Ki lesz a következő hozzászóló ?

krcsirke

el pollo diablo
Karácsonyra nem adtam neked semmit, most pótolom (kép nem saját):

3wmiqql6g4a81.jpg


Remélem tetszik, jöjjön aki ide csak néha feljárogat!
 

senki600

Egy vasútbarát
Lehet láttam már a képen egy erre szakos csoportba, de azóta szereztem magamnak értelmes képet, majd felteszem
Addig is gyere valaki
 

krcsirke

el pollo diablo
Jelen, ma csak háromszor csúsztam meg a jégen, szerencsére egyszer sem estem el.

Jöjjön aki még tervez valamit venni a kiárusításból!
 

senki600

Egy vasútbarát
a bánat nagyobb, 2,5 év után már nem tudom élvezni a magyarórákat
gyere aki nem veszítette el (nem feltétlen által) valamelyik kedvenc tanárát középsuliban
 

krcsirke

el pollo diablo
Nálunk átlagosan 3-4 tanár cserélődött évente (1-2 váltott csak másik iskolát, a többi csak más osztályt tanított), kedvenc tanárom talán kettő volt, de később elkerültek vagy már csak más osztályt tanítottak.

Jöjjön aki nem csúszott meg a héten a jégen!
 

senki600

Egy vasútbarát
Nem értem hogy tud 5 fokba jég lenni, de hát dombóváron minden van ami nem lehet, de nem csúsztam meg
Gyere aki szintén nem
 

Jane Foxx

Well-Known Member
Én nem, mivel nincsen nálunk jég, csak szikrázóan süt a nap, tiszta tavaszias a hangulatom. :)
Jöjjön aki várja a tavaszt.
 

Doraja

Member
Én szeretem a telet, de mire elkezdődik a február már várom, hogy színesebb legyen a természet.
Egyébként nálunk is így van, valamelyik este volt egy kisebb hóvihar, másnap kivittem a fürdő szőnyeget szellőzni, száradni és amikor behoztam teljesen át is melegedett annyira sütött a nap. Bár ennél szélsőségesebb szokott lenni tavasszal vagy ősszel, amikor nem tudod eldönteni mit vegyél fel. :)
IAenpv.jpg
Jöjjön, aki mosolygott a képen. :)
 

senki600

Egy vasútbarát
Tavaszt 2 okból (de legalább egyszerre kell 2 helyen, és nem Kéthelyen lenni) várom, de a kép igazat ad, kb novembertől márciusig
Gyere aki tavasszal akar menni valami nagyobb kirándulásra
 

krcsirke

el pollo diablo
Itt még a múltkori is van, friss is van, sőt még frissebb is lesz, jó pár éve nem volt ilyen szép telünk.

Jöjjön akinél legalább nem -13 fok van!
 
Fent