakhoz tartsátok magatokat.

Köszönettel, Maxy.
 

DeletedUser

Vendég
A városunk temetkezési vállalkozójának statisztikája:

001 A Westeránok város statisztikái
Összes párbaj
4073
Megnyert párbaj 2925
Elveszített párbaj 1148
Különbség 1777
Eszméletlen ellenfelek 169
Eszméletlen tagok 24
Legjobb találat párbaj során 217 Sérülés (Hammer)
Legrosszabb találat 144 Sérülés (eltemetlek)
A város legjobb párbajozója Hammer (625 sérülés)
Legjobb párbajozó ellenfél 594 Sérülés (DARKBOY)

a rekord arra jó, hogy megdöntsék! ügyesen :D
 
Fent