Ki lesz a következő hozzászóló ?

krcsirke

el pollo diablo
Jelen. Bár jelenleg pihenést egy kis szundi formájában szeretnék (teli vagyok) így nem tudom ér-e.

Jöjjön akinek fehér karácsonya volt idén!
 

Jane Foxx

Active Member
Nálunk esett tegnap reggel a hó, nagyon tetszett, szeretek hóban sétálni. :)
Jöjjön aki gyűjtögeti az ajándékcsomagokat.
 

krcsirke

el pollo diablo
Mexikón azzal keresem a kenyeremet, így jelen. Nem a kedvencem, de nem is rossz.

Jöjjön aki szeret kalandozni!
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, gyerekként sokat toltam, főleg sulis gépeken, mikor olyannál ültem, ahol nem volt más játék rajta.

Jöjjön aki szereti a pókert!
 

senki600

Egy vasútbarát
még mindig pasziánsz párti vagyok
gyere aki év végén szereti (vagy nem szereti de elvégzi) elrendezgetni a papírjait, számítógépes adatait (amit gépen vagy más adattárolón tart), képeit stb
 

Benjamni20

Active Member
Uh, tök véletlenül néztem ide, de illik rám. Bár én heti/havi szinten is rendezem ezeket.
Az jön, aki ma nem fog bulizni (annyira)
 

senki600

Egy vasútbarát
31-én max annyira hagyom el a lakást, hogy szemetet viszek le, esetleg boltba megyek, a bulizást meg utálom, mégis, ki szereti a túlhangos zenét, meg azt hogy leitatják?
jöjjön az, aki szerit 2022 jobb lesz mint a 2021
 

krcsirke

el pollo diablo
Hát ettől jobb csak lehet, nem? Már maga a szám is teli van kettesekkel.

Jöjjön aki majd nem felejti el a találkozunk jövőre poént! (Innen is üzenem mindenkinek, Boldog új évet kívánok!)
 

senki600

Egy vasútbarát
Boldogabb új évet kívánok mindenkinek, aki itt olvassa az írásaink. Jövőre ismét jelentkezek vegyes képekkel, mesékkel, fotószakkört nem tudom indítok-e, bár lehet tiltják, mivel nem vadnyugat meg nem a Westhez kapcsolódik, max a fórumról kivágnak.
Egy szokásos a végére: jöjjön aki akar
 

Doraja

Member
Sziasztok!
Sok idő után újra kedvet kaptam a játékhoz. Nem lehet tőle szabadulni és nem bánom, mindig csodálkozok, amilyen közösségi munkát végeztek és jó őket olvasni, örülök neki! Örülök, hogy anno a V1-re költöztem és megmaradtam.
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
Egyébként hasonlóan én sem vagyok bulizós, de a zenéből nincs hiány, a szomszédok gondoskodnak arról, hogy hallja mindenki az utcában a mulatós muzsikát...
Jöjjön, aki a "Találkozunk jövőre" poénon kívül ismeri azt is, hogy holnap kijelentsük "Tavaly fürödtem utoljára" poént. :huh::D
 

senki600

Egy vasútbarát
Hasonlót ismerek, de ez az osztályba van mondva, és amikor épp eszünkbe jut: én már *aktuális kor*-om óta nem fürödtem, de nem kell arra gondolni, hogy igaz.
Üdvözletem Doraja, reméljük te is majd segítesz feltámasztani a játszóteret, de ha nem, az se baj, de majd jövőre (vagy még idén?) kiderül.
Aki ír idén az ír, aki nem, majd jövőre folytassuk
 

krcsirke

el pollo diablo
Üdv köztünk Doraja, BÚÉK neked is. Nekem a kedvenc poénom ilyen téren szilveszteri bulikban az te vagy a legszebb nő akit ebben az évben láttam volt illetve a társát, de azt nem írom ide.

Gyere @senki600 , visszatértem :D
 
Fent