Westeránok

  • Témaindító DeletedUser404
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Nem.
Olyan rózsaszin cuccot nem látok nem vágom de 1 felvilágosítás sokat segítene:)
 

DeletedUser

Vendég
Juj :D
Szóval, még nem láthatod, mert csak a frissítéssel jön :) Ami állítólag csak kedden lesz, valszeg a karaktercsoportoknak adják majd a kalandokat, amit csak az adott karakter tud megcsinálni, ezzel is próbálják színesebbé tenni a játékot, de nem árultak el ennél többet... ja amúgy ezeket bárki olvashatja a várható frissítéseknél :D
 

DeletedUser

Vendég
Oké köszi :D szóval ami most van küldetésem mind törlödni fog amit nem fejezek be???
 

DeletedUser

Vendég
Sztem + küldetések lesznek, nem a mostaniak csoportosítva...
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy újra tagfelvétel van :D
A város profilján olvasható az adatlap amit vissza kell küldeni a jelentkezéshez :)
Szavazni fogunk a bejutásukhoz, és értesítjük a szerencséseket :)
 

DeletedUser

Vendég
20-as szintü leszek mehetek???:D
Hammer a te játékod le van vajazva te mindenről tudsz xD
minnyá kiderül hogy te vagy a teszt1-es is :D
 

DeletedUser

Vendég
nem vagyok különleges, max jól informált és tapasztalt, de ilyen bárki lehet :)
a teszt1 nem én voltam :D örültem, hogy bent volt és nem nekem írtak a fajbuták :D
megmásfélszereződött a degenerált levelek száma, amióta kivették, nekem hiányzik :(
 

DeletedUser

Vendég
4 bukott párbaj a legerősebb játékosnak mondanám hogy gáz de nem mondom mert megtámadsz :D
akkor ismered személyesen a teszt1-et :D
csatlakoz má a városomhoz pls^^ (nem én alapitottam)(tudom hogy westeránok-os vagy (Westerán okos xD)
 

DeletedUser

Vendég
nem kell sajnálni, eddig is megoldottam a levelezést... :D
jókis szójáték... :D
az a 4 vereség még az ősidőben volt és engem hívtak ki, de szerintem amennyi célzásom és lövésem van már, hát...
a fegyómról nem is beszélve ;) kb 10-15 ember lenne képes legyőzni, de abból is 7 nálunk van :p
de no para, megveszek még egy cipőt aztán elkezdek párbajozni és javítok nemes ellenfelek ellen a statisztikámon ^^
 

DeletedUser

Vendég
ja szegény hammer közbe gazdag xDHammer én legyőzlek ha a fegyvered 1 kavics és csak 1 barna rongyod van :D és semmi más :D
 

DeletedUser

Vendég
Cafe Ne vegyél mérget rá! ja és nállad is kavics legyen de te felöltözhetsz!

Annyi esélyed nem lenne mint a háromlábú sünnek a hatsávos autópályán!

Max respekt Hammer!!! :):D:)
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm ;)
de inkább a városom féltem, ezért nem vagyok bent, nomeg így nem kell bankolni és több időm van dolgozni, munkamán vagyok lehet :D
 

DeletedUser

Vendég
nem mondtam hogy nem tisztelem Hammert mert ő a legerösseb az egész játékba le a kalappal (szürke keménykalap :D)de épp azé mondom semmi esélyem nem lenne ugyanazzal a fegyverrel.....
 

DeletedUser

Vendég
hammer te mennyit játszol?????? mert én nagyon sokat amikor lehet fönt wok az elején regiztem amikor kezdődött a játék de még csak 26-os wok nem rossz szint de nem is jó
 

DeletedUser

Vendég
Elég sokat és egész profin csinálja. És mielőtt mindenféle hülyeséget írogatna bárki is érdemes a tanácsait megfogadni.
Sok szánalmas hülye, olyanokat ír róla, hogy nagyképű és nem válaszol a levelekre! Pedig elég sok idejét a ti idióta leveleiteknek a válaszolására pazarolja! TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!

Én az Ő tanácsai révén a 2es szerón 1 hónap alatt a 34es szintig jutottam!
És sok játékos köszönheti neki az előkelő helyezését.
Úgyhogy ne piszkáljátok baromságokkal. Inkább tanuljatok és próbáljatok logikusan játszani. Azzal sokat lehet haladni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Asszem kicsit kemény szavak ezek kedves barátom, de sok mindenben igazad van :)
Idéznék a profilomból...

Köszönöm szépen mindenkinek a biztató leveleket, és a gratulációkat!
Viszont azért tiszteljetek inkább, hogy mindenkinek válaszolok, és segítelek Titeket, ahogy tudlak, ne azért mert első vagyok... az csak egy állapot...

Jelenlegi helyezés: TOP 1
A specializálódásomnak köszönhetem, nem vagyok különleges, csak a szívem nagy :)

Szerintem ez sok mindent elmond :)
Hozzá tartozik, hogy a tapasztalat, amit angol szervereken szereztünk a társaimmal (CDavid, Adventurer Jack, Feboyed, Cat 02 és még hosszú a sor) teszi mindezt lehetővé számomra és a városom számára is, de ott jó az emberanyag is, megérte anno 600-1000 levélre válaszolni naponta, hogy leszűrjem kit érdemes felvenni és kit nem. A bent lévő jelenlegi vezetők is nagyon ügyesek és minden egyes tagra nagyon büszke vagyok!


edit: azt csak halkan jegyzem meg, hogy hajnali kettőkor feküdtem le, reggel 8kor már melóztam, este 9re értem haza és azóta, mostanáig a levelekre válaszoltam...
pontosan 83 ember keresett fel és több mint 500 levelet kaptam, amikre mind válaszoltam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
hát igen nem szép dolog hogy rajtam és a barátaidon kivül irnak neked :D
 
Fent