Ki lesz a következő hozzászóló ?

senki600

Egy vasútbarát
akkor lesz:
Ritkán csinálok fekete-fehér képet, mivel nem éppen az én világom, de néha kell. Rendes heteken (amikor 5/5 nap van suli) kedves barátommal 3 napon átlagba (csütörtök nem játszik, mert délután nem vagyok, péntek hazamenős, vasárnap más értelemben játszik) ki szoktunk menni a vasút mellé gyalogolni. Ez a kép is egy ilyet örökít meg: múlt héten hétfőn is egy gyaloglásra kimentünk, és megnéztük, hogy épp melyik korlátozott hazai (dombóvári) dolgozik felénk, illetve a délutáni IC-n melyik más honos gép van, főleg ha halállistás, vagy különleges babáról van szó. Körünkbe benne volt a fűtőház felmérése (majd onnan is hozok képet, mert van elég sok), így vissza a kolihoz kihasználtuk a vonatot (addig se 20 percet kell gyalogolni, csak 10-et) és hát felszálltunk a vonatra. 1 állomással később volt a vonatkereszt (az az 1, ami megmaradt decembertől), és a páratlan vonat élén (8225, Dombóvárra érkezik 16:03) a jelenleg szegedi honos, de előtte 2007-ig dombóvári V43 1058 dolgozott. Tavaly hordrugótöréssel megállt, majd szándékosan(?) szurokkal leöntötték a gépet, így kérdéses volt, hogy az eleve sebességkorlátozott (Vmax 80), alacsony pályaszámú (magasnak minősül a 1146/1156-1379+papagájok/fecskék (V43 2144 kivétel) és a cirmosok), halállistás gép felkel-e, és a válasz, hogy felkelt ősszel, igaz maradt alatta a 80-as forgóváz. Decemberben volt a gépnek egy Békéscsaba-Dombóvár mozdonyvonata (B vizsgára hozta az M41 2143-at (csíkoska) és V5+ETCS (vonatbefolyásoló berendezés) leszerelésre a V63 152-t). azóta viszont a V43 1058 itt rója a köreit. Elmondások alapján korrekt gép, nem zajos, csak 80-as, de annyi baja legyen. A képbe betolakodott egy vezérlőkocsi is, de ez van ha kereszt van, és a gyaloglásmentesítő vonatodon van rajta.
Gyere valaki
 

Csatolmányok

  • 20220117_160014-02.jpeg
    20220117_160014-02.jpeg
    5,9 MB · Megtekintések: 3

krcsirke

el pollo diablo
Egészen érdekes történet, egy kis konspirációval megfűszerezve (szurkos részre gondolok), persze a kép a legjobb.

Jöjjön aki várja a következő 15 másodperces munkás eventet!
 

krcsirke

el pollo diablo
@Klar majd nemsokára meghirdeti, hópehely vadászat (tök, hógolyó, jégcsap, rozs, stb) szóval a szokásos.

Jöjjön aki várja a jövő hetet!
 

senki600

Egy vasútbarát
Annyiba vártam, hogy ismételten találkoztam a kolléga úrral, és tudjuk folytatni a szokásos személyes beszélgetőkörünket.
Gyere akinek jobb hete lesz
 

senki600

Egy vasútbarát
Megvolt, sok idő után a fejadag 95%-a elfogyott, az átlag 60% helyett
Jöjjön ki nem szereti ezt a nagyon szeles felhős esős időt
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, ismételten beestem, többet késve mint a MÁV, kérem én is az állami támogatást :njub: :mexican:

Jöjjön aki látott mostanában valami jó filmet.
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem szokásom filmet nézni, már a Keresztanyut se nézem vissza, pedig eddig mindig megnéztem utólag
Gyere aki gyakrabban néz nálam filmet vagy sorozatot
 

senki600

Egy vasútbarát
Ezen a hétvégén még nem, de a március 12-15 egy tervezett, a 25-27 meg biztos esemény
Gyere aki tudja miért halt meg a Mit tennél ha topic
 

krcsirke

el pollo diablo
Valamiért anno nem ment át a válaszom (valószínű netem nem volt), azóta meg nem néztem rá.

Jöjjön aki örül annak, hogy ismét él!
 

senki600

Egy vasútbarát
Jelen, már egy hosszú kérdés lett írva, de egyébként hiányzott, mindig ott kapom (tőled) a legjobb megoldásokat, bár az utolsóval pont semmit nem lehet kezdeni, mert okosba csinálja a nő a szenvedésünk
gyere akinek jó lesz a hétvégéje
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, arra a nőre visszatérve, szerintem speciel ha jeleznétek az osztályfőnöknek, hogy néha nézzen be órára vagy arra adjon magyarázatot, hogy tud egy átlag így leromlani, biztos lenne belőle valami.

Jöjjön aki ma volt templomban!
 
Fent