Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

Bóra

Member
Nagyon kevés regis van, jobban kellene reklámozni szerintem a játékot. Sokan nem járnak fel a fórumra, de talán ha a kocsmában is
többet lenne jelezve a dolog Henry által és nem csak úgy, hogy új játék....lenne még jelentkező.
 

DeletedUser17843

Vendég
Felmerült bennem pár kérdés, 0 ról indulunk, és elérhetőek lesznek a kezdő kalandok ? Ott is járni fog a 15 rög 5 naponta ? Hogy hol alapitjuk meg a várost, azt mi döntjük el ? A városalapításnak ugyanazok lesznek a feltételei, mint egy normál szerveren ?
Lehet evidens kérdések ezek, de megköszönöm, ha válaszoltok
Kedves Monó,

Mindenre igen a válasz. :)

3. kérdésem: A választható tárgyak limitálva vannak? Vagy, ha xy arany tomahawkot szeretne pl. akkor egy 2. és 3. xy is választhatja azt nyereménynek? :)
Kedves Krisztoph Snow!

Csak a játékból lesz kizárva, a többi szerverről nem. Ugyanazok a szkriptek használhatóak, amik egyébként is engedélyezettek. Nincsen limit, bárki, bármit választhat a listáról.

up shopban lehet majd fizetni röggel is ? röggel lehet majd utat rövidíteni?
Kedves Kara Musztafa!

Igen, lehet majd röggel fizetni a shopban. Nem a menetidő rövidítéséhez nem használható aranyrög.

Kedves Old Mustáros Kéz!

Az ott (tehát a link) bejelentett játék kibeszélője ez a topic, így jól van kiírva. :)

Jelenleg 26 párt látok regizve. Ebből hogyan lesz példul erődharc megoldva? Lány karik a fiúk ellen 26-26 ? :D
Kedves astrid00!

A párosok folyamatosan gyűlnek, reméljük minél többen leszünk. De ez egy esemény szerver és nem egy rendes szerver, tehát az erődharcokhoz szükséges létszám sem nagy. :)

Üdvözlettel, Lucifer
Community Manager
A The West Csapata
 

DeletedUser17478

Vendég
Sziasztok!

Lehet hogy értelmetlen a kérdés de hogyan tudunk majd belépni (mi lesz a világ neve) főlapon fogom látni és ha nyílt akkor bárki beléphet később is ??

Igen, a főlapon látni fogod. A világ neve speed .

Az első játékhét kihirdítéséig lesz nyitott, utána lezárjuk.
 

LDuck

Veteran Member
Termékre térnék vissza.
A buffokhoz is termék kell és a mesterségek rászorulnak a másik pár valamelyik termékére, mint pl. egy kancsó víz, gyanta stb.. Ezt nem biztos, hogy a párom fogja tudni legyártani és átadni. Termék kategóriába esik és másik pártól kell hozzá akkor a segítség.
Ez lehetséges?

Ennél egyre nem láttam választ. Az ok, hogy heti feladat nem lesz olyanra, amire másik kraftos termék kellene. De saját fejlődés vagy kalandsor ha kér olyan kraftos terméket, amit a páros nem tud legyártani, akkor az bukta? Nem szabad megvenni mástól?
 

DeletedUser17478

Vendég
Ennél egyre nem láttam választ. Az ok, hogy heti feladat nem lesz olyanra, amire másik kraftos termék kellene. De saját fejlődés vagy kalandsor ha kér olyan kraftos terméket, amit a páros nem tud legyártani, akkor az bukta? Nem szabad megvenni mástól?

Kalandsorokhoz szükséges kraftos termékeket biztosítjuk majd számotokra, a saját fejlődésnél úgy válasszatok szakmát pároson belül, hogy amiknek a gyártását meg szeretnétek oldani azt egymás között meg is tudjátok, hisz egymásnak városon belül bármit átadhattok.

A városok kínálata egyformára lesz állítva, vagy random, ahogy egy normál világban? Ha pl kellene egy kék nyakpánt :confused:

A városok kínálata random lesz, de a kék nyakpánt tárgy, szóval azt lehet piacozni ahogy az összes tárgyat. A korlát a Termék kategóriára vonatkozik.
 

DeletedUser17682

Vendég
Hali. Erdeklodni szeretnek, hogy belepes, hogy fog mukodik, hol fogunk tudni belepni?

Sajat accountjnkba es a nev lesz mas egy uj vilagon vagy egy teljesen uj feluleten lesz a jatek ?
 

Pribo

Member
Bennem is felmerült egy kérdés még
Gondolom regisztrálni kell és ott megkell adnom egy email címet azt nem tudom használni amit a többi karakteremnél mert az előre leadott néven fogok regisztrálni.

Tehát akkor most nyitnom kell + ban egy email címet is???
 

DeletedUser17478

Vendég
Hali. Erdeklodni szeretnek, hogy belepes, hogy fog mukodik, hol fogunk tudni belepni?

Sajat accountjnkba es a nev lesz mas egy uj vilagon vagy egy teljesen uj feluleten lesz a jatek ?

A belépő oldalon a speed világra kell belépned, azon a néven amivel a játékban játszani szeretnél. (Meglévő karakternél simán belépés, új karakternél regisztráció után).
 

DeletedUser17478

Vendég
Bennem is felmerült egy kérdés még
Gondolom regisztrálni kell és ott megkell adnom egy email címet azt nem tudom használni amit a többi karakteremnél mert az előre leadott néven fogok regisztrálni.

Tehát akkor most nyitnom kell + ban egy email címet is???

Ha meglévő karakter neveddel játszol, akkor egyszerűen csak be tudsz lépni majd a speed világra. Ha más néven játszol, akkor igen kell email cím és új regisztráció.
 

DeletedUser17853

Vendég
Ha valaki a párjával véletlenül azonos nemet választ akkor az egyik karaktert át tudjátok állítani ti csapattagok?
 

DeletedUser17478

Vendég
Ha valaki a párjával véletlenül azonos nemet választ akkor az egyik karaktert át tudjátok állítani ti csapattagok?
Mivel nem tudjuk mi sem átállítani, ezért rugalmasan fogjuk kezelni, az egyik karakter ha kiírja a profiljára, hogy Ő a Nő, akkor elfogjuk fogadni.

Időközben született rá megoldás, jelezzétek felénk és átállítjuk. :)
 

DeletedUser17853

Vendég
Mivel nem tudjuk mi sem átállítani, ezért rugalmasan fogjuk kezelni, az egyik karakter ha kiírja a profiljára, hogy Ő a Nő, akkor elfogjuk fogadni.
Igazából én lettem volna a lány, de valahogy simán férfi lettem mégis, figyelmetlen voltam menet közben. Na sebaj, marad az A hét B hét az mindig beválik :D
 

DeletedUser17478

Vendég
A pénzcserés kiskaput hogy akarjátok kikerülni? :D Tárgyat pénzért megvesz valaki speeden, az eredeti világon meg bárhogy adhatja.
Ezek azok az elemek, amikbe nem is feltétlen kell beleavatkoznunk. Nehéz is lenne lekövetni,
Igazából én lettem volna a lány, de valahogy simán férfi lettem mégis, figyelmetlen voltam menet közben. Na sebaj, marad az A hét B hét az mindig beválik :D

Időközben született rá megoldás, jelezzétek felénk s átállítjuk.
 

LDuck

Veteran Member
Már vannak szép számmal regek, így kiderül egy új dolog is. Aki meglévő karijával lépett be, annak az eddigi rögjei ugyan úgy látszódnak, illetve gondolom a napi belépési bónusz is egyformán "néződik", tehát egyszerre tud rögöt és kötvényt is szerezni. Ez nem olyan túl jó megoldás, hatalmas előnnyel indulnak ezek a játékosok. Ha csak ezen múlik simán átírom a regisztrációmat és jövök a saját karimmal :D De jobb lenne ha a játékos kari külön lenne a normál világokétól.
 
Fent