Ki lesz a következő hozzászóló ?

krcsirke

el pollo diablo
Karácsonyra nem adtam neked semmit, most pótolom (kép nem saját):

3wmiqql6g4a81.jpg


Remélem tetszik, jöjjön aki ide csak néha feljárogat!
 

senki600

Egy vasútbarát
Lehet láttam már a képen egy erre szakos csoportba, de azóta szereztem magamnak értelmes képet, majd felteszem
Addig is gyere valaki
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, ma csak háromszor csúsztam meg a jégen, szerencsére egyszer sem estem el.

Jöjjön aki még tervez valamit venni a kiárusításból!
 

senki600

Egy vasútbarát
a bánat nagyobb, 2,5 év után már nem tudom élvezni a magyarórákat
gyere aki nem veszítette el (nem feltétlen által) valamelyik kedvenc tanárát középsuliban
 

krcsirke

el pollo diablo
Nálunk átlagosan 3-4 tanár cserélődött évente (1-2 váltott csak másik iskolát, a többi csak más osztályt tanított), kedvenc tanárom talán kettő volt, de később elkerültek vagy már csak más osztályt tanítottak.

Jöjjön aki nem csúszott meg a héten a jégen!
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem értem hogy tud 5 fokba jég lenni, de hát dombóváron minden van ami nem lehet, de nem csúsztam meg
Gyere aki szintén nem
 

Jane Foxx

Active Member
Én nem, mivel nincsen nálunk jég, csak szikrázóan süt a nap, tiszta tavaszias a hangulatom. :)
Jöjjön aki várja a tavaszt.
 

Doraja

Member
Én szeretem a telet, de mire elkezdődik a február már várom, hogy színesebb legyen a természet.
Egyébként nálunk is így van, valamelyik este volt egy kisebb hóvihar, másnap kivittem a fürdő szőnyeget szellőzni, száradni és amikor behoztam teljesen át is melegedett annyira sütött a nap. Bár ennél szélsőségesebb szokott lenni tavasszal vagy ősszel, amikor nem tudod eldönteni mit vegyél fel. :)
IAenpv.jpg
Jöjjön, aki mosolygott a képen. :)
 

senki600

Egy vasútbarát
Tavaszt 2 okból (de legalább egyszerre kell 2 helyen, és nem Kéthelyen lenni) várom, de a kép igazat ad, kb novembertől márciusig
Gyere aki tavasszal akar menni valami nagyobb kirándulásra
 

krcsirke

el pollo diablo
Itt még a múltkori is van, friss is van, sőt még frissebb is lesz, jó pár éve nem volt ilyen szép telünk.

Jöjjön akinél legalább nem -13 fok van!
 
Fent