Westeránok

  • Témaindító DeletedUser404
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Építészeink jelenleg a rezidencián dolgoznak, a következő a temetkezési vállalkozó, és utána izzítjuk be a vegyesboltot! :)
 

DeletedUser

Vendég
Megépült a boltunk, és valószínűleg még ma kész lesz a szabó is!
(Jelenleg a HOTEL-BOLT IS VAN reklámnév alatt futunk :) )
 

DeletedUser

Vendég
Kész a Hotel, a Szabó, a Vegyesbolt meg a Fegyverkovács is! Hamarosan kész a 2-es szintű hotel, hogy több energiánk legyen :)
 

DeletedUser

Vendég
Kész a világ első 2. szintű Hotele!
Kalandoroknak ez még mindig ingyenes, másoknak 40$!

Ha beugrottál nézd meg a boltjainkat is, hátha kell valami!
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ezentúl nem áll módunkban a publikumot kiszolgálni, biztonsági szempontok miatt. A terméklistánkat informatív jelleggel itt hagyjuk.

Termékeink:

Fegyverkovács:

fegyverek.png


Szabó:

szab.png


Vegyesbolt:

bolt.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aki akar 25$-t spórolni azt Roberttown várja szeretettel! :)
 

DeletedUser

Vendég
igy van...csak nem ertettem, hogy miert kell ilyen dragan adni:)
sokaknak sokat szamit az a 25$!!
 

DeletedUser

Vendég
igy van...csak nem ertettem, hogy miert kell ilyen dragan adni:)
sokaknak sokat szamit az a 25$!!

Egyszerű! Amíg gyakorlatilag csak a szamár volt a választék, addig élt a 100$. Most, hogy a választék jelentősen megnőtt, így a belépési díj is.
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam írok már a saját témánkba is, ha már volt olyan kedves Maxy, hogy létrehozta :)
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy szeretek fórumozni, ha tudom, hogy mások ostobaságán itt is ennyit lehet röhögni, elöbb felnéztem volna :D
Sajnos az emberi hülyeség ékes bizonyítékai keresnek fel nap mint nap a szánalmas egysoros vegyél fel levelükkel, ott elég volt, de most van egy kis időm :)
 

DeletedUser

Vendég
Az a kemény, hogy vannak témák, amiket már kb 100-szor kérdeztek meg, és 100-szor kaptak rá választ, de azért mindig jön egy új arc, és megkérdezi ugyan azt... Pl az egyik ilyen kedvencem a "hol találok hollótollat?" a másik meg a "mi történik a pénzzel, amit befizetek a hotelre?"
 

DeletedUser

Vendég
A próbálkozásukra meg csak annyit, hogy 1eseket akarnak becsalni, hogy elsőre úgyis ránk írnak ^^ Ha van eszük...
Ha nincs, akkor meg mehetnek hozzájuk :p

Viccet félretéve örülök, hogy próbálkoznak, és ezt direkt nem nekik írom a témájukhoz, mert nem akarom megbántani őket vagy elgondolkoztatni az Őket olvasókat :D

Mindenesetre büszke vagyok a városom lakóira! És tisztelem a jelenleg top2es várost! (én tudom, hogy nem lesznek mindig top2, hogy honnan? mert mások is lefogják hagyni őket :D mindenhol ez volt, itt sem lesz másként)

Egy biztos, egy the west szerveren sem láttam még egy olyan várost, mint a Westeránok!
 

DeletedUser

Vendég
napi 5-6 imásat, 8-10 hoteles bevételes az alap
honnan szerezted ezt, azt, milyen munkából
már van mindenre sablonválaszom :D
 

DeletedUser

Vendég
Westerán már veterán

Üdvözletem!

Gondotam beírok ide. Kellemes városkátok van, be is néztem pár ember lakására, beszélgettünk lövöldöztünk is. Annyit megjegyeznék hogy ez a szúrkálódás hogy lehagynak minket, meg bénák vagyunk(erre persze csak céloztatok) szerintem inkább gyerekes mint kristofHUN. Annyit akarok, hogy fejezzük be az egymás szidását, mert tényleg nagy hülyeség.

Örültem!
 
Fent