Mr. & Mrs. (Kibeszélő)

  • Témaindító DeletedUser17478
  • Kezdés ideje

DeletedUser17063

Vendég
Bennem is felmerült pár kérdés.

1. Ha régi avatart nyerünk, akkor egy kalandor választhat mondjuk munkás avatart?
2. Egymás között átlehet adni az összes terméket? Pl füstszűrős cigi stb, amit craftolunk?
3. Ki dönti el, hogy melyik legmenőbb név, város stb?
4. Mi van, ha mondjuk valaki átutal valakinek 1k $-t mondjuk mindenkinek? :D akk az átutalót egyértelműen kizárják, de aki kapott az hogy tud védekezni ez ellen? - mert az is tilos


egyenlőre ennyi jutott eszembe :D
 

DeletedUser17478

Vendég
Bennem is felmerült pár kérdés.

1. Ha régi avatart nyerünk, akkor egy kalandor választhat mondjuk munkás avatart?
2. Egymás között átlehet adni az összes terméket? Pl füstszűrős cigi stb, amit craftolunk?
3. Ki dönti el, hogy melyik legmenőbb név, város stb?
4. Mi van, ha mondjuk valaki átutal valakinek 1k $-t mondjuk mindenkinek? :D akk az átutalót egyértelműen kizárják, de aki kapott az hogy tud védekezni ez ellen? - mert az is tilos


egyenlőre ennyi jutott eszembe :D

1. Avatart a karakterosztálynak megfelelően kaphatjátok.
2. A párosok városon belül bármit átadhatnak egymásnak.
3. A játékban résztvevő játékosok - szerveren belüli szavazással - és az admin csapat közösen.
4. A játékba direkt belerontókat természetesen büntetni fogjuk, az ártatlanokat semmiképp :)

Ahogy látom nagyon erős mezőny rajzolódik ki, én már nagyon várom az indulást :)
 

Bóra

Member
Termékre térnék vissza.
A buffokhoz is termék kell és a mesterségek rászorulnak a másik pár valamelyik termékére, mint pl. egy kancsó víz, gyanta stb.. Ezt nem biztos, hogy a párom fogja tudni legyártani és átadni. Termék kategóriába esik és másik pártól kell hozzá akkor a segítség.
Ez lehetséges?

Másik kérdés: városon belül lehet bármilyen termékkel segíteni a párunkat?
 

DeletedUser17605

Vendég
up shop működni fog?

és a közelgő event ott is el fog indulni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17478

Vendég
Termékre térnék vissza.
A buffokhoz is termék kell és a mesterségek rászorulnak a másik pár valamelyik termékére, mint pl. egy kancsó víz, gyanta stb.. Ezt nem biztos, hogy a párom fogja tudni legyártani és átadni. Termék kategóriába esik és másik pártól kell hozzá akkor a segítség.
Ez lehetséges?

Másik kérdés: városon belül lehet bármilyen termékkel segíteni a párunkat?

Azokhoz a játékokhoz - amik szakmához kötöttek - nem fog kelleni más szakma gyártása. A döntés hogy melyiket válaszd, azt más szempontok alapján gondoljátok át :)

Igen, a párotokkal egymás között bármilyen tárgyat, terméket, pénzt adhattok át, ott nincs semmiben korlát városon belül.
 

Vaimo

Veteran Member
Igyekeztünk úgy kitalálni minden feladatot, szabályt, beállítást, hogy ne a rögről szóljon ez az event.
Teljesen kiiktatni nem tudjuk, ahogy az eventet és a cirkuszt sem.


Szia

Bocsi, nem kötekedni akarok... :oops:
Értem én mit írsz...
De konkrét választ nem kaptam, hogy lehet e használni a rögöt, vagy nem?
Pl. a bizonyos prém funkciókra gondolok... amik aktívak lesznek a speed világon.
 
Utoljára szerkesztve:

Bóra

Member
Mennyi ideig lehet város nélkül a pár induláskor? Már az első nap el kell kezdeni a város alapozását vagy van pár szabad napjuk város nélkül?

A piaci adásvételnél lesz-e felső határ az eladásnál mint a korábbi nemzetközi speeden, hogy nem ott kell meggazdagodni vagy a határ a csillagos ég?
 

DeletedUser17479

Vendég
Szia

Bocsi, nem kötekedni akarok... :oops:
Értem én mit írsz...
De konkrét választ nem kaptam, hogy lehet e használni a rögöt, vagy nem?
Pl. a bizonyos prém funkciókra gondolok... amik aktívak lesznek a speed világon.

lehet rögöt költeni.
Amit tudtunk rögös funkciót kikapcsoltunk a speed szerveren.
 

DeletedUser17479

Vendég
Mennyi ideig lehet város nélkül a pár induláskor? Már az első nap el kell kezdeni a város alapozását vagy van pár szabad napjuk város nélkül?

A piaci adásvételnél lesz-e felső határ az eladásnál mint a korábbi nemzetközi speeden, hogy nem ott kell meggazdagodni vagy a határ a csillagos ég?

Az első feladat indulásáig kész kell lennie mindennek. A karakter fejlesztésre vagy a város fejlesztésére fektettek hangsúlyt csak rajtatok múlik :)
 

Monó

Game Master
The West Csapat
Game Master
Felmerült bennem pár kérdés, 0 ról indulunk, és elérhetőek lesznek a kezdő kalandok ? Ott is járni fog a 15 rög 5 naponta ? Hogy hol alapitjuk meg a várost, azt mi döntjük el ? A városalapításnak ugyanazok lesznek a feltételei, mint egy normál szerveren ?
Lehet evidens kérdések ezek, de megköszönöm, ha válaszoltok
 
Utoljára szerkesztve:

Krisztoph Snow

Író
The West Csapat
Game Master
Wiki szerkesztő
Like Master
Ha valakit kizárnak, akkor csak erről a speed szerverről lesz kizárva vagy az összes többi szerverről is, amelyiken jelen van?

~~

Más kérdés: Nyilván ebben az esetben is, mint alapvilágokon itt is szigorúan TILOS az arany - ezüst munka kereső szkript, de mi a helyzet a játék többi szkriptjével? Melyik engedélyezett és melyik nem???
silent.png


3. kérdésem: A választható tárgyak limitálva vannak? Vagy, ha xy arany tomahawkot szeretne pl. akkor egy 2. és 3. xy is választhatja azt nyereménynek? :)
 
Fent