Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

Joeworld

Well-Known Member
Bocsánat :) nem rád gondoltam, nem te voltál aki azt mondta a chaten mit akar az itt aki 3 hét alatt nem tudja megszerezni a Martha szettet :) Más valaki vágta a fejemhez :D
Nem csak 2 naponta szoktam fellépni a szerverre :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Én személy szerint nagyon csalódott vagyok, főleg a sorsolás miatt is, de azért természetesen csak gratulálni tudok annak, akinek akkora szerencséje volt, hogy nem is játszott, de nyert 600 rögöt :)
 

Joeworld

Well-Known Member
n személy szerint nagyon csalódott vagyok, főleg a sorsolás miatt is, de azért természetesen csak gratulálni tudok annak, akinek akkora szerencséje volt, hogy nem is játszott, de nyert 600 rögöt :)
84 ember nem nyerhetett sajnos, bár tényleg érdekes lehetett a sorsolás :P
Főleg hogy valakinek akkora szerencséje volt hogy a versenyben is nyert meg még a sorsoláson is. Hiába mázlista emberek vannak ebben a játékban :D :D
 

DeletedUser17478

Vendég
84 ember nem nyerhetett sajnos, bár tényleg érdekes lehetett a sorsolás :p
Főleg hogy valakinek akkora szerencséje volt hogy a versenyben is nyert meg még a sorsoláson is. Hiába mázlista emberek vannak ebben a játékban :D :D

A kiírás szerint minden regisztrált játékos nyerhetett rögöt, azok akik töröltek időközben természetesen nem voltak benne. A sorsolás pedig úgy zajlott, hogy egy teljesen random sorrendbe raktam a játékosokat, és speed chaten 10 jelenlévőtől kértem egy számot, akik ugye nem látták milyen sorrend van. Úgy hogy lehet itt cinikuskodni, hogy milyen érdekes dolgok vannak, de összeesküvés elméleteket ne itt keress!
 

Joeworld

Well-Known Member
A kiírás szerint minden regisztrált játékos nyerhetett rögöt, azok akik töröltek időközben természetesen nem voltak benne. A sorsolás pedig úgy zajlott, hogy egy teljesen random sorrendbe raktam a játékosokat, és speed chaten 10 jelenlévőtől kértem egy számot, akik ugye nem látták milyen sorrend van. Úgy hogy lehet itt cinikuskodni, hogy milyen érdekes dolgok vannak, de összeesküvés elméleteket ne itt keress!
Miért van az ha én valamit leírok akkor az rögtön összeesküvés elmélet meg cinikuskodás?
Mono írt valamit arra reagáltam ebben nem volt semmi cinikus csak megjegyeztem hogy vannak szerencsésebb emberek és kész. Abban sem volt semmi cinikusság, hogy azt írtam érdekes volt a sorsolás bár ezek szerint annak lett titulálva. Ha ez valakinek cinikus megjegyzés volt akkor az volt de én nem annak szántam.
Tudom mióta kb 3-4 hete leírtam a véleményemet én vagyok a "főgonosz" akit lehet ütni vágni mert akkor volt "saját" véleményem, és ezek szerint bármit is írok azt mindig cinikusságnak meg összeesküvés elméletnek veszik/veszitek.
 

DeletedUser17478

Vendég
Miért van az ha én valamit leírok akkor az rögtön összeesküvés elmélet meg cinikuskodás?
Mono írt valamit arra reagáltam ebben nem volt semmi cinikus csak megjegyeztem hogy vannak szerencsésebb emberek és kész. Abban sem volt semmi cinikusság, hogy azt írtam érdekes volt a sorsolás bár ezek szerint annak lett titulálva. Ha ez valakinek cinikus megjegyzés volt akkor az volt de én nem annak szántam.
Tudom mióta kb 3-4 hete leírtam a véleményemet én vagyok a "főgonosz" akit lehet ütni vágni mert akkor volt "saját" véleményem, és ezek szerint bármit is írok azt mindig cinikusságnak meg összeesküvés elméletnek veszik/veszitek.

Tudom, hogy egyszer valamit írtál de az elszállt bennem s most annyira sem érdekel, hogy megnézzem mi volt, úgy hogy ne ostorozd magad, ez itt nem Hófehérke és a hét törpe mese, nincsenek benne gonoszok. :) Ha én értelmeztelek félre akkor elnézést, viszont ha ilyen félreértelmezhetően írsz akkor olykor jobb a csend.
 

Joeworld

Well-Known Member
Nem is azért írtam hogy keresd vissza. Én sem tudom már pontosan mit is írtam.
Megértettem akkor innentől befogom szám és hallgatok és a véleményem meg megtartom magamnak :).
 
Fent